Czary

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Czary

Postprzez qetsiyah » 30 wrz 2017, o 08:48

Odkąd pamiętam interesowały mnie różne zjawiska paranormalne itd. Ostatnio trochę błądziłam na YT i natrafiłam na dziewczynę która uważa się za czarownicę. Rozśmieszyło mnie to, ale mniejsza, zaczęłam oglądać jeden z jej filmów pt "oznaki że jesteś czarownicą"(?). W sumie nie było tam nic ciekawego, nie są to czarownice jak z filmów typu że mrugnie i np. zatrzasną sie drzwi. Chodziło raczej o rozwiniętą umiejętność intuicji, poczucie związku z przyrodą/naturą czy sny prorocze. Była jeszcze mowa o rzucaniu zaklęć ale na jej kanale nie było nic dokładnego na ten temat więc zaczęłam szukać i trafiłam na kolejny kanał "czarownicy". Nagrała ona ok. 6 minutowy film jak rzucać zaklęcia i uroki. Zaciekawiło mnie i oglądam..oglądam...i... Ona dawała "instrukcję" prawa przyciągania! Na końcu aż zaczęłam się śmiać. Wcześniej tylko np trzeba zapalić białą świecę i postawić jakieś zdjęcie ale później wszystko to samo co w pp:) trzeba mieć określony cel, poczuć to a nawet odpuścić. Śmieszy mnie to że ludzie nazywają to czarami a nawet mają się za czarownice a tak naprawdę to umiejętność kreowania swoim życiem. Jeśli ktoś ma chwilkę czasu to zachęcam do obejrzenia. :sun
qetsiyah

Podziękował : 40 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Czary

Postprzez TheMe » 30 wrz 2017, o 09:05

To jest to o czym ostatnio chyba Tomek pisał że jedni robią rytualy, mantry, czy tańczą żeby wzbudzić zainteresowanie podświadomości :) jak sama piszesz to PP. Kiedyś czytałam ze np. Palenie świecy w jakieś intencji jest dla naszej podświadomości bardzo logiczne stąd "czarowanie". Magia, czary, wiedźmy itp mają swoją długa historie i myślę że wszędzie chodzi o to samo czyli o kreowanie swojej rzeczywistości tylko zabawki inne ;) osobiście bardzo lubię słowo Wiedźma (ta która wie) i kiedyś w wioskach taka osoba była właśnie ta która miała wiedzę na różne tematy i pewnie byśmy się zdziwili jaka (i to jest pewne że byśmy się zdziwili z jakiegoś powodu Kościół tak się ich bał) Sama znam osobę zajmującą się tarotem i dla mnie to działanie intuicyjne plus elementy psychologi ;) zagłebiając się w Hunę, niektóre kwantowe sposoby np. Metoda lustra, czy uzdrawianie jak w tej chińskiej klinice gdzie wyleczyli raka w 6 minut....siła woli czy to nie wygląda na magię? Każdy ma swoje nazewnictwo i swoją estetykę ale myślę że ostatecznie szukamy tego samego. Tylko dziś wiele rzeczy możemy wyjaśnić.
Nie twierdzę że ta Pani jest Czarownica a Harry Potter jest prawda ale jestem daleka od wyśmiewania czyjegoś punktu widzenia (zwłaszcza że pp też często jest traktowane ''serio wierzysz w te bzdury?'') jak tej Pani myśl że jest magiczna pomaga tworzyć rzeczywistość której pragnie to na zdrowie :D Ja sama nie zamykam się już na żadne możliwości i sądzę że Wszechświat jeszcze nie raz mnie zaskoczy bo z pewnością jeszcze wieleeee o nim nie wiem ;) pozdrawiam
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów

Za ten post autor TheMe otrzymał podziękowanie od
megip1
TheMe

Podziękował : 215 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Powrót do Techniki PP