Neville Goddard i drabina dla poczatkujących.

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Neville Goddard i drabina dla poczatkujących.

Postprzez mrO » 24 cze 2017, o 07:26

Neville Goddard jest przez wielu uznawany jak jednego z najważniejszy nauczycieli nauczających PP.
Zainteresowanych odsyłam do poczytania na jego temat, gdyż wiele technik które możemy obecnie znaleźć jest związane z tym czego nauczał.Ciekawostką jest to że Neville nigdy nie brał kasy za swoje kursy, uczył ludzi za darmo :)

Całej historii z drabiną można wysłuchać tutaj:

Jak na złość w języku angielskim.

Wszystkim początkującym, którzy przychodzili na jego wykłady kazał wykonywać ćwiczenie z drabiną, a następnie tym którym się udawało zapraszał na kolejne spotkanie.
Zadaniem uczestników była wizualizacja jak wchodzą po drabinie prze kilka minut przed zaśnięciem, a nawet i do momentu zaśnięcia (dużo ludzi mówi, że jest to najlepszy okres na wizualizacje) Bardzo ważne podczas wizualizacji są odczucia, które mam towarzyszą. Wizualizujemy na zasadzie: łapiemy się lewą ręką, prawą. Stawiamy jedną nogę, drugą itp, itd. I tak wchodzimy w górę i w dół! Jest bardzo ważne, aby wchodzić i schodzić, aż zaśniemy. Oczywiście czujemy materiał z którego jest wykonana drabina itp itd.
Jest również inna rzecz związana z tym eksperymentem, a mianowicie: w najbardziej widocznych miejscach naszego mieszania pozostawiamy karteczki na których będzie napisane "NIE WEJDĘ PO DRABINIE" Powtarzamy to dość często

Oczywiście zrobiłem i uczucie kiedy musiałem wejść po drabinie aby udrożnić rynny było zajebiste :)
(ja nakleiłem na lustrze w łazience i lapku "NIE WEJDĘ PO DRABINIE")
:brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 4
Ada, Anka12, rain, TheMe
mrO

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy

Re: Neville Goddard i drabina dla poczatkujących.

Postprzez mrO » 26 cze 2017, o 15:01

https://nevillegoddardblog.wordpress.com/

Nie ma tego za dużo, ale przynajmniej po polsku :)

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 3
Anka12, osa, wolves
mrO

Postprzez mrO » 7 lip 2017, o 18:33

Mały update.

Więc od kilku dni wizualizowałem liczenie pieniędzy przed snem, tak jak pisałem z wizualizowaniem wchodzeniem po drabinie.
Ogólnie przygotowywałem się do tego dokładnie dotykając banknoty 100zł, przekładając je między placami, a nawet wąchając je.
Zabawne jest to, że zawsze jakoś doliczałem wizualizując do około 1000 zł, bo odpływałem.
Liczyłem aż zasypiałem 4-5 dni i.... dzisiaj dostałem 700zł.

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 4
Anka12, ara, Born1975, eMka
mrO

Postprzez Wenus21 » 28 lip 2017, o 19:02

mrO napisał(a):https://nevillegoddardblog.wordpress.com/

Nie ma tego za dużo, ale przynajmniej po polsku :)

Blog przeczytałam już dawno cały :D Kto jeszcze tego nie zrobił to zachęcam do przeczytania :sun
Wstawiam fragment do którego lubię wracać :)
"Po prostu zakładasz, że to masz, bo – chociaż twój zdrowy rozsądek i zewnętrzne zmysły zaprzeczają temu – jeśli wytrwasz w swoim założeniu, twoje pragnienie stanie się rzeczywistością. Nie ma ograniczeń co do twojej mocy wiary, i wszystkie rzeczy są możliwe dla tego, który wierzy. Wystarczy sobie wyobrazić jaka to jest ogromna siła. Nie musisz być miły, dobry czy mądry, bo wszystko jest możliwe dla ciebie kiedy wierzysz, że to co sobie wyobrażasz jest prawdziwe. To jest droga do sukcesu."
Wenus21

Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez mrO » 28 lip 2017, o 20:08

Wenus21 napisał(a): Blog przeczytałam już dawno cały :D Kto jeszcze tego nie zrobił to zachęcam do przeczytania :sun
Wstawiam fragment do którego lubię wracać :)
"Po prostu zakładasz, że to masz, bo – chociaż twój zdrowy rozsądek i zewnętrzne zmysły zaprzeczają temu – jeśli wytrwasz w swoim założeniu, twoje pragnienie stanie się rzeczywistością. Nie ma ograniczeń co do twojej mocy wiary, i wszystkie rzeczy są możliwe dla tego, który wierzy. Wystarczy sobie wyobrazić jaka to jest ogromna siła. Nie musisz być miły, dobry czy mądry, bo wszystko jest możliwe dla ciebie kiedy wierzysz, że to co sobie wyobrażasz jest prawdziwe. To jest droga do sukcesu."

Najchętniej przeczytałbym jego książki, ale prawda jest taka, że po prostu są ciężki do czytania w języku angielskim. Po polsku chyba nawet nic nie ma.
mrO

Postprzez mrO » 9 lis 2017, o 15:29

Z nudów i braku jakichkolwiek celów w najbliższym czasie od wczoraj znowu postanowiłem zacząć liczyć kasę przed snem.
Dzisiaj wpadło mi 300zł, ot taka premia.
mrO

Powrót do Techniki PP