Gra Cudów : "Jestem błogosławiony"

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Gra Cudów : "Jestem błogosławiony"

Postprzez mrO » 31 maja 2017, o 18:57

Gra ta została napisana przez "Supermana", którego wielbi tyle samo osób co nienawidzi. Sam osobiście uważam jego posty i tematy które porusza za świetne rzeczy, jednak wiele osób ma opory przed tym co stara się nam wszystkim przekazać. Osobiście nigdy z nim nie rozmawiałem (nie widziałem takiej potrzeby) ale kilka osób które z nim rozmawiało zapewniało mnie, że jest to jedna z nielicznych osób, które osiągneły przytłaczający sukces z PP.
Polecam bo dzisiaj znowu nawiązał to tej "gry", a ja sam używałem jej podczas dość chujowego okresu w moim życiu i wyszło mi to na dobre.
Pozwoliłem sobie pominąć kilka aspektów takich jak nawiązywań do jego technik "get your ex back".
Potraktujcie to jako grę, nic z przymusu. Ot taki ekspryment, który trwa 15 dni
Tak to bardzo ważne, okres trwania tej gry nie powinien trwać dłużej niż 15 dni
Update: zalecane jest 30 dni, a nawet i cały czas, czy ile tam wolicie

Z góry przepraszam za jakość tłumaczenia. Zdaję sobie sprawę, że mój język polski jest średni jak na polaka, ale jest to efektem zbyt dużego "otoczenia" się językiem angielskim. Tak, to jest możliwe, a sam się kiedyś śmiałem którzy mówią "You know wtedy byliśmy in School i tamta chicka " :)

Co zainspirowało mnie do stworzenia tej gry?

Po pierwsze: jest to odpowiedz na twoje myśli, na to czego pragnąłeś.
Ludzie na tym forum prosili mnie aby pisał o innych rzeczach, a nie tylko o związkach i jak odzyskać ex
Po drugie: Kiedy oglądam TV widzę ludzi szczęśliwych, którzy często mówią: "Czuje się jakbym był błogosławiony; Jestem błogosławiony" I sam również też tak się czuję. Więc o to chodzi w tej grze.
Musisz wytworzyć te uczucie niezależnie od tego jak twoje życie wygląda ponieważ w tej grze twoje emocje i uczucia nie odzwierciedlają twojego życia, ale twoje serce

Twoim celem jest szczęście, znajdź to w sobie, a wszystko inne ułoży się na swoim miejscu

O co chodzi w tej grze?
Gra jest o cudach, błogosławieństwach i szczęściu. O wszystkich sferach twojego życia. Jest bardzo ogólna więc nie ma ograniczeń. Bądź ogólny, nie bądź specyficzny, nic nie precyzuj. Oczywiście zanim sam ją napisałem przetestowałem ją i miałem wspaniałe efekty. Czułem się szczęśliwy i błogosławiony

Ta gra dopasuje twoje wibracje do wibracji Szczęścia, Cudów, Miłości! Wszystkiego co jest wspaniałe. Więc nie bądź zaskoczony jeśli twoje życie stanie się na prawdę zajebiste. Będziesz czuł się jakbyś był w idealnym miejscu o idealnym czasie i z idealnym ludźmi.

Jak w to grać:
Od dnia kiedy zaczynasz przez następne dni powtarzasz w swojej głowie afirmacje. Radzę Ci abyś używał krótkich i prostych np: Jestem błogosławiony. Rezerwujesz sobie 10 minut w przeciągu dnia, siadasz/kładziesz się. Powtarzasz afirmacje i odtwarzasz w swojej głowie wszystkie wspomnienia, które kojarzą ci się z błogosławieństwem, szczęściem, przyjemnością. Poczuj jak życie może być wspaniałe. Wizualizuj idealne sytuacje, ale pamiętaj aby było ogólne, nic specyficznego. Nie chodzi tutaj o powtarzanie bez końca, ale o to abyś czuł te uczucia. Jakbyś się czuł jakbyś był na prawdę błogosławiony? Wyobraź to sobie. Poczuj to.

Efekty:
Pamiętaj że przyciągasz to czym jestem, co czujesz i z czym się synchronizujesz wibracjami. Aby pomóc ci wyobraź sobie że życie jest jak TV, jeśli chcesz zobaczyć fantastyczny film musisz włączyć kanał na którym jest ten film. W tej grze chodzi o to abyś dopasował swoją częstotliwość do częstotliwości szczęścia, cudów, błogosławieństwa. Aby to zrobić, generujesz uczucie bycia błogosławionym.

Pomoc:
Mogą być momenty w których nie będziesz czuł się błogosławiony. Nie walcz z tym. Nie bój się, że to wszystko zrujnuje. Powiedz sam do siebie " OK, to wszystko szybko minie. Wiem że jestem błogosławiony i wszytko będzie dobrze"

Ważne:
To tylko gra. Nie ma czego się obawiać lub rozmyślać. Wnioski powinny być wyciągane po grze, a nie kiedy w nią gracie. Nie możecie wątpić w grę, Nie możecie pytać samych siebie czy działa czy nie, czy robicie to dobrze czy nie. Jedynym odpowiednim sposobem jest wasz sposób, ale oczywiście przestrzegajcie zasad.

Zasady
Zasada I:
Zaprzestań jakichkolwiek technik. Mogą one blokować twoje przyzwolenie i powodować zwątpienie, kiedy celem gry jest uwolnienie ciebie i przyzwolenie na uczucie błogosławieństwa. Unikaj wszystkiego co może temu przeszkadzać.
Zasada II:
Praktykuj grę 10 minut dziennie, raz lub dwa razy dziennie. Nie rób więcej niż potrzeba. Nie myśl że więcej znaczy lepiej, że będą lepsze i szybsze efekty jak będziesz robił więcej. Możesz odczuwać błogosławieństwo poza tym ćwiczeniem, ale nie próbuj go wymuszać.
Zasada III:
Nie wymuszaj uczuć. Powiedz sobie, że wszystko jest idealnie, OK. Nawet jeśli nie jest to generując uczucie błogosławieństwa zabijasz negatywne wibracje.
Zasada IV
Uwolnienie/nie przywiązywanie się do rezultatów jest ważne. Kiedy grasz w moją grę pozbądź się wysiłku, przymusu, próbowania, kontroli, czekania. Pozbądź się zmuszania się do czegoś. Twoim zadaniem są tylko twoje uczucia. Doświadczysz wspaniałości tylko poprzez "Bycie" Poprzez to doświadczysz wspaniałych rzeczy. Zapomnisz o wysiłku. Może pierwszy raz w swoim zyciu zrozumiesz, że w życiu nie jest ważny wysiłek. Nie chodzi o "no pain no gain"
Zasada V
Rób to co przynosi ci radość. Skup się na wszystkim co najlepsze

Zainteresowanych odsyłam do tematu na forum anglojęzycznym http://www.powerlawofattraction.com/forum/index.php?topic=21412.0

PS
Zainteresowanych odsyłam do poczytania postów Supermana. Wiem, że chyba już kiedyś obiecywałem, ale obiecuje napisać coś więcej o jego postach w najbliższej przyszłość :)
:brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 3
Ada, Anka12, SnowWhite
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Re: Gra Cudów : "Jestem błogosławiony"

Postprzez SnowWhite » 31 maja 2017, o 21:14

Jakiś czas temu próbowałam grać w tę grę (czytałam o niej na forum o którym wspomniałeś), ale chyba za bardzo się starałam + było to dla mnie trochę jak obowiązek...
Może już czas na drugą szansę (y)
SnowWhite

Podziękował : 129 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez mrO » 1 cze 2017, o 04:33

SnowWhite napisał(a):Jakiś czas temu próbowałam grać w tę grę (czytałam o niej na forum o którym wspomniałeś), ale chyba za bardzo się starałam + było to dla mnie trochę jak obowiązek...
Może już czas na drugą szansę (y)

W ostatnich postach Superman zachęca, aby to była jedyna gra, jedyna technika jaką będziemy wykonywać. Myślę że coś w tym jest, bo jakby nie patrzeć wszystko związane z PP chodzi głównie o uczucie którego doświadczamy.
:brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Karla
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Postprzez Ignited » 2 cze 2017, o 05:52

W dzień w który napisałeś tego posta, sam zacząłem go tłumaczyć ale zaniechałem. :D

Gra jest ciekawa, sam ostatnio nie specjalnie robię cokolwiek, nawet nie wizualizuje ale nie przejmuję się niczym, z reguły mam dobry humor i rzeczy raczej układają się po mojej myśli.
Ignited

Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Powrót do Techniki PP