Metoda lustra

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Metoda lustra

Postprzez mrO » 4 cze 2017, o 15:37

MagdaLooney napisał(a):Czy mogłabym prosić żebyście przybliżyli temat?
Nie wiem czy coś przeoczyłam czy mój telefon nie kieruje mnie na dobrą stronę ale nie mogę znaleźć nic apropo sów

https://www.reddit.com/r/DimensionalJum ... _eternity/
:brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
MagdaLooney
mrO

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy

Postprzez Scarlett » 4 cze 2017, o 15:41

A może byście opisali to tutaj a nie tylko linkowali w inne miejsca?
Myślę, że by się przydało.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 4
MagdaLooney, Mal, osa, Priscilla
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Postprzez wonder_woman » 23 cze 2017, o 08:20

Mam pytanie, może komuś uda się to wytłumaczyć albo mi rozjaśnić.

Metoda lustra polega na zmianie rzeczywistości na taką w której chcielibyśmy się znaleźć, wg tego co wierzymy jest to rzeczywistość równoległa.. i teraz zastanawia mnie jedna rzecz, czy to ma tak mocny wpływ jak np. efekt motyla? Mam nadzieje, że rozumiecie o co mi chodzi. Wczoraj wypróbowałam metodę lustra, ale w dzień, nie w nocy, żadnych zmian nie zauważyłam tak naprawdę, może ją źle wykonałam. ;) I pod wieczór bliska mi osoba mówi, że o coś tam się martwi, bo coś się jej zrobiło i zakiełkowała mi w głowie myśl - a może to moja wina? Jednak z drugiej strony przecież wpływamy tylko na siebie i na swoją rzeczywistość, no ale ten hardcorowy przykład z 1 postu trochę zastanawia i już nie wiem.
wonder_woman

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez mrO » 28 cze 2017, o 16:05

wonder_woman napisał(a):Mam pytanie, może komuś uda się to wytłumaczyć albo mi rozjaśnić.

Metoda lustra polega na zmianie rzeczywistości na taką w której chcielibyśmy się znaleźć, wg tego co wierzymy jest to rzeczywistość równoległa.. i teraz zastanawia mnie jedna rzecz, czy to ma tak mocny wpływ jak np. efekt motyla? Mam nadzieje, że rozumiecie o co mi chodzi. Wczoraj wypróbowałam metodę lustra, ale w dzień, nie w nocy, żadnych zmian nie zauważyłam tak naprawdę, może ją źle wykonałam. ;) I pod wieczór bliska mi osoba mówi, że o coś tam się martwi, bo coś się jej zrobiło i zakiełkowała mi w głowie myśl - a może to moja wina? Jednak z drugiej strony przecież wpływamy tylko na siebie i na swoją rzeczywistość, no ale ten hardcorowy przykład z 1 postu trochę zastanawia i już nie wiem.

Szczerze to nie mam pojęcia jak to wytłumaczyć, to czy ma mocny wpływ na ciebie zależy od ciebie

Sam wykorzystując lustro, podchodzę do tego w taki sposób że po dokonaniu zmiany odrzucam wcześniejszego siebie.
Mam na myśli: to co się działo w mojej przyszłości już mnie nie dotyczy, to co myślałem o sobie w przeszłości już mnie nie dotyczy. Odrywasz swoją przeszłość od siebie. Modelujesz siebie na nowo, nakreślasz nową historię poprzez zmianę sposobu myślenia czy robienia czegoś.

Co do tego czy coś zauważyłaś czy działa czy nie: Dzisiaj usiadłem przed lustrem bardzo wcześnie, chyba o 5 i siedziałem przed tym lustrem dosłownie może góra 3-4 minuty,bo cały obraz zaczął się rozmywać, a głowa kiwała się w różne strony.
Myślę że chodzi tutaj o to aby nie było żadnych dźwięków lub rzeczy które mogłyby ciebie rozproszyć. O 4-5 usłyszysz tylko ptaszki, a jest już jasno więc nie powinno być tak strasznie :)
mrO

Postprzez Slonce » 6 sie 2017, o 18:44

Ale ostatnio miałam doświadczenie. Pewnego razu późnym wieczorem postanowiłam spróbować techniki lustra. Czytając posty byłam ciekawa jak to działa, czy coś poczuję, czy nie. Po prostu zwykle zaintrygowanie. Zapaliłam świece i usiadłam przed lustrem. W pokoju było ciemno, tylko blask świec dawał delikatne światło na moją twarz i resztę ciała. Zaczęłam się wpatrywać w swoje odbicie. I nagle zobaczyłam, że moje rysy twarzy zaczynają się zmieniać, zarys twarzy był ten sam jedynie co to widziałam jakby starszą twarz, nie potrafię tego opisać - tak jakby to była inna osoba, podobna do mnie. Brzmi trochę creepy :D Trochę się przestraszyłam co może być dalej i na tym zakończyłam. Później miałam kolejną próbę w dzień. Rysy twarzy nadal się zmieniały, ale czułam się już bezpieczniej. Ostatnio też spróbowałam i potrafiłam się wyłączyć, moje odbicie stało się bardziej zamazane, zaczęło odpływać. Fajne doświadczenie, nie wiem co to zmieni, właściwie na nic nie liczę i pobawię się dalej. Na pewno to przekroczenie jakichś tam granic umysłu. Ale najlepiej chyba robić to stopniowo, przynajmniej na początku.
Slonce

Podziękował : 125 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy

Postprzez osa » 27 paź 2017, o 08:58

mrO napisał(a):
MagdaLooney napisał(a):Czy mogłabym prosić żebyście przybliżyli temat?
Nie wiem czy coś przeoczyłam czy mój telefon nie kieruje mnie na dobrą stronę ale nie mogę znaleźć nic apropo sów

https://www.reddit.com/r/DimensionalJum ... _eternity/

Podbijam temat i cytuję Scarlett
"A może byście opisali to tutaj a nie tylko linkowali w inne miejsca?
Myślę, że by się przydało."

MrO, Anka12 albo ktoś? Ja nadal nie wiem co z tymi sowami :D

Za ten post autor osa otrzymał podziękowanie od
MagdaLooney
osa

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez mrO » 27 paź 2017, o 11:42

osa napisał(a): "A może byście opisali to tutaj a nie tylko linkowali w inne miejsca?

Myślę że najważniejsze co miało być opisane zostało opisane, jeśli czegoś nie wiesz dokładnie to pytaj.

Co do sów.
Cała technika z sowami służy tylko po to aby nas tylko uświadomić że "skoki" działają. W końcu nastawiamy się na to że będziemy widzieć sowy, bo zmieniamy rzeczywistość w których widzimy sowy, wybieramy sobie to że będziemy wiedzieć sowy i je widzimy. Masło maślane.
Służy to tylko temu, aby upewnić się że to działa (bo działa), ale ludziki są leniwe i nie próbują i im nie działa.

Sowy widzę do dziś i są to sowy które wyglądają właśnie tak:
https://ibb.co/kEyoO6
Każda z nich jest właśnie taka, czy to na obrazach, czy jakieś tam figurki. Każda ma właśnie taki lub podobny disajn.

Skokami już się nie bawie, bo to co chciałem osiągnąłem.
mrO

Postprzez osa » 27 paź 2017, o 15:43

Pytałam właśnie o sowy :) bo dyskutowałeś z Anka12 o sowach w poprzednich postach. Zalinkowałeś coś, ale mi się nie odpala. Zresztą chyba było po angielsku, a szczerze mówiąc to nie lubię czytać takich rzeczy w obcym języku bo czegoś mogę nie zrozumieć. Tzn że sowy są taką zabawą na testowanie skoków?
osa

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez ithel » 27 paź 2017, o 15:48

mrO napisał(a):
osa napisał(a): "A może byście opisali to tutaj a nie tylko linkowali w inne miejsca?

Myślę że najważniejsze co miało być opisane zostało opisane, jeśli czegoś nie wiesz dokładnie to pytaj.

Co do sów.
Cała technika z sowami służy tylko po to aby nas tylko uświadomić że "skoki" działają. W końcu nastawiamy się na to że będziemy widzieć sowy, bo zmieniamy rzeczywistość w których widzimy sowy, wybieramy sobie to że będziemy wiedzieć sowy i je widzimy. Masło maślane.
Służy to tylko temu, aby upewnić się że to działa (bo działa), ale ludziki są leniwe i nie próbują i im nie działa.
Masz na myśli tzw wonderland?
ithel

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 27 paź 2017, o 15:50

Warianty rzeczywistości:
viewtopic.php?f=3&t=676
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP