Metoda lustra

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Metoda lustra

Postprzez TheMe » 29 maja 2017, o 22:09

Metoda luster na na celu zmianę rzeczywistości na taką jaką chcemy jest to tzw. przeskok w inny wymiar. To taka zamiana miejsc ze sobą z innego wariantu rzeczywistości. Jak pisał mrO jest on gwałtowny, nagły i ciężko stwierdzić jakie będą skutki. Nie stosowałam tej metody więc żadnych doświadczeń nie mam ;)
Źródłem wiedzy o tej metodzie jest forum:
https://www.reddit.com/r/DimensionalJum ... _revamped/
https://www.reddit.com/r/DimensionalJum ... imensions/

Co do efektów, są na tamtym forum ludzie którzy piszą że zauważyli przeskok i zmieniła się ich rzeczywistość ale są i osoby które nie zauważyły nic. Metoda jest dość creepy przede wszystkim przez to że zaleca się wykonanie jej w nocy.
A jak to zrobić?

''Cześć wszystkim! Nie jest to kolejna historia, zamiast tego postanowiłem podzielić się z wami pewnego rodzaju "poradnikiem". Pozwólcie, że najpierw wszystko wyjaśnię.
Kiedy miałem 16 lat przyjaźniłem się z pewnymi czterema chłopakami (ze względu na to, że też mają konta na tej stronie, nazwijmy ich po prostu Ron, Harry, Neville i Dean).
Jednego razu Dean opowiedział nam historię dotyczącą jego ojca. Według niego gdy miał raz kłopoty, udało mu się przenieść ( przypadkowo) do innego wymiaru. Ojciec Deana był bity przez swojego tatę i raz i gdy sytuacja zaczęła się już wymykać spod kontroli, uciekł i schował się w swoim pokoju. Zamknął się w szafie- było w niej lustro. Na śmierć przerażony oparł się właśnie o to lustro i w akcie desperacji zaczął błagać o to, żeby znaleźć się po drugiej stronie odbicia. W momencie kiedy jego ojciec otwierał już drzwi szafy, ojciec Deana po prostu "wpadł" do lustra i znalazł się po drugiej stronie. Zobaczył tylko, jak jego własne "lustrzane odbicie" wyciągane było z szafy przez jego ojca. Od czasu tego wydarzenia tata Deana utrzymuje, że jego ojciec jakby zamienił się w kogoś innego. Już nigdy nie podniósł na niego ręki.
Po usłyszeniu od Deana tej historii, sami chcieliśmy tego spróbować. Tak właśnie udało nam się w ponad rok wymyślić całkiem dobrą technikę, która pomoże wam przenieść się w inny wymiar.
Najpierw jednak muszę was ostrzec. Technika ta została wymyślona przez pięciu nastoletnich chłopców, więc uważajcie. Na pewno nie wylądujecie w wymiarze, w którym Hitler nigdy nie umarł, ale i tak może to być niebezpieczne. Takie podróże wywołują małe zmiany, lecz to właśnie te małe zmiany mogą mieć ogromne skutki. Na przykład, może się zdarzyć tak, że wylądujesz w wymiarze, w którym twoja żona kocha cię odrobinę mniej, co może skutkować tym, że zacznie cię zdradzać z tym nowym sąsiadem . Robicie to na własną odpowiedzialność. To małe skoki. Raz od razu zauważycie zmiany, a kiedy indziej będą one tak małe, że nawet ich nie zauważycie. Im więcej "skaczesz", tym więcej zmian będzie się pojawiało.
Żaden z nas nie znalazł sposobu, jak przenieść się do oryginalnego wymiaru. Skoki są permanentne. Kiedy się przeniesiesz, już nigdy nie będziesz mógł wrócić tam, skąd przyszedłeś.

Więc:

1) Najpierw będziesz potrzebował lustra im większe, tym lepiej. Najlepiej, żeby było takiej wielkości, żebyś mógł swobodnie przez nie "przejść". Zadziała to też oczywiście z małymi lustrami, ale z jakiegoś powodu - im większe, tym lepiej.( dopisek mój: na forum jedna dziewczyna pisała ze z małym lusterkiem jest o wiele trudniej).

2) Najlepszą pora aby to zrobić jest nocą w godzinach 0:00-3:00. W dzień też to zadziała ale będzie trudniej.

3) Wyłącz wszystkie światła, zadbaj o brak hałasu jeżeli to możliwe i usiądź twarzą skierowany w stronę lustra. Przed sobą postaw świece .Wszystko inne w około Ciebie jest w ciemności. (dopisek mój: na forum wyjaśnili że świeca sama w sobie pomaga w relaksie jak w medytacji)

4) Zrelaksuj się i oczyść umysł. Skoncentruj się na swoim odbiciu. Nie liczy się nic oprócz ciebie i "ciebie w lustrze". Ciebie z całkiem innego miejsca, choć bardzo podobnego. Zawołaj go. Nieważne czy na głos, czy tylko w myślach. Skup się na tym, żebyście zamienili miejsca. Włóż w to jak najwięcej emocji i energii.

5) Może to zająć trochę czasu -jednym krócej niż innym. Jeśli przeniosłeś się w inny wymiar powinieneś coś poczuć. Może to być uczucie dezorientacji, poczucie, że coś się rusza lub nawet mrugnięcie do ciebie twojego odbicia. Przy większym skoku możesz zauważyć, że twoje odbicie samo się porusza lub fizycznie poczuć, że przeszedłeś na drugą stronę. Im większy skok, tym więcej czujesz.

6) Jeśli zauważasz jakieś znaki, Stop! Zaczekaj kilka dni i obserwuj zmiany. Mogą być małe, np. zniknięcie u kogoś jakieś blizny lub zmiany kolorów rzeczy z twojego otoczenia. Im więcej podróżujesz, tym więcej zmian możesz zaobserwować. Oprócz tego, często spotykane jest: poczucie euforii, chwilowa gęsia skórka, ruch, samoistne poruszanie się twojego odbicia, uczucie spadania, nagłe pojawienie się światła lub kopnięcie prądem.

7) Opcjonalne, ale zdecydowanie pomaga. Możesz obrać sobie jakiś cel w głowie. Możesz na przykład skupić się na zamianie miejscami z wersją ciebie, która ma więcej kasy, lub ogólnie po prostu ma lepiej. Właśnie tak zrobił Harry i miał najlepsze rezultaty.''

Widziałam też dopisek aby jeżeli nie czujesz się okej, tylko się boisz spróbuj wyluzować i podejdź do tematu jeszcze raz ;)

Oto i cała technika ;) mrO ponieważ znasz temat popraw mnie proszę jeżeli coś pomieszałam lub o czymś ważnym nie napisałam ;)
Ostatnio edytowano 29 maja 2017, o 22:28 przez TheMe, łącznie edytowano 1 raz
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów

Za ten post autor TheMe otrzymał podziękowania - 4
Anka12, Ignited, mrO, Slonce
TheMe

Podziękował : 213 razy
Otrzymał podziękowań: 125 razy

Re: Metoda lustra

Postprzez Ignited » 29 maja 2017, o 22:27

Dzięki.:)

Dzisiaj wypróbuję. Co jeśli przeniosę się w wariant w którym nie mam konta na forum? :D
Ignited

Podziękował : 49 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Postprzez TheMe » 29 maja 2017, o 22:29

Ignited napisał(a):Dzięki.:)

Dzisiaj wypróbuję. Co jeśli przeniosę się w wariant w którym nie mam konta na forum? :D

Jakoś Cię odnajdziemy :lol: daj znać jak wrażenia :sun
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 213 razy
Otrzymał podziękowań: 125 razy

Postprzez Blau » 29 maja 2017, o 22:33

heheh właśnie chciałam o tej metodzie poszukać w necie i poczytać, a tutaj myślisz i masz :D <3 Dziękuję <33 :kwiatek
Blau

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez mrO » 30 maja 2017, o 06:49

Świetna robota TheMe
Ciesze się, że inni zaczynają grzebać w czeluściach internetu i wygrzebują takie fajne rzeczy przybliżając je innym.
Co do samej metody luster, działa tak jak każda inna metoda. Najważniejsza jest świadomość, że żyjemy w tej rzeczywistości w której chcemy.
Zdaje sobie sprawę jak ludzie do tego podchodzą, ale to ich problem. Dla mnie bardzo ważne w "zmianach rzeczywistości" jest to, że wspierają osoby jak: Bashar, Abraham, Bentinho Massaro
Chciałbym jednak zwrócić uwagę na jedną rzecz, a mianowicie każda z osób "siedzących w" zmianach rzeczywistości zawsze powtarza, że to my kreujemy własną rzeczywistość i to jest najważniejsze. Świadomość bycia tym który tworzy to co chce stworzyć.
Używając jakiekolwiek techniki zmiany rzeczywistości zakładamy, że przenosimy się/jesteśmy w rzeczywistości, która jest taka jaką chcemy, czyli stworzyliśmy taką jaką chcemy.
:brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 3
Anka12, Slonce, TheMe
mrO

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy

Postprzez Oohseriously » 31 maja 2017, o 14:47

Jestem tu nowa i dopiero zaczynam to wszystko ogarniać. Nie wiem czy jestem na tyle odważna, żeby spróbować tej metody, ale strasznie mnie kusi :P
Oohseriously

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Ignited » 31 maja 2017, o 16:19

Nie wypróbowałem tego w nocy, zrobiłem w dzień. Nie odczułem praktycznie nic. Poza tym, że tosty mniej mi smakują :P
Ignited

Podziękował : 49 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Postprzez mrO » 4 cze 2017, o 13:20

Bawiliście się z sowami?
Ostatnio bardzo często jest widzę (pomijam fakt oglądania śmiesznych filmików ze śmiesznymi sowami). Za każdym razem widząc jakąś coraz bardziej wiem że to w co wierze realizuje się na moich oczach.
:brawo
mrO

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy

Postprzez Anka12 » 4 cze 2017, o 14:55

mrO napisał(a):Bawiliście się z sowami?
Ostatnio bardzo często jest widzę (pomijam fakt oglądania śmiesznych filmików ze śmiesznymi sowami). Za każdym razem widząc jakąś coraz bardziej wiem że to w co wierze realizuje się na moich oczach.

Ja zaczęłam ten test i po paru minutach dostałam maila od koleżanki, a w nim m.in. zdjęcie sowy siedzącej na drzewie, które sama zrobiła :) a zaraz potem, w odstępie może 10 minut na facebooku moja dalsza znajoma zmieniła swoje zdjęcie, na takie w koszulce z sową. A potem kilka różnych jeszcze epizodów z sowami - czułam się trochę dziwnie przez ilość tych zdarzeń, ale przecież wszyscy wiemy jak to działa :)
"W dzień i w nocy WSZYSTKO mi sprzyja!" :D
Anka12

Podziękował : 256 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez MagdaLooney » 4 cze 2017, o 15:13

Czy mogłabym prosić żebyście przybliżyli temat?
Nie wiem czy coś przeoczyłam czy mój telefon nie kieruje mnie na dobrą stronę ale nie mogę znaleźć nic apropo sów
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 281 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Następna strona

Powrót do Techniki PP