Metoda lustra

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Metoda lustra

Postprzez mrO » 27 paź 2017, o 16:11

osa napisał(a):Zalinkowałeś coś, ale mi się nie odpala.

kanał na rededicie został "schowany" ze względu na to że ostatnio stawał się coraz bardziej popularny, wiec coraz częściej przytrafiały się trole, jak i ci którzy chcieli wszystkich uświadomić o ich błędnym myśleniu.
Pisałem już do modków kilka razy, aby mnie zaprosili ale jak na razie nic.

osa napisał(a):Tzn że sowy są taką zabawą na testowanie skoków?

Dokładnie.
Jestem wielkim zwolennikiem takich rzeczy, bo aby się o czymś przekonać to musimy sami tego doświadczyć.

ithel napisał(a):wonderland?

Zależy co masz na myśli pisząc o 'wonderland''
:brawo
mrO

Podziękował : 59 razy
Otrzymał podziękowań: 190 razy

Postprzez osa » 27 paź 2017, o 16:22

Dziękuję ;) o to mi chodziło
osa

Podziękował : 91 razy
Otrzymał podziękowań: 54 razy

Postprzez ithel » 27 paź 2017, o 16:38

Zależy co masz na myśli pisząc o 'wonderland''[/quote] Świat w naszej głowie który istnieje tylko tam. Słyszałem że niektórzy nawet go widzą edit:przepraszam za cytat ale coś mi się nie udało
ithel

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez mrO » 27 paź 2017, o 16:51

ithel napisał(a):Świat w naszej głowie który istnieje tylko tam. Słyszałem że niektórzy nawet go widzą

Wszystko co istnieje jest tylko w twojej głowie.
Ludzie ze schizofrenią widzą rzeczy jakich zdrowy człowiek nie jest w stanie zobaczyć. To właśnie ich świat, który istniej tylko w ich głowie. Tylko oni są w stanie go zobaczyć.
mrO

Postprzez Blau » 8 lis 2017, o 10:20

Jakiś tydzień temu stwierdziłam, że sprawdzę sobie te sowy. No i pomyślałam że będę widziała sowy. No ale nic się nie pojawiało. Oczywiście zapomniałam o tym po trzech dniach. Dwa dni temu zaczęły te sowy się pojawiać. Dziś już widziałam dwa razy ;)
Blau

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez olkki2 » 5 sty 2018, o 00:26

Moi drodzy, robiłam to koło 24:00. Siedziałam przed lustrem 15 minut. Próbowałam porozmawiać z moim odbiciem, zamienić się. Nic nie zobaczyłam, obraz się nie zmieniał, jedyne co to w pewnym momencie zaczęło mnie swędzieć i lekko zatykać mi się ucho. Poza tym nic. Myślicie, że to był jakiś przeskok? Czy jest on możliwy mimo braków objawów? :kwiatek
olkki2

Podziękował : 1 raz

Postprzez mrO » 5 sty 2018, o 05:18

olkki2 napisał(a):Moi drodzy, robiłam to koło 24:00. Siedziałam przed lustrem 15 minut. Próbowałam porozmawiać z moim odbiciem, zamienić się. Nic nie zobaczyłam, obraz się nie zmieniał, jedyne co to w pewnym momencie zaczęło mnie swędzieć i lekko zatykać mi się ucho. Poza tym nic. Myślicie, że to był jakiś przeskok? Czy jest on możliwy mimo braków objawów? :kwiatek

Ty nie masz z nim rozmawiać, ty masz się zmienić, rozmowa tutaj nic nie daj. Metoda lustra jest używana do wymuszania zmian a nie próbowania. Jak siadasz przed lustrem i chcesz zmienić to co teraz jest to właśnie to zmieniasz, a nie że zastanawiasz się czy był przeskok czy nie. Przeskok nie zawsze jest odczuwalny, poza tym nie wiem dlaczego większość nastawia się na dramatyczne zmiany.
To może trochę zaburzyć samą idea tej techniki, ale potraktuj przeskok jako nowy początku. Skoro siadasz do lustra z zamiarem zmiany czegoś to dobrze wiesz co chcesz zmienić. Skoro wiesz co chcesz zmienić, to od od momentu kiedy zaczynasz a kończysz ty już to zmieniłaś.
Szczerze przyznam że jestem zaskoczony że siedziałaś 15 minut i nic się nie działo. W sensie po sobie jak i informacji innych mało kto tyle wytrzymuje patrząc się w lustro. Mi np po 5 minutach obraz zaczynał się rozmazywać, a wszystko wirowało. I to nie jest jakiś tam wymysł...
Sam zawsze starałem się skupić na swoich oczach, tzn patrzyłem się w nie szukając swojego odbicia.
mrO

Postprzez Innoke » 5 sty 2018, o 14:07

Nie słyszałam nigdy o tej metodzie.
Z lustrem mam jednak pewne doświadczenie, chociaż nigdy nie interpretowałam tego w ten sposób. Pamiętam jednak to do tej pory. Gdy miałam około 17 lat, miałam iść na takie dodatkowe zajęcia z chemii w szkole, po południu, coś w rodzaju przygotowania do matury, chciałam dostać się na medycynę więc dużo się uczyłam.
Odczuwałam niepokój przed tymi zajęciami bo miałam surową nauczycielkę, materiał był trudny i nie miałam przyjaciół więc nie lubiłam chodzić do szkoły. Zostało jakieś pół godziny do wyjścia ale ja się stresowałam i nie mogłam się zająć niczym kontstruktywnym i chodziłam tak bez celu po mieszkaniu, szukając jakiegoś sposobu żeby się uspokoić.
No i w pewnym momencie stanęłam przed lustrem i zaczęłam się obserwować w tym lustrze bo chciałam zobaczyć jak odbierają mnie inni, czy może tylko ja oceniam się tak źle, kim jestem dla innych (miałam niską samoocenę na prawie każdym polu). W pewnym momencie zaczęłam widzieć siebie w jakiś inny sposób, było to coś w rodzaju uczucia derealizacji, nie uświadamiałam sobie, że postać w lustrze to ja, zaczęłam postrzegać, tę postać w lustrze jako kogoś innego, wiem, że nie myślałam już o sobie tak źle- widziałam jakąś dziewczynę ubraną w niebieską bluzę ale nie odczuwałam że ja to ja, pamiętam że zrobiło mi się słabo, przestraszyłam się tego uczucia i przestałam patrzeć w moje odbicie

Nigdy jednak nie interpretowałam tego zdarzenia jako przenoszenia do innej rzeczywistości,tylko coś w rodzaju hipnozy spowodowanej skupieniem się na jednym obrazie.
Wiem jednak, że było to na tyle silne, że pamiętam to do tej pory i że pomogło mi trochę zmienić postrzeganie siebie na lepsze, bo wtedy było krańcowo złe. Więc wpłynęło to na mnie pozytywnie i trwale bo mam wrażenie, że potem już nigdy nie patrzyłam na siebie w pewien sposób.

Zagadnienie alternatywnych rzeczywistości zawsze mnie ciekawiło ale trudno mi je przyjąć z kilku powodów.
Jeśli są różne warianty rzeczywistości to kim są ludzie, których znam w tej rzeczywistości, czy oni znikną w innej tzn czy będą kimś innym, innym odzcuwaniem?
Jeśli przejdę do innej rzeczywistości kto zostanie w tej obecnej, ktoś będzie chyba musiał zostać bo ta rzeczywistość istnieje?
Jakoś mi żal byłoby odejść do innej rzeczywistości wiedząc że osoby, które kocham nie są szczęślwe w tej.

Nie wiem czy ktoś będzie mi w stanie odpowiedzieć na te pytania.
Innoke

Podziękował : 9 razy

Postprzez cabochard » 8 sty 2018, o 20:00

Zrobiłam dziś metodę lustra. Po niedługim czasie w pokoju widziałam jakby mgłę, wszystko zaczęło się rozmazywać, rysy twarzy w odbiciu zmieniały się. Trochę się wystraszyłam i nie przeszłam na drugą stronę lustra, ale atmosfera tego drugiego wymiaru jest mi znajoma bo czasem tam bywam w snach. Teraz sobie uświadomiłam, że co najmniej kilka razy w życiu miałam taki przeskok do innego wymiaru.
je suis cabochard
cabochard

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez cabochard » 12 sty 2018, o 14:47

Podczas praktyki medytacyjnej mag może kierować wolę i świadomość poprzez lustro wprost w astral i w ten sposób lustro służy jako brama miedzy wymiarami. Zastosowanie lustra magicznego podczas praktyki jest olbrzymie i tylko wiedza maga, jego kreatywność oraz umysł stanowią swego rodzaju barierę.
http://okulta.pl/lucyferianizm/item/125 ... -ku-lilith
je suis cabochard
cabochard

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP