2 Szklanki/Kubki czy co tam chcecie

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: 2 Szklanki/Kubki czy co tam chcecie

Postprzez osa » 6 lip 2017, o 23:23

Zrobiłam tą technikę kilka dni temu :D Nawet napiszę swoje intencje
nałóg - zdrowy, aktywny tryb życia
:D
Piszę bo jak na razie się nie powiodło to co się miało powieść. Palę chyba 2x więcej niż paliłam :D heh nie to żebym się skarżyła i oczywiście uważam, że to moje i tylko moje działanie. Albo zła intencja, albo opory, albo zbyt duże ciśnienie, albo wszystko na raz . Heheheh sama nie wiem
No nic obserwuję co wydarzy się dalej.
osa

Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Postprzez mrO » 7 lip 2017, o 03:16

osa napisał(a):Zrobiłam tą technikę kilka dni temu :D Nawet napiszę swoje intencje
nałóg - zdrowy, aktywny tryb życia
:D
Piszę bo jak na razie się nie powiodło to co się miało powieść. Palę chyba 2x więcej niż paliłam :D heh nie to żebym się skarżyła i oczywiście uważam, że to moje i tylko moje działanie. Albo zła intencja, albo opory, albo zbyt duże ciśnienie, albo wszystko na raz . Heheheh sama nie wiem
No nic obserwuję co wydarzy się dalej.

Mógłbym ci tutaj zrobić wykład jak bardzo szkodzi palenie, ale myślę że wiedza o tym że samo już zaciąganie sie napina mięsnie twarzy i prowadzi do powstawania zmarszczek powinno wystarczyć :)

Wykonując 2szklanki/kubki porzucamy starą rzeczywistość.
Czyli w twoim przypadku ty już nie palisz, w ogóle nie palisz i nie odczuwasz żadnej przyjemności z palenia. Po prostu koniec i tyle, a każdy kolejny papieros trzyma ciebie w rzeczywistości w której palisz.
Sama technika nie jest czarodziejską sztuczką, która zrobi za nas czarymary, sami kształtujemy swoją rzeczywistość poprzez to co robimy. Technika jest tutaj oderwaniem się od starej i życiem w nowej rzeczywistości, ale to czy będziemy w niej żyć zależy już od tego co robimy i jakie są nasze przekonania
:brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 4
Anka12, Born1975, osa, Scarlett
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Postprzez osa » 7 lip 2017, o 09:25

Tak przyznaję Ci rację :)
I zgadzam się z wszystkim co napisałeś. Szczególnie te zmarszczki mnie przekonują. :D I tak naprawdę wiem, że cały widz polega na chęci i determinacji :) A techniki wszystkie co do jednej mają tylko wzmocnić poczucie tej determinacji. Nie będę zwalać winy za technikę przez moje niepowodzenie :).
osa

Postprzez Slonce » 7 lip 2017, o 12:29

Osa to bardzo prosty schemat. Nieważne, czy zaczynasz pilnować pozytywnych myśli, czy zaczynasz korzystać z afirmacji, czy znowu robisz techniki na różne tam swoje pragnienia. Przeważnie nagle się pogarsza, pamiętaj - żeby zbudować nowe najczęściej trzeba zburzyć stare. Czyli pracujesz nad spokojem nagle wszyscy zaczynają Cię denerwować, pracujesz nad miłością własną nagle czujesz się ogromnie samotna i pusta w środku, pracujesz nad rzuceniem palenia nagle chce się więcej palić. Kiedy odstawiasz wszystkie trucizny zaczynasz czuć się gorzej, dopiero z czasem wszystko się ulega poprawie. A koncentrując się na tym, że chce Ci się więcej palić, poddajesz zwątpieniu PP, bo skupiasz się na tym, czego nie chcesz. Poza tym tak jak mrO napisał to nie są czary, że zrobisz pstryk i już po sprawie. Daj sobie czas.

Za ten post autor Slonce otrzymał podziękowanie od
osa
Slonce

Podziękował : 125 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Postprzez osa » 7 lip 2017, o 22:55

jasne :) Wcale nie obwiniam techniki. Ten przykład z rzucaniem to napisałam tak z przymrużeniem oka ;)
Nikt nie powiedział że jest inaczej. To tylko przykład na to że PP, a przede wszystkim techniki to nie czary mary. Moje przyciągnięcia te duże przeważnie nie brały się od tak :) Tylko faktycznie trzeba było nad tym popracować. Zawsze wiązało się to z "niby problemem" tzn chodzi mi o to, że większość gdy trzeba wyjść ze ze strefy komfortu porzuca swoje pragnienie. Ja tak nie robię i naprawdę przyciągnęłam sobie wiele fajnych rzeczy. Widocznie to nie był mój czas na rzucenie ;> . Może będzie jutro? :hopsa
osa

Postprzez mrO » 12 lip 2017, o 16:33

Po wykonaniu dwóch szklanek ludzie często mówią, że coś ich zaskoczyło w ich otoczeniu, przeważnie doświadczali zmiany jeśli chodzi o rzeczy ich otaczające: a to inny kolor poszewki na poduszkę, a to inne kwiaty w wazonie lub inne meble.
Sam osobiście nigdy nie przywiązywałem do tego uwagi, po prostu uważałem to za niepotrzebne. Nie chciałem skupiać na tym swojej uwagi. Sowy w zupełności mi wystarczą.

W wolnych chwilach staram się uzupełniać braki wiedzy i dzisiaj jak każdego dnia przerabiałem swój zestaw pytan w Anki (super sprawa do osób uczących się, polecam). Jak u każdego czasami mam problem z zapamiętaniem niektórych rzeczy, więc powtarzam, więc staram się powtórzyć "problem" jak najczęściej. Dzisiaj powtarzając jeden z takich "problemów" natrafiłem na rzecz która zaskoczyła mnie.

wtf.JPG

Przerabiałem te pytanie już kilka razy i dobrze wiem, że tam było Block a nie Black. Znam siebie i dobrze wiem, że jakbym zobaczył tam "Black" to na pewno bym to poprawił...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP