2 Szklanki/Kubki czy co tam chcecie

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: 2 Szklanki/Kubki czy co tam chcecie

Postprzez Anka12 » 24 maja 2017, o 07:48

Zrobiłam dziś o 6, czułam potem wspaniały spokój, taką otwartość i pewność, ale co dziwnego, mimo, że byłam zaraz po śniadaniu, złapałam straszny głód, taki nie do wytrzymania :) ( nie należę do obżartuchów). Teraz czuję się dobrze, ale dziwnie obco, idę się lepiej zająć pracą, mam sporo do zrobienia dziś
"W dzień i w nocy WSZYSTKO mi sprzyja!" :D
Anka12

Podziękował : 266 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez ara » 24 maja 2017, o 08:07

mrO napisał(a):
Renata napisał(a):Wmówić sobie, że było tak a nie inaczej? To chyba raczej trudne ;) Ale próbować inaczej zinterpretować przeszłość to już inny temat i chyba bardziej dostępny dla człowieka. Wydarzenia z przeszłości są nie do podważenia, natomiast nasza ówczesna reakcja już tak. Myślę, że nasza podświadomość dużo łatwiej przyjmie tłumaczenie, że kiedyś coś tam błędnie zinterpretowaliśmy czy zareagowalismy nieadekwatnie do sytuacji. Zaprzeczanie zaś faktom raczej nie jest dobrym sposobem na pozbycie się niechcianego :)

Zarzucając jakiemuś atlecie, że kiedyś coś tam przegrał bardzo często usłyszymy "Ja nie przegrałem, zdobywałem doświadczenie"

TheMe napisał(a):mrO, dlaczego uważasz że lepiej nie robić na różne sfery życia ? Jeśli jednego dnia zrobię nie wiem na ładny nos a drugiego dnia na dobrą pracę to te warianty się nie wykluczają ? Nie wiem czy dobrze kombinuję

Robiąc to na każda sferę życia robisz sie "specyficzny". Nie chodzi o to, że to może nie działać, chodzi o to abyś łatwiej uwierzył w to że to działa. Jak wiadomo bycie "ogólnym" w PP wychodzi wszystkim na dobre

Ale co to znaczy "ogólnie", robiąc to na "związki" zapisze na szklance - "jestem w związku z fantastycznym facetem, kochamy się wzajemnie".
Czy to dość ogolnie ;-)
?
ara

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Scarlett » 24 maja 2017, o 08:10

ara napisał(a):
mrO napisał(a):
Renata napisał(a):Wmówić sobie, że było tak a nie inaczej? To chyba raczej trudne ;) Ale próbować inaczej zinterpretować przeszłość to już inny temat i chyba bardziej dostępny dla człowieka. Wydarzenia z przeszłości są nie do podważenia, natomiast nasza ówczesna reakcja już tak. Myślę, że nasza podświadomość dużo łatwiej przyjmie tłumaczenie, że kiedyś coś tam błędnie zinterpretowaliśmy czy zareagowalismy nieadekwatnie do sytuacji. Zaprzeczanie zaś faktom raczej nie jest dobrym sposobem na pozbycie się niechcianego :)

Zarzucając jakiemuś atlecie, że kiedyś coś tam przegrał bardzo często usłyszymy "Ja nie przegrałem, zdobywałem doświadczenie"

TheMe napisał(a):mrO, dlaczego uważasz że lepiej nie robić na różne sfery życia ? Jeśli jednego dnia zrobię nie wiem na ładny nos a drugiego dnia na dobrą pracę to te warianty się nie wykluczają ? Nie wiem czy dobrze kombinuję

Robiąc to na każda sferę życia robisz sie "specyficzny". Nie chodzi o to, że to może nie działać, chodzi o to abyś łatwiej uwierzył w to że to działa. Jak wiadomo bycie "ogólnym" w PP wychodzi wszystkim na dobre

Ale co to znaczy "ogólnie", robiąc to na "związki" zapisze na szklance - "jestem w związku z fantastycznym facetem, kochamy się wzajemnie".
Czy to dość ogolnie ;-)
?

Uważaj czego pragniesz bo Ci jakiś hobbit albo elf wyskoczy :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez ara » 24 maja 2017, o 08:24

:-D rzeczywiście :-))))
to jak to sformułować ?
ara

Podziękował : 5 razy

Postprzez Scarlett » 24 maja 2017, o 08:34

Ogólnie to widziałabym:
samotność - szczęśliwa, wzajemna miłość (związek)
Krótko, ogólnie, ale zarazem precyzyjnie :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
TheMe
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez rain » 24 maja 2017, o 09:38

Zrobiłam tę technikę wczoraj. Nie odczułam żadnych dziwnych wrażeń. Zobaczymy co się stanie.
rain

Podziękował : 15 razy

Postprzez mrO » 24 maja 2017, o 14:30

rain napisał(a):Zrobiłam tę technikę wczoraj. Nie odczułam żadnych dziwnych wrażeń. Zobaczymy co się stanie.

Nikt nie mówi, że jakiekolwiek wrażenia muszą być. Sam nie spodziewałem się żadnych, a dziwnie się zaskoczyłem
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Postprzez rain » 24 maja 2017, o 15:33

Wiesz, czytałam wcześniejsze posty i nie spodziewałam się w sumie żadnego efektu "wow". Moja wypowiedź miała raczej charakter informacyjny, że po prostu nie było żadnych widocznych znaków, że coś się dzieje.
rain

Podziękował : 15 razy

Postprzez Ignited » 29 maja 2017, o 11:30

Robiłem to jakiś tydzień temu i większych zmian nie zauważyłem.
Ignited

Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Postprzez mrO » 29 maja 2017, o 11:57

Ignited napisał(a):Robiłem to jakiś tydzień temu i większych zmian nie zauważyłem.

OK, a mogę wiedzieć co chcesz zmienić ?
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP