2 Szklanki/Kubki czy co tam chcecie

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: 2 Szklanki/Kubki czy co tam chcecie

Postprzez Ignited » 23 maja 2017, o 17:41

Myślicie, że jest sens to powtarzać robiąc to na różne sfery życia?
Np. dziś robię na studia i karierę a jutro na relacje, pojutrze zdrowie itd.... :?:

Dzisiaj wypróbuję. :) Czytałem historie na reddicie, no wygląda to ciekawie. :roll:
Ignited

Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Postprzez mrO » 23 maja 2017, o 17:54

Ignited napisał(a):Myślicie, że jest sens to powtarzać robiąc to na różne sfery życia?
Np. dziś robię na studia i karierę a jutro na relacje, pojutrze zdrowie itd.... :?:

Myślę, że powinieneś być bardziej ogólny. Znajdź coś co łączy te wszystkie sfery i zrób. Poza tym miej na uwadze to, że robiąc to kilka razy cały czas zmieniasz rzeczywistość, więc efekty mogą być inne od zamierzanych jeśli będziesz robił to kilka razy w bardzo małym odstępie.
Głównym powodem przez który miałem największe opory ze zrobieniem tej techniki (woda w szklankach stała trochę czasu) była świadomość, że nie jestem w stanie kontrolować efektu("kontrolować to złe określenie, bardziej chodzi mi to, że można zyskać coś kosztem czegoś).
Biorąc pod uwagę niektóre historie związane z tą techniką trzeba mieć to na uwadze.
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Postprzez ara » 23 maja 2017, o 18:20

A możecie podać przykłady, nie znam angielskiego. I jeśli chce zrobić na relacje to bardziej ze jestem w związku - taka intencja - zmiana
ara

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez mrO » 23 maja 2017, o 18:48

ara napisał(a):A możecie podać przykłady, nie znam angielskiego. I jeśli chce zrobić na relacje to bardziej ze jestem w związku - taka intencja - zmiana

Był przypadek kiedy jakaś laska chciała mieć swojego byłego. Nastepnego dnia obudziła się z nim w łóżku. Czy ktoś tam uciekł przed śmiercionośnym wirusem, który wywołał pandemie w jego rzeczywistości xD
Wiekszość sytuacji to proste sprawy: kasa, praca, kogoś zobaczyli, zmienili wygląd (znamiona, trądzik)
mrO

Postprzez Ignited » 23 maja 2017, o 19:23

Też czytałem coś o zmianie nastawienia partnera o 180 stopni.

Chłop przeżywał, że jego miłość się wyprowadza i go zostawia, po technice wrócił do mieszania, ona go przytuliła. Zaczął ją prosić, żeby go nie zostawiała bla bla bla. Ona była w szoku i dopytywała go dlaczego miałaby to zrobić. (wcześniej mu oznajmiła, że się rozstają) Efekt był taki, że ona nie pamiętała tego co powiedziała, w tej rzeczywistości sytuacja nie miała miejsca. Mózg roz.... Sprawdzajcie na sobie. Ja dam znać jak mi poszło. ;)
Ignited

Postprzez Renata » 23 maja 2017, o 20:47

mrO napisał(a):Chciałbym jeszcze dodać, że ludzie którzy opierają swoje rozumowanie o PP na zmienianiu rzeczywistości bardzo często (jeśli nie zawsze) mówią o tym, że najlepszą rzeczą jaką można zrobić, aby zmienić swoją rzeczywistość jest zmienić swoją przeszłość. Po prostu wmówić sobie, że było tak a nie inaczej i tyle w temacie.
Oczywiście nie wracajcie do tego i nie drążcie tematu. Traktujcie to jako nowy starta i tyle.

Wmówić sobie, że było tak a nie inaczej? To chyba raczej trudne ;) Ale próbować inaczej zinterpretować przeszłość to już inny temat i chyba bardziej dostępny dla człowieka. Wydarzenia z przeszłości są nie do podważenia, natomiast nasza ówczesna reakcja już tak. Myślę, że nasza podświadomość dużo łatwiej przyjmie tłumaczenie, że kiedyś coś tam błędnie zinterpretowaliśmy czy zareagowalismy nieadekwatnie do sytuacji. Zaprzeczanie zaś faktom raczej nie jest dobrym sposobem na pozbycie się niechcianego :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 608 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Postprzez Lofty » 23 maja 2017, o 21:43

Ciekawa metoda. Wszystkie metody są przydatne. :)

Myślę, że proces uzdrawiania swojego ducha jest długotrwały i wieloletni. :) Ale z pewnością dzięki różnym technikom można go przyśpieszyć. Właściwie wszystko ten proces przyśpiesza. Jeżeli masz na uwadze swoją duchową drogę i się chcesz rozwijać. Tylko stanie w miejscu blokuje proces.
Lofty

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez TheMe » 23 maja 2017, o 22:12

Kurczaczek ciekawie to wygląda, ludzie opisują mega efekty :thinking

mrO, dlaczego uważasz że lepiej nie robić na różne sfery życia ? Jeśli jednego dnia zrobię nie wiem na ładny nos a drugiego dnia na dobrą pracę to te warianty się nie wykluczają ? Nie wiem czy dobrze kombinuję :D
Dzięki za wątek ;)
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 215 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Postprzez Ignited » 23 maja 2017, o 23:08

Zrobiłem. Spojrzałem w okno i akurat pojawił się dosyć jasny rozbłysk na niebie. (Gdzieś daleko jest burza)
Poza tym czuję błogi spokój i wydaje mi się, że umysł się uspokoił. :)
Ignited

Postprzez mrO » 24 maja 2017, o 04:30

Renata napisał(a):Wmówić sobie, że było tak a nie inaczej? To chyba raczej trudne ;) Ale próbować inaczej zinterpretować przeszłość to już inny temat i chyba bardziej dostępny dla człowieka. Wydarzenia z przeszłości są nie do podważenia, natomiast nasza ówczesna reakcja już tak. Myślę, że nasza podświadomość dużo łatwiej przyjmie tłumaczenie, że kiedyś coś tam błędnie zinterpretowaliśmy czy zareagowalismy nieadekwatnie do sytuacji. Zaprzeczanie zaś faktom raczej nie jest dobrym sposobem na pozbycie się niechcianego :)

Zarzucając jakiemuś atlecie, że kiedyś coś tam przegrał bardzo często usłyszymy "Ja nie przegrałem, zdobywałem doświadczenie"

TheMe napisał(a):mrO, dlaczego uważasz że lepiej nie robić na różne sfery życia ? Jeśli jednego dnia zrobię nie wiem na ładny nos a drugiego dnia na dobrą pracę to te warianty się nie wykluczają ? Nie wiem czy dobrze kombinuję

Robiąc to na każda sferę życia robisz sie "specyficzny". Nie chodzi o to, że to może nie działać, chodzi o to abyś łatwiej uwierzył w to że to działa. Jak wiadomo bycie "ogólnym" w PP wychodzi wszystkim na dobre

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
TheMe
mrO

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP