2 Szklanki/Kubki czy co tam chcecie

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

2 Szklanki/Kubki czy co tam chcecie

Postprzez mrO » 23 maja 2017, o 07:49

Kilka dni temu znalazłem kanał na subreddcie : https://www.reddit.com/r/DimensionalJumping
Jak sama nazwa mówi, kanał jest o robieniu skoków w bok, a dokładniej do innej rzeczywistości.

Zarówno Abraham jak i Bashar wiecznie powtarzają
ZMIEŃ SWOJE WIBRACJE ABY ZMIENIĆ SWOJA RZECZYWISTOŚĆ NA JAKĄ CHCESZ
Zbytnio nie chce mi się opisywać całego założenia, ale zainteresowanych odsyłam do poszerzania wiedzy jak i przeczytania
viewtopic.php?f=3&t=668

Założyłem ten temat aby przedstawić technikę 2 Szklanek

1) Wybieramy myśl, sytuacje czy ogólnie intencje którą chcemy zmienić, na którą za bardzo nie mamy wpływu (nie bądźcie zbyt specyficzni)
2) Określcie w jakiej sytuacji się znajdujecie, dlaczego chcecie ją zmienić i na co chcecie ją zmienić
3) Idźcie do kuchni po dwie szklanki :)
4) Napełnijcie jedną z nich wodą
5) Weźcie 2 kartki i na jednej napiszcie aktualną sytuację i naklejcie ją na szklankę z wodą. Na drugiej kartce napiszcie to na co chcecie zmienić waszą aktualną sytuacje i naklejcie ją na pustą szklankę.
6) Ustawcie szklanki przed siebie i zastanówcie się nad aktualną sytuacją którą określiliście na kartce przyklejonej na pełną szklankę
7) Kiedy jesteście gotowi powoli przelejcie wodę do pustej szklanki (doceniając przelewająca się wodę, która przestawia zmianę :))
8) Kiedy już to zrobicie, bądźcie wdzięczni za zmianę jaką dokonaliście i wypijcie wodę z wdzięcznością

Po tym całym czary-mary posprzątajcie po sobie i zapomnijcie o całej sytuacji ciesząc się swoim życiem ze świadomością, że zmieniliście rzeczywistość na swoją, NA TAKĄ W KTÓREJ TO WY RZĄDZICIE, A RESZTA JEST TYLKO ODZWIERCIEDLENIEM WASZEJ KREACJI

Kiedy wypiłem swoją wodę pierwszą rzeczą którą usłyszałem (było to natychmiastowe) były kościelne dzwony.....
Uczucie które towarzyszyło mi kilka godzin później było powiedzmy "dziwne"
Później zobaczyłem list potwierdzający, że siostra dostała się do zajebistego liceum (sporo różnica wieku), do którego biorą tylko najlepszych (z jej ocenami jest średnio)

PS. Pamiętajcie aby zapomnieć o tym co było. Zmieniliście rzeczywistość i tamta sytuacja już was więcej nie dotyczy
:brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 8
Ada, Anka12, Ignited, Karla, Priscilla, Scarlett, Slonce, TheMe
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy

Re: 2 Szklanki/Kubki czy co tam chcecie

Postprzez Slonce » 23 maja 2017, o 09:02

Fajne ;) Tylko tak jak napisałeś - bardzo ważne jest, żeby już nie wracać do starej sytuacji, którą chcemy zmienić. Taka technika na pewno pomaga zostawić to, co stare za nami i skupić się na tej nowej, pożądanej rzeczywistości.

A niech tam, pobawię się tym :D
Slonce

Podziękował : 125 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Postprzez mrO » 23 maja 2017, o 10:10

Slonce napisał(a):Fajne ;) Tylko tak jak napisałeś - bardzo ważne jest, żeby już nie wracać do starej sytuacji, którą chcemy zmienić. Taka technika na pewno pomaga zostawić to, co stare za nami i skupić się na tej nowej, pożądanej rzeczywistości.

Jest to bardzo dobry sposób na "odpuszczenie/przyzwolenie".
Z góry zakładamy, że mamy to co chcemy, bo jesteśmy w tej rzeczywistości w której mamy to co chcemy, więc czym się przejmować skoro mamy to co chcemy :D :D
mrO

Postprzez Ignited » 23 maja 2017, o 10:50

mrO, masz jakieś doświadczenia z tymi przeskokami? Dział na reddicie jest ciekawy.
Ignited

Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Postprzez mrO » 23 maja 2017, o 11:41

Ignited napisał(a):mrO, masz jakieś doświadczenia z tymi przeskokami? Dział na reddicie jest ciekawy.

Jeśli chodzi o technikę, którą opisałem to użyłem jej wczoraj pierwszy raz, ale to co zwróciło moją uwagę było to jak się czułem 1-2 po tym. Było dziwnie, na prawdę dziwnie. Ty bardziej, że jak mówiłem już trochę z PP udało mi się wyciągnąć i mam nawet spore doświadczenie jeśli chodzi o przyciąganie, ale tak jak napisałem, efekt po był dziwny.

Jeśli chodzi o PP a zmianę rzeczywistości, przyciągając to co chcemy zmieniamy naszą rzeczywistość z tej w której nie mamy tej rzeczy na tą w której mamy rzecz tworząc kolejne, więc według mnie
przyciągnięcie czegokolwiek = zmiana rzeczywistości
Przyciągnąłem w życiu sporo rzeczy (najbardziej jestem wdzięczny za te negatywne), więc można powiedzieć że mam duże doświadczenie z przeskokami :)

Zgadzam się z tym co mówi Bashar i Abraham jeśli chodzi dopasowywanie siebie do częstotliwości w jakiej chcemy żyć. Zwróć uwagę na posty i historie ludzi, którzy odnieśli sukces z PP, ich życie wygląda jakby przenieśli się z jednej rzeczywistości w drugą.
mrO

Postprzez karolaaa » 23 maja 2017, o 12:16

Zrobiłam przed południem tą technikę, a teraz mnie boli głowa, gardło i ogólnie czuję, że mnie coś bierze.

Możliwe, że to coś związane z techniką? :thinking
karolaaa

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 23 maja 2017, o 12:19

Zmiana rzeczywistości często wywołuje takie reakcje :sun
Na warsztacie kwantowym było to tłumaczone w ten sposób, że po prostu nasza energia dopasowuje się do wariantu, który przyjęliśmy. Dlatego często mogą (ale nie muszą!) występować jakieś objawy fizyczne. Nasze ciało dopasowuje się do tej wariantowości. To tak jakbyś nagle rozgrzana weszła do lodowatej wody - szok termiczny, uczucie wbijania czegoś w ciało. Nagle całkiem zmieniłaś temperaturę. To coś w tym rodzaju.
Teraz tylko przestań się nad tym zastanawiać :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
karolaaa
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez ara » 23 maja 2017, o 13:46

Nawet jeśli nie wykonaliśmy tej techniki tylko sami jakby przeskoczyliśmy (dzieki myslami) mogą pojawić się objawy fizyczne?
ara

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Scarlett » 23 maja 2017, o 13:53

Mogą, ale nie dopasowuj każdego bólu głowy czy kolana do przeskoku ;)
Tak jak napisałam - takie objawy mogą, ale nie muszą się pojawić. Czasem objawy o których napisała karolaaa symbolizuję wiele innych czynników - ciało daje znać o innym problemie albo zwyczajnie jest zmiana ciśnienia czy przeziębiliśmy się ;)
Tak jak mrO napisał - robisz swoje i nie wracasz do tego, zmiana dokonana. Nie powinno się potem siedzieć, szukać tego co się zmieniło i wszystko dopasowywać pod zmianę.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
mrO
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez mrO » 23 maja 2017, o 14:06

Chciałbym jeszcze dodać, że ludzie którzy opierają swoje rozumowanie o PP na zmienianiu rzeczywistości bardzo często (jeśli nie zawsze) mówią o tym, że najlepszą rzeczą jaką można zrobić, aby zmienić swoją rzeczywistość jest zmienić swoją przeszłość. Po prostu wmówić sobie, że było tak a nie inaczej i tyle w temacie.
Oczywiście nie wracajcie do tego i nie drążcie tematu. Traktujcie to jako nowy starta i tyle.

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
rain
mrO

Następna strona

Powrót do Techniki PP