"TAK"

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

"TAK"

Postprzez mrO » 4 maja 2017, o 17:15

Zdaje sobie sprawę, że może to dla niektórych wydawać się podstawową sprawą, ale myślę, że warto o tym wspomnieć.
Chciałbym abyś zrozumiał, że Wszechświat/Bóg/PP zna tylko jedno słowo "TAK"
Za każdym razem jak prosisz o coś, Wszechświat/Bóg/PP odpowiada na twoje prośby "TAK"
Więc, kiedy mówisz "chce więcej kasy" - Wszechświat/Bóg/PP odpowiada "TAK, masz rację. Potrzebujesz więcej kasy"
Ludzie którzy nie zdają sobie z tego sprawy często mówią "Mam tego dość, jestem tym zmęczony" Wszechświat/Bóg/PP odpowiada im "Tak, masz rację. Masz tego dość"

Pamiętaj, Wszechświat/Bóg/PP zna tylko jedno słowo "TAK"
:brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 9
Anka12, Black, Born1975, izazakrzews93, Maga, Miriam, Renata, Scarlett, wolves
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy

Re: "TAK"

Postprzez Riki » 4 maja 2017, o 17:30

Cześć, jestem tu nowy.
Nie rozumiem.
Jak potrzebuję więcej kasy, to jak mam sfomuować tę myśl.
Riki

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Scarlett » 4 maja 2017, o 17:35

Riki, skoro jesteś tu nowy, to prześledź sobie to forum, poczytaj dokładnie ;) Jeśli POTRZEBUJESZ pieniędzy to przyciągniesz do siebie więcej potrzebowania. Będziesz ciągle potrzebował... Przyciągasz to na czym skupiasz swoją uwagę. Dlatego jeśli skupiasz uwagę na chceniu, przyciągasz więcej chcenia. Jeśli zacząłbyś się skupiać na tym, że masz kasę i na wszystko Cię stać to tak właśnie będzie. Przyciągasz to, czym rezonujesz. Dlatego nie można przyciągać, chcieć, potrzebować... Bo to dostajesz - przyciąganie, potrzebowanie, chcenie. Ty to już masz mieć. Udawać, że masz, wyobrażać to sobie, być tego pewnym - co tylko wolisz. Ale masz wysyłać taką wibrację, a nie wibrację chciejstwa, bo inaczej dostaniesz właśnie to na czym się skupiasz.

mrO, dziękuję, że tu jesteś :) To co napisałeś, wbrew pozorom jest znane, ale często widzę, że tylko w teorii. Tyle razy było napisane, że potrzebowanie przyciąga potrzebowanie. Może dobrze, że ktoś to dobitnie napisał :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
Maga, Miriam
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Born1975 » 4 maja 2017, o 17:39

Riki napisał(a):Cześć, jestem tu nowy.
Nie rozumiem.
Jak potrzebuję więcej kasy, to jak mam sfomuować tę myśl.

Nie da się tak jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Teoretycznie myśl powinna być sformułowana tak: "Mam dużo pieniędzy". Ale... co to znaczy dużo? Więc musisz podać konkretną sumę. Zawsze jednak powinien to być czas teraźniejszy, czyli "mam", a nie że "będę mieć". I teraz najważniejsze-nieważne jak sformułujesz swoją myśl, ważne jest co będziesz czuć. Możesz mieć bardzo dobrze sformułowaną myśl, ale jak uczucia będą negatywne, to wszechświat zareaguje na uczucia a nie na słowa. Generalnie zachęcam do czytania forum i przyswajania wiedzy, bo wszystko jest tu już opisane.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez Scarlett » 4 maja 2017, o 17:41

Nie, Dream.
Nie chodzi byś sobie coś formułował. Ty masz czuć/udawać/wyobrażać sobie/być pewnym, że masz to czego chcesz.
Nie da się oszukać podświadomości i pieprzyć pod nosem czegoś, czego absolutnie nie czujesz.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
izazakrzews93
Scarlett

Postprzez Born1975 » 4 maja 2017, o 17:42

Przecież napisałem o uczuciach, że są ważniejsze niż same słowa.
Born1975

Postprzez Scarlett » 4 maja 2017, o 17:43

Same słowa nic nie znaczą.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Ignited
Scarlett

Postprzez Born1975 » 4 maja 2017, o 17:48

Scarlett napisał(a):Same słowa nic nie znaczą.

Tak jak piszesz Scarlett, ale ja to napisałem wyżej. Hehe, popatrz mamy to samo na myśli, ale słowa są tak niedoskonałym narzędziem przekazu, że jest nam czasem ciężko się dogadać.

Dlatego napiszę jeszcze raz: Uczucia są ważniejsze niż słowa :D Słowa liczą się tylko dla nas, dla wszechświata nie mają znaczenia, bo znaczenie nadajemy im my sami.
Born1975

Postprzez Scarlett » 4 maja 2017, o 17:52

Odpowiedziałam Ci z jednego powodu - czytałam wczoraj Twoje posty o afirmacjach i widziałam, że ich nie rozumiesz :) Dlatego nawiązałam.
Słowa "Mam więcej pieniędzy" są afirmacją, a afirmacje to technika. Jak już wiadomo, technika nie jest wyznacznikiem przyciągnięcia, bo wszystko zależy od tego jak bardzo jesteśmy przekonani do jej rezultatu i czy gdzieś w nas nie tkwi czasem opór.
Dlatego właśnie słowa nie mają w sobie żadnego znaczenia. A nawiązując jeszcze do samej afirmacji - ona zadziała jeśli jesteśmy do niej przekonani i naładujemy ją uczuciami.
Genialnie o tym pisała ostatnio prana. Gdyby prana (albo Black) powiedziały do siebie "Mam więcej pieniędzy, mam mnóstwo pieniędzy" to ich pewność (bo akurat dla mnie jest różnica między "pewnością" a "wiarą", choć prana nazwała to wiarą) sprawiłaby sprawdzenie się tej techniki :)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Born1975 » 4 maja 2017, o 18:01

Scarlett, to o czym piszesz... dziś nie mam ochoty, jutro nie będę miał czasu, ale może pojutrze założę nowy temat, który chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu, a ostatnie posty Altera, mrO i Igniteda jeszcze bardziej mnie przekonują do napisania tego tematu :D
Born1975

Następna strona

Powrót do Techniki PP