Remote Seduction

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Remote Seduction

Postprzez Oohseriously » 27 cze 2017, o 14:45

U mnie sie spełniło po 2 dniach, jako że miałam dość " nie klasyczne" wyobrażenie to byłam troszkę zdziwiona. Spytałam się nawet czy kiedykolwiek miał zapędy do takich rzeczy to powiedział, że nie, ale jakoś czuł, że to się tak skończy :D Teraz jak jestem świadoma tego jak to działa to zaczne wykorzystywać :D
Oohseriously

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Blau » 27 cze 2017, o 15:10

Pewnie jak wszystko zależy od luzu i braku ciśnienia :)
Zrobię ma kompletnie mi obojętnego osobnika i zobaczymy co wyjdzie :)

W sumie to RS ma dużą moc bo uczucia podczas tych sesji są mega pozytywne :D
Blau

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Oohseriously » 27 cze 2017, o 16:39

Blau napisał(a):Pewnie jak wszystko zależy od luzu i braku ciśnienia :)

ja akurat wtedy bylam skupiona mentalnie na innej osobie moze dlatego wyszlo na luzie :D i dosc szybko :D
W sumie najlepiej na nie tyle obojetnego osobnika co na osobe do ktorej czuje sie glownie pociąg seksualny wtedy latwiej nakierować emocje bez oczekiwań :D tak po sobie przynajmniej widze jak analizuje sytuacje. Chociaz odkąd napisałam list do wszechświata to nawet na ta osobie na ktorej mi zależało nie mam parcia ani żadnej spiny więc może zaczne testować dla rozrywki :D
Oohseriously

Postprzez kawa_z_mlekiem » 27 cze 2017, o 16:45

Zazdroszczę Wam dziewczyny eksperymentów. Chętnie bym spróbowała, tak z ciekawości, :twisted: ale nie mam na kim.
Co prawda mogłabym na byłym sprzed 2 lat, ale chyba nie chcę wracać do przeszłości w razie czego.
kawa_z_mlekiem

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Oohseriously » 27 cze 2017, o 16:53

kawa_z_mlekiem napisał(a):Zazdroszczę Wam dziewczyny eksperymentów. Chętnie bym spróbowała, tak z ciekawości, :twisted: ale nie mam na kim.
Co prawda mogłabym na byłym sprzed 2 lat, ale chyba nie chcę wracać do przeszłości w razie czego.

Na pewno masz w swoim otoczeniu jakiegoś atrakcyjnego faceta o którym można pomyśleć w wolnej chwili :devil
Oohseriously

Postprzez Blau » 27 cze 2017, o 17:30

Oohseriously napisał(a):
Blau napisał(a):Pewnie jak wszystko zależy od luzu i braku ciśnienia :)

ja akurat wtedy bylam skupiona mentalnie na innej osobie moze dlatego wyszlo na luzie :D i dosc szybko :D
W sumie najlepiej na nie tyle obojetnego osobnika co na osobe do ktorej czuje sie glownie pociąg seksualny wtedy latwiej nakierować emocje bez oczekiwań :D tak po sobie przynajmniej widze jak analizuje sytuacje. Chociaz odkąd napisałam list do wszechświata to nawet na ta osobie na ktorej mi zależało nie mam parcia ani żadnej spiny więc może zaczne testować dla rozrywki :D

Ja też jestem skupiona obecnie na innej osobie ale z nim póki co nic nie chce próbować takiego :)
No jest taki jeden co mi się fizycznie podoba. Właściwie to zawsze jak się mijalismy to jedno na drugie się patrzylo. Może na nim zrobię to RS. Dawno kurcze go nie widziałam :)

Kawa_z_mlekiem tak na dobrą sprawę to ja też nie mam takich facetow. :) Ten jeden mi na myśl przychodzi :)
Blau

Postprzez Oohseriously » 27 cze 2017, o 17:33

ja chyba bym sie bała na osobie z którą się spotykam, bo jednak nie chciałabym żeby ewentualnie wyszło, że będzie chciał się spotykać tylko na seks :D Ale wlasnie taka czysta fizyczność jest "bezpieczna" przynajmniej w moim odczuciu :P
Oohseriously

Postprzez Blau » 27 cze 2017, o 17:40

To tez na nim robić nie będę. A po za tym chyba trochę odwrócenie myśli od niego będzie dla mnie dobre :)
Także dziś zaczynamy eksperymenty :) Ciekawe ile wytrwam bo mimo że mile doznania to trochę pracochłonne. Oczywiście będę wszystko na luzie robic i kiedy będę miała ochotę ;)
Blau

Postprzez Oohseriously » 27 cze 2017, o 17:48

Powodzenia :D ja też troszke eksperymentuje na luzie bo w sumie zawsze trzeba zapchać czymś myśli, zwłaszcza podczas sesji, zobaczę co z tego ostatecznie wyjdzie, a jak nie wyjdzie to też nie będę ubolewać:P W sumie wymaga to dużego skupienia, ale na takich rzeczach to łatwo przychodzi. Trzeba sie rozpieszczać przyjemnymi technikami :D
Oohseriously

Postprzez Blau » 27 cze 2017, o 17:55

I wzajemnie :D :sun No na przyjemnych można się skupiać :), ale to tez trzeba na luzie i bez spiny :) Ja może sugestie na nim dziś zrobię ;) W sumie tego nigdy nie robiłam na nim hehe :)

Czyli zaczynamy eksperymenty :)
Hmm musze jakieś ciekawe miejsce nam znaleźć :D
Blau

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP