Remote Seduction

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Remote Seduction

Postprzez Mal » 24 cze 2017, o 17:20

Dziewczyny, czy wy nie możecie zrozumieć, że czas czas to nie miernik ?! :thinking
Mal

Podziękował : 191 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez diamentowy kolczyk » 24 cze 2017, o 18:13

Ja to wiem.Może źle mnie zrozumiałaś.
diamentowy kolczyk

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez osa » 24 cze 2017, o 21:53

Scarlett napisał(a):
osa napisał(a):No i patrzcie, nawet u cioci Scarlett, która ma świetnie opanowane PP, RS zadziałało dopiero po 2 miesiącach. Także nie ma się co spodziewać, że raz sobie pomyślisz, powyobrażasz sobie i ta druga osoba w tym samym momencie oszaleje na twoim punkcie :sun .

Nie zrozumiałaś... :D To że u mnie zadziałało po dwóch miesiącach, nie oznacza, że miałam opór. Bo nie miałam. A już zwłaszcza w przypadku tej osoby. Tak jak napisałam, RS stosowałam jak wszystko - dla frajdy. Nie stosowałam tego bo chciałam go przyciągnąć - ja się już z nim spotykałam. A to że w międzyczasie ta osoba pokazała jaka jest niedojrzała, spowodowało, że zakończyłam znajomość. RS "zadziałało" po dwóch miesiącach ponieważ techniki często działają po jakimś czasie jako odbicie energii.
PP to nie magia - Wszechświat musi czasem poukładać do siebie wszystkie puzzle aby coś się zmaterializowało. A już zwłaszcza jeśli dotyczy to jakiegoś człowieka. Bo czasem u ludzi musi coś pozmieniać, ułożyć w głowie. Jestem w szoku, że RS zadziałało tylko po dwóch miesiącach. To bardzo mało. Zważywszy na fakt, że ta osoba jest jaka jest. Nawet jeśli zadziałałoby po roku czy dwóch - to już było zadanie Wszechświata, by to zrealizować, nie moje. Nie bez powodu dałam tu zdjęcia pewnych fragmentów Hicksów. Między innymi o podróży do jednego miejsca w drugie - czasem aby coś uzyskać, wymaga to czasu ze względu na FORMĘ - i niezależne już jest to od tego czy ktoś ma opór czy go nie ma. To nie jest tak, że pomyślimy o słoniu i słoń pojawi się na naszym tarasie - pewne rzeczy wymagają czasu. To jest FORMA. Ludzie rezygnują z technik czy PP, bo myślą, że to czary i, tak jak napisałaś, powyobrażają sobie, powizualizują i to się stanie. Ale zapominają o formie. Czyli o tym, że najpierw ten słoń musi przywędrować a Afryki, uciec z zoo albo ktoś nam go tam przywiezie. Ja to świetnie rozumiem. Niestety, osoby, które robią jakąś technikę i są zawiedzione brakiem efektów - nie.
Są takie rzeczy, które spełniają się od razu, a są takie, które potrzebują na to czasu. Kiedy ktoś robi listę rzeczy które chce przyciągnąć (też technika) i punkty sprawdzają się co jakiś czas, to znaczy, że miał opór? Nie... Można przyzwalać od początku robienia techniki, ale "sprawdzi" się ona w odpowiednim czasie.

Nawiązując do drugiej części - niestety, to prawda z Sekretem, dlatego tak często polecamy i podsyłamy pewne książki czy linki, bo skoro już ludzie to weszli i skoro już mają zamiar przyciągnąć tego exa, to jest to dla nich szansa na rozwój. Nie bez powodu się tu znaleźli, a śmiem wątpić, że tym powodem był ex. Tym powodem był rozwój - forum oferuje naprawdę mnóstwo i kto przyzwoli, otworzy oczy, ma szansę naprawdę się bardzo zrealizować. Ze mną tak było. Ja trafiłam na forum w 2015 roku chcąc przyciągnąć ex i wcale się tego nie wstydzę :) Dziś jestem w miejscu w którym jestem, bo samo przyciągnięcie exa zeszło na dalszy plan, a ja sama zafascynowałam się tak bardzo PP, że chciałam je odkrywać na różne sposoby.

:sun zrozumiałam jak najbardziej :) i zgadzam się z wszystkim co piszesz. Absolutnie nie twierdziłam w swojej wypowiedzi że miałaś opór. Bardziej chodziło mi o to że właśnie ten czas po jakim technika zadziałała nie zawsze jest zależny od nas.
Przytoczyłam te 2 miesiące po to, żeby innym było łatwiej zrozumieć, że nawet osoba świadoma tego co robi z Prawem Przyciągania nie zawsze ma materializację od razu, a czasem wszystko potrzebuje swojej odpowiedniej pory :sun
osa

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez violet_vill » 25 cze 2017, o 23:29

U mnie od czasu gdy robię rs zaszły pewne zmiany ;) osoba na której robię technikę zablokowała mnie we wszystkich możliwych miejscach mimo że nie nawiązywałam pierwsza kontaktu :D Dzisiaj wydarzyło się coś dziwnego :D mój "cel" krążył cały dzień w okolicach mojego domu, mimo że mieszka na drugim końcu miasta :D dziwnym trafem przejeżdżał chyba 3 razy przed moim domem, a później szedł niedaleko na spacer ze swoim psem :D wyglądało to komicznie 8-) Być może coś go jednak do mnie przyciąga ;)
Zastanawiam się jednak nad inną sprawą. Czy ktoś z was podczas robienia techniki czuł coś w rodzaju telepatycznej więzi ze swoją ofiarą? :D Trudno jest mi to opisać, ale podczas robienia techniki czuję jakby ta osoba była obok i tak jakby odbieram jej uczucia... Nie wiem czy to rzeczywiste, ale tak czuję :) Poza tym, w ciągu dnia mam nagłe uczucia,że ta osoba właśnie teraz o mnie myśli i nawet znam treść tych myśli :D
violet_vill

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez faith » 25 cze 2017, o 23:48

violet_vill napisał(a): Poza tym, w ciągu dnia mam nagłe uczucia,że ta osoba właśnie teraz o mnie myśli i nawet znam treść tych myśli :D

Bardzo interesujący fragment :devil
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Postprzez Ignited » 26 cze 2017, o 07:39

violet

Długo już robisz tą technikę?
Ignited

Podziękował : 49 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Postprzez violet_vill » 26 cze 2017, o 07:53

Ignited napisał(a):violet

Długo już robisz tą technikę?

Robiłam przez tydzień, później rzuciłam bo zaczęła mnie męczyć, a od dwóch dni robię znowu, ale już na luzie ;)
violet_vill

Postprzez violet_vill » 26 cze 2017, o 19:44

Ale zastanawiam się czy moje odczucia są normalne :D
violet_vill

Postprzez Oohseriously » 26 cze 2017, o 21:25

Ja zaczynam sie powoli zastanawiac czy to ja na ta osobe robie rs czy ona na mnie :p swoja droga uswiadomilam sobie ze w sumie jakos dwa msc temu przyciagnelam w ten sposob inna osobe i wszystko wyszlo tak jak to widziałam. Co prawda nie swiadomie sle grunt ze zadzialalo :D
Oohseriously

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Blau » 27 cze 2017, o 14:36

diamentowy kolczyk napisał(a):Ja o RS dowiedziałam się dopiero tutaj , ale nieświadomie sprawdziłam na sobie i to działa. Otóż kiedyś wyobrażałam sobie sex z takim jednym co wtedy nie mogło się zdarzyć z wielu powodów.A myśleć mogę o czym chce i nikt tego nie wiedział, więc co tam.Ten sex stał się rzeczywistością i to dokładnie tak jak sobie wyobrażałam, a ja o tym zapomniałam bo te myśli miałam dwa lata wcześniej. Drugi przykład to ot tak napisałam sobie gdzieś na kartce o seksie w samochodzie, po miesiącu się sprawdzilo. Też o tym zapomniałam , a jak te zapiski mi wpadły w ręce to byłam w szoku. Teraz jak się dowiedziałam, że to ma nazwę RS to dopiero się zacznie zabawa..czego i Wam życzę :dance :dance

Nieźle :D chyba dzisiaj zacznę stosować to tak na luzie ;) na namiętne chwile z jakimś nieznajomym ;) Albo sobie kogoś upatrze :)
Blau

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP