Remote Seduction

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Remote Seduction

Postprzez Oohseriously » 27 cze 2017, o 18:31

Dzieki :D Ja niedawno odkryłam pp i jak na razie testuje różne techniki :D Jak robiłam nocną sugestie to tylko w przypadku jednej osoby się budziłam i w dodatku zasypiałam podczas komplementowania bo za bardzo mnie to odprężało :D No ale może kiedyś w końcu się uda.
W ogóle to zaczełam kilka dni temu odkreowywac relacje z mężczyznami i stary znajomy mi wyznał, że się we mnie podkochuje. Nie wiem czy to przez technikę czy po prostu zdecydował się otworzyć, no ale ciekawa sprawa :D
Oohseriously

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez violet_vill » 28 cze 2017, o 07:11

A u mnie kryzys :( rzucam rs bo okazało się, że osoba na której robiłam technikę (zresztą z dobrymi rezultatami,
o czym pisałam wcześniej) od samego początku znajomości okłamywała mnie w baardzo istotnej sprawie :mur: Jestem wściekła jak nigdy dotąd!!! Cała relacja nie ma dla mnie teraz sensu i nie chce mieć już nic wspólnego z tą osobą. Macie jakieś pomysły jak pozbyć się jej z życia raz na zawsze (oprócz oczywiście unikania)? Tak żeby zapadła się pod ziemię? :D
violet_vill

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Blau » 28 cze 2017, o 09:03

Oohseriously napisał(a):Dzieki :D Ja niedawno odkryłam pp i jak na razie testuje różne techniki :D Jak robiłam nocną sugestie to tylko w przypadku jednej osoby się budziłam i w dodatku zasypiałam podczas komplementowania bo za bardzo mnie to odprężało :D No ale może kiedyś w końcu się uda.
W ogóle to zaczełam kilka dni temu odkreowywac relacje z mężczyznami i stary znajomy mi wyznał, że się we mnie podkochuje. Nie wiem czy to przez technikę czy po prostu zdecydował się otworzyć, no ale ciekawa sprawa :D

Pewnie efekty odkreowywania juz. Co do sugestii to tez przy jednej osobie się budzilam ostatnio, ale przy tej najważniejszej. I sugestia działała bez zarzutów. :D
Także na pewno za którymś razem Ci się uda. :D tylko bez spiny.

A mi niestety nie udało się do obiektu seksualnego obudzić w nocy. Zresztą nawet ciężko mi jakieś mysli nakierować na niego :roll: Chyba za bardzo jestem zauroczona jednym gościem i tak to jest ...Bywa 8-) ;)

Violet_vill Ja bym na Twoim miejscu zrobiła odkreowywanie. Albo zniknie całkiem, albo nie. Ale skoro zachował się źle w stosunku do Ciebie to raczej to pierwsze. :)
Blau

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Oohseriously » 28 cze 2017, o 13:46

Blau napisał(a):
Oohseriously napisał(a):Dzieki :D Ja niedawno odkryłam pp i jak na razie testuje różne techniki :D Jak robiłam nocną sugestie to tylko w przypadku jednej osoby się budziłam i w dodatku zasypiałam podczas komplementowania bo za bardzo mnie to odprężało :D No ale może kiedyś w końcu się uda.

Pewnie efekty odkreowywania juz. Co do sugestii to tez przy jednej osobie się budzilam ostatnio, ale przy tej najważniejszej. I sugestia działała bez zarzutów. :D
Także na pewno za którymś razem Ci się uda. :D tylko bez spiny.

A mi niestety nie udało się do obiektu seksualnego obudzić w nocy. Zresztą nawet ciężko mi jakieś mysli nakierować na niego :roll: Chyba za bardzo jestem zauroczona jednym gościem i tak to jest ...Bywa 8-) ;)

to chyba mam ten sam problem co Ty z tym zauroczeniem, odkreowywanie jedynie sprowadzilo mnie na lepsze myslenie o nim ( usunęło wszystkie żale i urazy itp) co nie do konca mi pasuje no ale widać tak miało być :P

Dzisiaj probowałam znowu sugestii, ale ostatecznie nie mogłam spać w nocy to na wiele się nie zdało :D
Może musisz sie otworzyć na nowe doznania poza obiektem westchnien :P Ja staram się to robić ciągle, ale sie zawiesiłam na dziwnym etapie
Oohseriously

Postprzez Slonce » 17 lip 2017, o 08:15

Remote Seduction w moim przypadku dało o sobie znać. Tylko u mnie wyglądało to tak, że skupiłam się na wizualizacjach, wtedy gdy miałam ochotę.
I nie miały one wydźwięku tylko na tle erotycznym, ale dodałam do tego uczucia. Robiłam to dla własnej przyjemności, bo dawało mi to radość i takie małe wibracyjne motylki <3 Teraz stało się tak, że bohater moich technik zaczął dawać mi różne aluzje w kwestii kontaktu fizycznego :D
Slonce

Podziękował : 125 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy

Postprzez ara » 17 lip 2017, o 08:56

Czy można to stosowac na osobe niekonkretna ?
ara

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Scarlett » 17 lip 2017, o 08:57

Nie widzę ograniczeń :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1291 razy

Postprzez Mia » 17 lip 2017, o 09:37

U mnie nic się nie dzieje póki co... :(
Mia

Postprzez violet_vill » 17 lip 2017, o 10:46

Lepiej uważajcie na kim stosujecie technikę :) W ramach eksperymentu zrobiłam technikę RAZ na koledze, którego lubiłam i często spotykałam (uznałam , że tak będzie łatwiej zaobserwować efekty). Efekty pojawiły się- ten chłopak nagle zaczął mnie unikać, a w mojej obecności jest wyraźnie zaniepokojony i zawstydzony :( Ale przynajmniej mam dowód, że działa ;>
violet_vill

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Rose » 17 lip 2017, o 10:57

Dzisiaj zaczynam tą technikę na mojego adoratora :D Chciałabym żeby było coś więcej, bo pan lubi tylko na mnie patrzeć i zaczepiać, ale nie działa nic więcej, a marzy mi się jakaś randka :roll: Tak na początek :sun
Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń :sun
Rose

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP