Bloguj i przyciągaj!

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Bloguj i przyciągaj!

Postprzez Scarlett » 20 mar 2017, o 19:26

Chciałabym się z Wami podzielić pomysłem na mój ukochany sposób pracy z PP :sun
Być może już coś takiego stosujcie, ja jeszcze na forum się z tym nie spotkałam, dlatego pomyślałam, że fajnie byłoby to rozprzestrzenić. Mowa o… blogu! :sun
Metoda ta jest bardzo podobna do Księgi Pozytywnych Aspektów, Dziennika Wdzięczności i zeszytu na to co chcielibyśmy przyciągnąć – naraz!
Jak dobrze wiemy, kiedy piszemy o tym co chcielibyśmy przyciągnąć, ale w formie takiej jakbyśmy JUŻ to mieli i autentycznie czujemy się jeszcze lepiej pisząc to, wzbudzamy w sobie niesamowicie pozytywne wibracje. Potem, kiedy się to czyta i wczuwa się w to na maxa, również te emocje zostają pobudzone. A jak wiadomo, wtedy następuje materializacja.
Jeśli chodzi o mnie, to komputer jest moim narzędziem pracy więc często z niego korzystam (dlatego tak szybko reaguje na to, co dzieje się na forum :lol: ).
Kto mnie zna, ten wie, że jestem raczej antytechnikowa, wszystko robię dla funu i testu. Aczkolwiek nigdy nie przepadałam za technikami pisanymi i bardzo szybko je przerywałam jeśli nie są one jednorazowe. Z blogiem sytuacja jest inna. To coś w rodzaju internetowego pamiętnika – nie trzeba pisać go codziennie, nie trzeba się do znudzenia powtarzać, nie jest to wymogiem. Piszemy kiedy mamy wenę, ochotę, kiedy coś się wydarzy. Blog służący przyciąganiu, jak wiadomo ma polegać na tym, że piszemy o tym co chcemy, ale tak jakby to się już wydarzyło, ładujemy w to całą radość z tego idealnego życia, którym żyjemy. Sprawia to, że pisanie przyciągającego bloga jest naprawdę świetną zabawą.

Zakładamy bloga, zamykamy go dla wszelkich innych osób – można założyć hasło albo np. na bloggerze zastrzec sobie, że blog widoczny jest tylko dla autora i zablokować odnajdywanie go przez wyszukiwarki (ja posiadam właśnie na bloggerze i polecam tę platformę). Warto popracować trochę nad jego wyglądem, aby wyglądał tak, jakbyśmy rzeczywiście prowadzili autentycznego, publicznego bloga w którym opisujemy nasze cudowne życie – powinien być czytelny, mieć archiwum, może jakieś dodatki, ładny wygląd. Ja babrałam w HTML i CSS nad wyglądem swojego przyciągającego bloga do 4 nad ranem. Jestem perfekcjonistką i musi wyglądać idealnie :D
Kolejnym krokiem jest po prostu pisanie :sun
Piszemy o naszym wymarzonym życiu, ale w takiej formie jakbyśmy już takie życie mieli. Możecie pisać o świetnej pracy, podróżach, imprezach, cudownym związku, przygotowaniach do ślubu, o tym jak urządzacie mieszkanie, jak wybieracie meble itp. Co tylko chcecie. Można pisać o tym jak wygląda Wasza relacja, jaki jest Wasz facet, Wasza kobieta. Opisując Wasze wymarzone związki, automatycznie pokazujcie jaka jest Wasza druga połówka. Piszecie tak jakby to się już działo, jakbyście to przeżyli – jest jeden czas w tym świecie, a mianowicie TERAZ, ale w przyciąganiu liczą się emocje więc ładujcie w te posty jak najbardziej pozytywne emocje! Piszcie tak jakbyście pisali bloga, nie pamiętnik, piszcie tak jakbyście mieli czytelników.

Pisanie takiego bloga MEGA podnosi wibracje i naprawdę bardzo mocno wczuwa w to, co chcemy przyciągnąć.
Uważam też, że jest to nowocześniejsza i lepsza wersja wszelkich dzienników i ksiąg. Oprócz tego, że działa identycznie jak BOPA i Dziennik Wdzięczności, jeśli chodzi o pobudzenie wibracji, ma także takie plusy jak:
:arrow: nic nie waży, możecie zabierać swój blog wszędzie ze sobą. Czy otworzycie komputer w domu, w pracy, czy też na smartfonie – w każdej chwili możecie go czytać i pisać.
:arrow: jeśli będziecie się wylogowywać z panelu administracyjnego, macie pewność, że nikt go nie przeczyta i nie wpadnie w niepowołane ręce.
:arrow: nie trzeba babrać się z klejem i taśmą – wszelkie zdjęcia załączacie po prostu w postach/notkach.
:arrow: zabiera mniej czasu – na komputerze pisze się szybciej, jest o wiele czytelniej, nie trzeba zmieniać długopisów, używać kleju, taśmy. Po prostu edytuje się wszystko w panelu posta, a wersja dodana na bloga jest idealnie dopracowana.
:arrow: jeśli chcecie mieć notatki w formie fizycznej, zawsze można je wydrukować i zachować w segregatorze, skoroszycie itp.

Swojego bloga piszę od niedawna, ale widzę jak Wszechświat się ze mną synchronizuje 8-) To jest naprawdę niesamowite. Wczoraj napisałam, że muszę kupić więcej wieszaków, bo mój facet się w szafie nie mieści, dziś moja mama do mnie zadzwoniła, że jest w Jysku i czy nie potrzebuję czasem wieszaków 8-)

Polecam, Scarlett (y)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 10
Blau, California, Dwukryształkowa, faith, Ignited, Maga, Miriam, Rose, serena, SnowWhite
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1291 razy

Re: Bloguj i przyciągaj!

Postprzez wolves » 25 mar 2017, o 19:55

Scarlett - przepraszam, że od tego zacznę, ale jak to facet? :D przecież po Dwupunkcie chyba się rozstałaś, czy nie? :P

Moim zdaniem to jest bardzo dobry pomysł, nigdy nie miałam motywacji żeby jakieś blogi prowadzić, ale to jest idealna! No i fakt, nie trzeba się bać, że ktoś to przeczyta albo zostawimy w pracy. Trochę jak mapa marzeń tylko w formie dokonanej i pisemnej :>
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy

Postprzez Blau » 29 mar 2017, o 12:28

Powiem Ci, że fantastyczny pomysł z tym blogiem <3 Tam można wszystko połączyć! Mapę marzeń, dziennik wdzięczności i opisywać nasze wymarzone codzienne dni :sun
Zabieram się za tworzenie :sun :kiss :D
Blau

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Scarlett » 29 mar 2017, o 12:49

Tak, blog jest naprawdę fenomenalny :D
Uwielbiam w nim pisać. Jest to jedyna "technika", która jest tak lekka, niewymagająca od nas niczego oprócz marzeń i celów - nie ogranicza nas czas, miejsce, obawa, że ktoś to przeczyta. Kiedy piszę w nim posty, aż czuję autentycznie mega radość, wibracje i ten magnetyzm serca <3 Piszę kiedy chcę, ale najlepsze jest to, że chcę w nim pisać i ciągnie mnie do niego niesamowicie :sun

wolves, tak, to prawda, rozstałam się po dwupunkcie, ale zapisałam w blogu, że mój facet się nie mieści i następnego dnia dostałam wieszaki by się mieścił :lol:
Mam mnóstwo synchroniczności między tym co piszę na blogu a tym ci przejawia się w moim życiu, a synchroniczność oznacza, że moja przyciągająca "antenka" jest ustawiona na właściwej częstotliwości :D I póki wciąż tę częstotliwość mam, to znaczy, że idzie to do mnie <3 Mówiąc najzwyczajniej - jestem w Polu :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1291 razy

Postprzez Slonce » 29 mar 2017, o 13:27

Ja też mam bloga!!! :D

Bardzo fajny pomysł ;) To same plusy - nie trzeba się spinać, pisać codziennie tylko, kiedy chcemy więc jest lekkość, jest zabawa, są pozytywne wibracje :sun Czyli idealny przepis na dobrodziejstwa w naszym życiu. Super sprawa <33
Slonce

Podziękował : 125 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy

Powrót do Techniki PP