90 DAYS CHALLENGE-Technika 90 dni

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

90 DAYS CHALLENGE-Technika 90 dni

Postprzez noname » 9 sty 2017, o 15:31

Hej!:-)
Słyszeliście o technikce 90 DAYS CHALLENGE? :-)
Skopiuję ze starego forum, bo tam był wątek na ten temat, bo widze, ze tutaj nie ma:-)
"90 DAYS CHALLENGE

Kto chętny? :D

Kilka słów jeszcze o tym dodam.

90 DAYS CHALLENGE to wychwalana metoda, ale nie przez tych, którzy tylko czytali o niej, a tych, którzy ją wykonali. Ludzie sukcesu lubią o niej wspomnieć, tacy jak A. Robbins czy Jack Canfield i wielu innych. Choć często wykorzystywana do utraty wagi czy ćwiczeń fitness, może być wykorzystywana w sumie do zrealizowania wszystkiego czego pragniemy. Czytaj Magic...

90 dni dlatego, że większość mózgów nie uwierzy, że może osiągnąć swoje marzenia w 7 dni (w tym mój), ale w 90 to już łatwiej (w tym mój). Robimy sobie folder na komputerze lub tak jak ja to zrobiłem tworzymy w zeszycie bądź na papierze. I tu znów się pojawia moje arcydzieło, to już trzecie, więc powoli staję się sławnym malarzem: http://iv.pl/images/83765530676708338609.jpg

I w taki oto sposób zaczęliśmy coś robić zamiast rozmyślać jak zacząć robić. Teraz wymyśl coś w co możesz w pełni uwierzyć, że jest osiągalne w 90 dni, możesz mnóstwo rzeczy. Nie ważne ile, ale musisz koniecznie w to wierzyć, że się da. Dla nas to nie będzie problemem, bo znamy temat. :)

W 90 dni to tak naprawdę można zmienić całkowicie swoje doświadczenie rzeczywistości, nawet będąc bezdomnym w 90 dni można stać się milionerem z willą z basenem na Bahamach, więc nie ograniczajcie się w tym temacie. Tak naprawdę to nawet w 7 dni to można zrobić, jeśli by uwierzyć w pełni. Znaleźć się jakoś w idealnym miejscu i czasie, dostać to, lub wygrać. Po prostu przyciągnąć.

Jak już ustalicie co chcecie wykreować, zapiszcie to już jakby z przyszłości w tym 90 dniu w formie teraźniejszej (jak pamiętnik). I codziennie zapisujcie w formie "Dzień 1..., Dzień 2..., Dzień 3..." swoje postępy. A to wszystko jakby będzie zmierzać do tego co zapisaliście w 90 dniu. Podobno można zdziwić się jak bardzo będzie to podobne, do tego stopnia, że nie będzie nic trzeba zmieniać w opisie. :)

No i praca nad sobą. Robicie co chcecie, co najlepiej Wam się podoba, co daje efekty. Można tylko wizualizować, czy skupiać się na tym, a można stosować jakieś inne techniki. Ja dodam jeszcze z Wizualizacją i Skupianiem Się Dwupunkt oraz Afirmacje. Można powiedzieć, że to nie różni się od zwykłego naszego codziennego działania, ale jednak różni się, a nawet bardzo. Mając określony punkt, w którym chcemy się znaleźć, mamy pełne skupienie na tym. To tak jakbyśmy na codzień rzucali lassem w różne rzeczy po kolei, które są blisko i przyciagali je (tak właśnie robimy), a wykorzystując to o czym jest ten temat, rzucamy dużo dalej, wtedy także przyciągając to, tylko nieco wolniej. Ale jest ono (to lasso) zaczepione na tym marzeniu i powoli, dzień za dniem, jakoś je przyciągamy. Jutro to namaluję, nigdy nie umiem w słowa ubierać rzeczy tak jakbym chciał. :D

Dobra, kto się na to pisze? W grupie lepiej się zmotywować wzajemnie. Nikt nie przegra! :)"
noname

Podziękował : 37 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: 90 DAYS CHALLENGE-Technika 90 dni

Postprzez Gigi » 9 sty 2017, o 15:45

Bardzo fajnie robiło mi się technikę 21 dni, więc 90 dni, dlaczego nie? :) Ja w to wchodzę :)
Gigi

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez Rose » 9 sty 2017, o 16:45

Nie za bardzo rozumiem tą technikę :thinking Mam pisać od pierwszego dnia codziennie co się wydarzyło(w mojej głowie)?
Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń :sun
Rose

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Postprzez Gigi » 9 sty 2017, o 17:36

Rose, mi to wygląda, jak technika 21dni, tylko przedłużona. Z tego co zrozumiałam, każdego dnia trzeba zapisywać swoje pragnienia, tak jakby to wszystko już się wydarzyło.
Gigi

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez noname » 10 sty 2017, o 14:07

Ja zaczełam tą technike już 2 miesiace temu:-) To cos podonego do techniki 21 dni. Pierwszego dnia zapisałam, jakbym chciała, zeby wygladal moj 90-ty dzien:-) Dokladnie wszystko opisałam-gdzie będę, co będę robić, z kim będę:-) A potem przez te 90 dni prowadzi sie taki Dziennik Wdzięczności-codziennie zapisuję, za co jestem wdzieczna, co miłęgo mnie spotkało tego dnia:-) I podobno tego 90 dnia mozna sie zdziwic, jak to wszystko jest podobne, do tego, co zapisalismy:-)
noname

Postprzez cat_ » 10 sty 2017, o 14:39

noname ale zapisujesz realne rzeczy, za które jesteś wdzięczna? Te, które faktycznie dzieją się w Twoim życiu, czy robisz to w formie układania scenariusza, który ma się wydarzyć w ciągu 89 dni, prowadząc do spełnienia pragnienia?
Otworzyłam okno i powitałam poranek. Wyglądał jakby nie mógł się doczekać kiedy wstanę..."
Goya. <33 <33
cat_

Podziękował : 100 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy

Postprzez noname » 10 sty 2017, o 15:08

Zapisuję przez te 89 dni prawdziwe, miłe rzeczy, które naprawdę mi się przydarzaja:-) I zauważyłam, że codziennie jest ich coraz więcej :-) Przez pierwsze kilka dni dość dziwnie i obco się czułam- tak, jakbym była zawieszona pomiędzy 2 rzeczywistościami-obecna i tą z 90 dnia:d Ale teraz już o wiele bardziej pozytywnie się czuję o wiele lepiej:-)
noname

Postprzez Bejbe » 11 mar 2017, o 16:18

No i jak? Działa? 90 dni już chyba minęło dla niektórych?? :sun
Ty i twój los jesteście tym, czym twoje myśli i wyobrażenia.

:angel:
Bejbe

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Powrót do Techniki PP