Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata)

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata

Postprzez IvredeV » 23 mar 2020, o 15:51

Haha siedzę i śmieję się sama z siebie. Historia zatoczyła koło, 27 marca zeszłego roku pisałam zamówienie na partnera, przyciągnęłam go, w dwa miesiące do mnie przyszedł, poza wzrostem i kolorem oczu zgadzało się wszystko! Dosłownie! Tylko zrobiłam sobie krzywdę, bo w opisie zawarłam m.in. "nie jest egocentrykiem", jakoś przeoczyłam że Wszechświat nie zna słowa "NIE" :mur: :lol:
Nie trudno się domyślać, że po pierwszym WOW <3 zaczęła się katastrofa, która trwała przez kilka miesięcy :mur: :lol:
Stąd moje pytanie, czy teraz wystarczy że zniszczę stary list? Czy w następnym mam napisać że tamten jest NIEaktualny? Szukałam w wyszukiwarce czy ktoś miał podobny "problem", ale moje działania nie przyniosły oczekiwanego rezultatu.
Podpowiedzcie proszę! <3
IvredeV

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Nathalie » 23 mar 2020, o 15:56

Cześć, to nie chodzi o to że wszechświat nie lubi słowa nie, bo wszechświat nie ma mocy sprawczej tylko ty ją masz ;) Więc musisz przedewszystkim wziąć sprawę w swoje ręce i nie uzależniać tego od wszechświata a technikę potraktować dla funu niż specjalistycznie. ale odpowiadając na Twoje pytanie to nie chodzi o to słowo "nie", tylko o to na czym skupiasz swoją uwagę. Pisząc że nie ma być egocentryczny skupiłaś uwagę na egocentryzmie. Zamień to słowo na takie, ktore określi twoje oczekiwania. Jesli nie ma być egocentryczny to jaki ma byc? I to słowo zostaw :) Musisz postawić na antonim słowa egocentryczny.
Pozdrawiam :)
BE STRONGER than YOUR STRONGEST excuse <3
Nathalie

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Postprzez IvredeV » 23 mar 2020, o 16:06

Wstawiłam, sprzeczności się wykluczyły i mam nauczkę haha
Dzięki! <3
To jest bardzo budujące że ten list się spełnił, niezależnie od konsekwencji :D Niesamowite uczucie

A co do zniszczenia to już chyba znalazłam odpowiedź, jakby ktoś chciał ją znać cytuję poniżej Scarlett
Scarlett napisał(a):"Zamówienie do Wszechświata" to technika, a technika to zabawa, ułatwienie pracy z PP. Skoro czegoś chciałaś, określiłaś to sobie za pomocą techniki, to jeśli później chcesz z tego zrezygnować - po prostu tak sobie postanów - że nie chcesz i nie poświęcaj temu więcej uwagi. Poświęć ją na to, czego chcesz. Gdzieś pisałam albo mówiłam w nagraniu, że miałam tak z pracą. Określiłam listę na nową pracę, a potem jednak postanowiłam, że jednak nie chcę na razie jej zmieniać i tyle. Zamówienie na ten temat się nie spełniło, a cała pozostała reszta poszczególnych zamówień z listy owszem.
Nie rozumiem skąd bierze się takie rytualne traktowanie PP. więcej luzu.
Również zachęcam do przesłuchania nagrań, bo nagadałam się tam prawie o wszystkim. Prawie, bo kolejne w toku.
IvredeV

Podziękował : 2 razy

Postprzez SheerHeartAttack » 5 kwi 2020, o 22:13

Siemka :sun
Ja dzisiaj napisałam swój pierwszy list do Wszechświata. Ale totalnie na luzie, bez żadnych oczekiwań, bo i powód jest trochę błahy. Mianowicie facet, którego miałam na oku na pewnym portalu usunął tam konto, właśnie wtedy kiedy miałam się z nim skontaktować, dzień później go nie było. Może to znak :lol:
Więc czysto z ciekawości napisałam list z prośbą żeby z powrotem na ten portal wrócił. Wszystko ładnie opisane w czasie już dokonanym, termin na koniec kwietnia :D
Robię to oczywiście z czystej ciekawości, dla własnego doświadczenia i przekonania. Jednak co muszę dodać, to ogromną radość czułam pisząc ten list i takie jakby wewnętrzne "ciepło" i pewność jakby się to już dokonało. Noo, dziwne uczucie, ale bardzo przyjemne (y)
Zobaczymy co z tego będzie, na razie sobie nas wizualizuję, ale jak mówię wszystko na spokojnie bez żadnego napięcia 8-)
SheerHeartAttack

Podziękował : 0 raz

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP