Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata)

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata

Postprzez Scarlett » 16 sty 2019, o 19:39

Oczywiście, że priorytety się zmieniają. Głupi przykład, ale to widać po Elizie z Warsaw Shore. Wystarczy, że "wpadła". Teraz jest matką dwójki dzieci i zupełnie jej się w głowie poprzestawiało.

A co do pytania - jeśli są to cechy ekstremalnie przeszkadzające i nie jesteś w stanie z nimi żyć to zmień partnera :P Jeśli nie są, to nie patrz tak na tę listę. Różnice, które pozwalają być Wam ze sobą nie są tragedią, a czekanie na 100% z listy sprawi, że możemy wiele stracić. Mi co prawda udało się 100% z listy + bonusy ( :lol: ), ale myślę, że gdybym miała napisane na liście, że mój partner ma niebieskie oczy a okazało się, że ma brązowe, to wiadomo, że nie rzucałabym go (i nim :P ) bo to jest po prostu śmieszne.
Czy priorytety się zmienia, zależy od niego. Ale wolna wola nie wyklucza, że Ty nie możesz robić technik. możesz jakie chcesz. Tylko nie wiadomo czy tracisz czas czy nie. Podstawowe pytanie: kochasz go i jesteś w stanie to znieść? Jeśli tak to zostaw jak jest, ciesz się związkiem, a nie modeluj go jak w plastelinie. Jeśli nie, rozstań się ;) mój ex nie chciał dzieci, a brak dzieci unieszczęśliwił by mnie. Z kolei dzieci unieszczęśliwiłyby jego. Rozstaliśmy się (z innych powodów), a ja teraz jestem szczęśliwa z kimś idealnie dopasowanym do mnie.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
andziunia234
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1948 razy

Postprzez andziunia234 » 16 sty 2019, o 20:05

Scarlett napisał(a):Oczywiście, że priorytety się zmieniają. Głupi przykład, ale to widać po Elizie z Warsaw Shore. Wystarczy, że "wpadła". Teraz jest matką dwójki dzieci i zupełnie jej się w głowie poprzestawiało.

A co do pytania - jeśli są to cechy ekstremalnie przeszkadzające i nie jesteś w stanie z nimi żyć to zmień partnera :P Jeśli nie są, to nie patrz tak na tę listę. Różnice, które pozwalają być Wam ze sobą nie są tragedią, a czekanie na 100% z listy sprawi, że możemy wiele stracić. Mi co prawda udało się 100% z listy + bonusy ( :lol: ), ale myślę, że gdybym miała napisane na liście, że mój partner ma niebieskie oczy a okazało się, że ma brązowe, to wiadomo, że nie rzucałabym go (i nim :P ) bo to jest po prostu śmieszne.
Czy priorytety się zmienia, zależy od niego. Ale wolna wola nie wyklucza, że Ty nie możesz robić technik. możesz jakie chcesz. Tylko nie wiadomo czy tracisz czas czy nie. Podstawowe pytanie: kochasz go i jesteś w stanie to znieść? Jeśli tak to zostaw jak jest, ciesz się związkiem, a nie modeluj go jak w plastelinie. Jeśli nie, rozstań się ;) mój ex nie chciał dzieci, a brak dzieci unieszczęśliwił by mnie. Z kolei dzieci unieszczęśliwiłyby jego. Rozstaliśmy się (z innych powodów), a ja teraz jestem szczęśliwa z kimś idealnie dopasowanym do mnie.

Hm...przyznam, ze zadalas mi trudne pytanie, bo jest ogolnie czlowiekiem bardzo czulym, zaradnym, wiernym, stanowczym, bez nalogow, itp...ogolnie super....ale jego wada jest to, ze ma sie za madrzejszego ode mnie i nie bierze mojego zdania pod uwage (tzn nie mowi, ze jest madrzejszy, ale zachowuje sie jakby byl) do tego w klotniach uwaza, ze to on ma racje, ja nie

Wiec tak naprawde ma najwazniejsze cechy, ktore chcialam zeby mial, ale ta jego wada jest tak uciazliwa, ze przez to JA nie czuje sie wazna...

Dlatego chcialabym wiedziec czy moge cos z tym zrobic...dopisac albo wizualizowac, ze sie ze mna zgadza?
andziunia234

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez andziunia234 » 16 sty 2019, o 20:09

Aaaaa...i potrafi sie obrazic i nie rozmawiac ze mna przez 2 tygodnie :mur:
andziunia234

Postprzez Scarlett » 16 sty 2019, o 20:23

Możesz z nim o tym porozmawiać (jeśli nie rozmawiałaś). To zawsze robimy zanim zaczniemy jakiekolwiek techniki. Jeśli tak, a on sobie nic z tego nie robi, a Ciebie naprawdę wybitnie to wku*****ia i wiesz, że na dłuższą metę nie przejdzie, to masz odpowiedź.
Natomiast to czy go kochasz... Dla mnie nie jest to trudne pytanie, bo jeśli kochasz to kochasz.... Nawet jeśli Cię wkurwia ;)
Tylko czy mimo tego potrafisz z nim być czy nie. Oto najważniejsze pytanie. Bo Ty jesteś dla siebie najważniejsza i nie możesz sobie umniejszać ani pozwolić komuś na to. Reszta to Twoja decyzja, my możemy tylko zasugerować.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1948 razy

Postprzez andziunia234 » 16 sty 2019, o 20:28

Scarlett napisał(a):Możesz z nim o tym porozmawiać (jeśli nie rozmawiałaś). To zawsze robimy zanim zaczniemy jakiekolwiek techniki. Jeśli tak, a on sobie nic z tego nie robi, a Ciebie naprawdę wybitnie to wku*****ia i wiesz, że na dłuższą metę nie przejdzie, to masz odpowiedź.
Natomiast to czy go kochasz... Dla mnie nie jest to trudne pytanie, bo jeśli kochasz to kochasz.... Nawet jeśli Cię wkurwia ;)
Tylko czy mimo tego potrafisz z nim być czy nie. Oto najważniejsze pytanie. Bo Ty jesteś dla siebie najważniejsza i nie możesz sobie umniejszać ani pozwolić komuś na to. Reszta to Twoja decyzja, my możemy tylko zasugerować.

Hihi trudnym pytaniem bylo dla mnie to czy dam rade zyc z tego jego wadami ;)

Oczywiscie, ze kocham, ale jako kobieta po 30, wiem, ze czasami rozum powinien brac gore nad sercem ;)

Masz racje, pogadam z nim o tym jeszcze raz...jesli dalej nie bedzie chcial tego zmienic to zmodyfikuje liste ;)
andziunia234

Postprzez niweleta » 17 sty 2019, o 08:14

Przyciąga się sobą, esencją swoich wibracji i przekonań. Więc ja na Twoim miejscu nie pisałabym w liście, że facet ma liczyć się z moim zdaniem, mam być dla niego ważna i ma mnie szanować, bo są to zbyt oczywiste rzeczy w doborze partnera i każdy idealny partner powinien to mieć bez wpisania takich rzeczy na listę. Ja na Twoim miejscu wróciłabym do początku i zaczęła bardziej kochać siebie i sama być ważna dla siebie, czy to z nim czy bez niego. I wtedy zobaczyłabyś co się stanie: albo jego podejście się zmieni albo szybko zniknie z Twojego życia bo to Ty jesteś Źródłem tego co przyciagasz.

Za ten post autor niweleta otrzymał podziękowania - 8
andziunia234, Anka12, ekwidyn, jaskier, mrO, Scarlett, Slonce, Świetlista
niweleta

Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 65 razy

Postprzez andziunia234 » 19 sty 2019, o 10:42

A powiedzcie mi prosze...jakiej techniki uzyc by uzyskac odpowiedz na pytanie czy powinnam ciagnac ten zwiazek? Z jednej strony uwazam, ze powinnam go zakonczyc skoro moj luby sie nie odzywa juz ponad tydzien a z drugiej cos mnie kurczowo trzyma zeby jeszcze poczekac i zobaczyc co on zrobi
andziunia234

Postprzez mrO » 19 sty 2019, o 10:53

andziunia234 napisał(a):A powiedzcie mi prosze...jakiej techniki uzyc by uzyskac odpowiedz na pytanie czy powinnam ciagnac ten zwiazek? Z jednej strony uwazam, ze powinnam go zakonczyc skoro moj luby sie nie odzywa juz ponad tydzien a z drugiej cos mnie kurczowo trzyma zeby jeszcze poczekac i zobaczyc co on zrobi

Żadnej.
Bądź sobą ciesz się życiem i tym co masz, a to czy warto czy nie samo się okaże po jakimś czasie.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
osa
mrO

Podziękował : 133 razy
Otrzymał podziękowań: 433 razy

Postprzez andziunia234 » 19 sty 2019, o 11:07

mrO napisał(a):
andziunia234 napisał(a):A powiedzcie mi prosze...jakiej techniki uzyc by uzyskac odpowiedz na pytanie czy powinnam ciagnac ten zwiazek? Z jednej strony uwazam, ze powinnam go zakonczyc skoro moj luby sie nie odzywa juz ponad tydzien a z drugiej cos mnie kurczowo trzyma zeby jeszcze poczekac i zobaczyc co on zrobi

Żadnej.
Bądź sobą ciesz się życiem i tym co masz, a to czy warto czy nie samo się okaże po jakimś czasie.

Niby tak, ale ja sie zajezdzam psychicznie, bo nie wiem na czym stoje. Ciezko cieszyc sie zyciem jesli jest ktos w psychicznym zaiweszeniu...
andziunia234

Postprzez niweleta » 19 sty 2019, o 11:23

Sama siebie zawieszasz w tym zawieszeniu i sama też możesz się z tego uwolnić.
Piszesz, że nie wiesz na czym stoisz? A stoisz dokładnie na tym na czym się sama postawisz. Nie uzależniaj siebie od nikogo. To Ty jesteś najważniejsza w swoim życiu.

Nie ma lepszej odpowiedzi na Twoje pytanie niż to:

mrO napisał(a):Żadnej.
niweleta

Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 65 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP