Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata)

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata

Postprzez mrO » 16 sty 2019, o 17:08

andziunia234 napisał(a):Hey wszystkim :) dawno sie nie udzielalam...czytam caly watek i mam pytanie...widze, ze toczyl sie spor o ta wolna wole. Wiec jak to jest? Jesli mam teraz chlopaka i chcialabym w przyszlosci zostac jego zona to nie moge sobie wizualizowac nas obojga stojacych przed oltarzem? No bo jesli bede go sobie wyobrazac to znaczy, ze wplywam na jego wolna wole? Jak to w takim razie zrobic?
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi :bigsmile

Każdy ma swoje podejście co do "wolnej woli" jedni w to wierzą inni nie za bardzo, ale i tak cała sprawa rozgrywa się tam co komu się udaje, a kto nie ma nic. Jak wiadomo zależnie od przekonań :)
Moim zdaniem możesz śmiało wizualizować, bo nikt ci nie zabroni wizualizacji swojego "doświadczenia" określonej rzeczy, prawda ? Bo to w końcu twoje "doświadczenie" życia , a nie innej osoby.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 133 razy
Otrzymał podziękowań: 433 razy

Postprzez Born1975 » 16 sty 2019, o 17:19

andziunia234 napisał(a):Hey wszystkim :) dawno sie nie udzielalam...czytam caly watek i mam pytanie...widze, ze toczyl sie spor o ta wolna wole. Wiec jak to jest? Jesli mam teraz chlopaka i chcialabym w przyszlosci zostac jego zona to nie moge sobie wizualizowac nas obojga stojacych przed oltarzem? No bo jesli bede go sobie wyobrazac to znaczy, ze wplywam na jego wolna wole? Jak to w takim razie zrobic?

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi :bigsmile

Wolnej woli nie naruszysz, co najwyżej możesz doznać rozczarowania, jeśli nie stanie się tak jak chcesz. Może warto zapytać chłopaka czy on chce tego samego co Ty i wtedy będziesz mieć jasno nakreśloną sytuację.
Siempre juego con mis reglas.
Born1975

Podziękował : 859 razy
Otrzymał podziękowań: 611 razy

Postprzez andziunia234 » 16 sty 2019, o 17:47

Z nim jest taki dosc ciezki temat, bo odkad go poznalam mowil, ze nie chce slubu...az do ktoregos dnia, kiedy powiedzial mi, ze kiedys bede jego zona...teraz jestesmy w klotni, wiec tez nie wiem co mysli hihi

Chcialam zaznaczyc, ze przyciagnelam go po technice 21 dni i tam wlasnie istenieje jaka maz, ale nie przyciagalam konkretnie jego, przyciagalam po prostu meza :)
andziunia234

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez mrO » 16 sty 2019, o 17:51

andziunia234 napisał(a):Chcialam zaznaczyc, ze przyciagnelam go po technice 21 dni i tam wlasnie istenieje jaka maz, ale nie przyciagalam konkretnie jego, przyciagalam po prostu meza :)

Nie skupiaj się na tym na tym czego nie chcesz, tylko na tym czego chcesz. Tak wiem że to nie jest takie proste, ale to nie znaczy że nie da się tego osiągnąć. Da się, każdy z nas to może.
Poza tym, pamiętaj aby nie ograniczać się na możliwości :haha: , po prostu ciesz się chwilą.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 133 razy
Otrzymał podziękowań: 433 razy

Postprzez andziunia234 » 16 sty 2019, o 18:00

mrO napisał(a):
andziunia234 napisał(a):Chcialam zaznaczyc, ze przyciagnelam go po technice 21 dni i tam wlasnie istenieje jaka maz, ale nie przyciagalam konkretnie jego, przyciagalam po prostu meza :)

Nie skupiaj się na tym na tym czego nie chcesz, tylko na tym czego chcesz. Tak wiem że to nie jest takie proste, ale to nie znaczy że nie da się tego osiągnąć. Da się, każdy z nas to może.
Poza tym, pamiętaj aby nie ograniczać się na możliwości :haha: , po prostu ciesz się chwilą.

Dlatego wlasnie, dzieki temu co chce pytalam czy moge ;) dziekuje za wasze wypowiedzi :)
andziunia234

Postprzez ara » 16 sty 2019, o 18:43

To ja Ci odpowiem, że ja to własnie robię.
Wizualizuję siebie (własnymi oczami) przed ołtarzem z moim facetem.
Zaczęłam chyba na przełomie listopada/grudnia i co ciekawe po ok. 2 tygodniach może 3 - uwierzyłam w to, tzn zaczęłam ta moją wizualizację traktować jak wspomnienie
Codziennie wieczorem przez kilka minut przy ulubionej muzyce "widziałam" 1 konkretną zawsze takaś samą scenę, czułam ją, słyszałam..... :shock: :bigsmile

Nie chcę nic mówić, ale coś się dzieje...
ara

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez andziunia234 » 16 sty 2019, o 18:52

ara napisał(a):To ja Ci odpowiem, że ja to własnie robię.
Wizualizuję siebie (własnymi oczami) przed ołtarzem z moim facetem.
Zaczęłam chyba na przełomie listopada/grudnia i co ciekawe po ok. 2 tygodniach może 3 - uwierzyłam w to, tzn zaczęłam ta moją wizualizację traktować jak wspomnienie
Codziennie wieczorem przez kilka minut przy ulubionej muzyce "widziałam" 1 konkretną zawsze takaś samą scenę, czułam ją, słyszałam..... :shock: :bigsmile

Nie chcę nic mówić, ale coś się dzieje...

Co sie dzieje? Co sie dzieje? :D zaczal mowic o slubie?
andziunia234

Postprzez Scarlett » 16 sty 2019, o 19:09

Jak on już jest Twoim facetem to chyba oczywiste, że wizualizujesz ślub z nim a nie z innym :P
To nie jest tak, że będąc w związku nie możemy wizualizować sobie ślubu, dzieci, wycieczki do Tajlandii ze swoim partnerem, bo naruszamu ich wolną wolę. Jestem zdania, że skoro ta osoba chciała z nami być i jest z nami to jak najbardziej można. A czy tak się stanie to i tak zależy od niej :) Więc nie widzę przeciwwskazań.

Abstrahując od PP i technik. Zwracajcie ZAWSZE uwagę na to, co osoba mówi do nas na początku związku lub znajomości, bo zazwyczaj tak właśnie jest jak mówi. Mi np. mój ex zawsze podkreślał, że nie chce mieć dzieci. Też myślalam, że "może mu się odmieni", ale potem zdałam sobie sprawę, że nie. Był więc między nami duży dysonans, bo ja chcę mieć dzieci. Ślub to pół biedy, bo można się rozwieść, ale dzieci jak się pojawią to już są i jesteś z tą osobą związana czy tego chcesz czy nie.
To że on nie chce ślubu, nie oznacza, że mu się nie zachce, ale też może mu się nie zachcieć więc żeby potem nie było rozczarowań.
Ale technikę można robić i to, że ktoś zmieni zdanie nie oznacza, że narusza się jego wolną wolę, bo wolna wola ma do siebie to, że możemy sobie zmieniać zdania miliony razy :P
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
osa
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1948 razy

Postprzez Scarlett » 16 sty 2019, o 19:18

Edytowałam post jakby co :P
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1948 razy

Postprzez andziunia234 » 16 sty 2019, o 19:33

Scarlett napisał(a):Jak on już jest Twoim facetem to chyba oczywiste, że wizualizujesz ślub z nim a nie z innym :P
To nie jest tak, że będąc w związku nie możemy wizualizować sobie ślubu, dzieci, wycieczki do Tajlandii ze swoim partnerem, bo naruszamu ich wolną wolę. Jestem zdania, że skoro ta osoba chciała z nami być i jest z nami to jak najbardziej można. A czy tak się stanie to i tak zależy od niej :) Więc nie widzę przeciwwskazań.

Abstrahując od PP i technik. Zwracajcie ZAWSZE uwagę na to, co osoba mówi do nas na początku związku lub znajomości, bo zazwyczaj tak właśnie jest jak mówi. Mi np. mój ex zawsze podkreślał, że nie chce mieć dzieci. Też myślalam, że "może mu się odmieni", ale potem zdałam sobie sprawę, że nie. Był więc między nami duży dysonans, bo ja chcę mieć dzieci. Ślub to pół biedy, bo można się rozwieść, ale dzieci jak się pojawią to już są i jesteś z tą osobą związana czy tego chcesz czy nie.
To że on nie chce ślubu, nie oznacza, że mu się nie zachce, ale też może mu się nie zachcieć więc żeby potem nie było rozczarowań.
Ale technikę można robić i to, że ktoś zmieni zdanie nie oznacza, że narusza się jego wolną wolę, bo wolna wola ma do siebie to, że możemy sobie zmieniać zdania miliony razy :P

Dziekuje Scarlett :) bardzo sie ciesze, ze odpowiedzialas na moj post :) jak ja mu mowilam, ze przeciez nie chcial kiedys slubu to powiedzial mi, ze priorytety sie zmieniaja, wiec sama nie wiem...ale rzeczywiscie nie czuję jakby go chcial...

Nie wiem czy moge zapytac o to w tym watku ( jesli nie to prosze o przeniesienie ), ale tak jak juz pisalam wyzej ''pojawil sie po zrobieniu techniki 3 tygodni''...oczywiscie uogolnilam swoje cechy partnera, bo robilam to na szybko zamiast doczytac dokladnie jak to zrobic i skupic sie na szczegolach...no i klops...ogolnie chlopak jak z listy, ale sa pewne rzeczy, ktore nas roznia (tyczy sie to charakteru)...no i teraz nie wiem co zrobic. Stworzyc nowa liste? Jak to sie bedzie mialo wtedy do obecnego partnera?
Czy to nie spowoduje tego, ze wtedy pojawi sie ktos nowy? Czy moze zmienia sie wtedy priorytety obecnego? A moze lepiej zrobic to w liscie do Wszechswiata?
Bardzo prosze o wskazowki :przytul:
andziunia234

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP