Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata)

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata

Postprzez Scarlett » 7 lis 2018, o 14:19

Tu i teraz. Przeszłość nie ma już znaczenia. Musicie się tego nauczyć. Ani na forum ani nigdzie. Skupiając się na przeszłości, zasilasz energię która Cię boli. Tyle razy o tym mówiliśny. Naprawdę polecam wątki inne niż relacje i techniki...
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 465 razy
Otrzymał podziękowań: 1704 razy

Postprzez Olenka1985 » 7 lis 2018, o 14:33

domi napisał(a):
Olenka1985 napisał(a):Serwus:),
dziś jest nów więc mam zamiar nabazgrać list do Wszechświata i rytualnie spalić :)
Wiem, że Scarlett podała formę pisania ale mam jeszcze pytanko bo gdzieś w necie znalazłam taki opis aby w tym liście zaznaczyć swoją obecną sytuacje czyli to co skłania nas do tej prośby czyli np: ukochany wszechświecie, właśnie straciłam mieszkanie jestem w trudnej sytuacji itp...czy to tez jest ok? czy lepiej nie wzbudzac w sobie tych negatywnych emocji? I rozumiem,jeśli piszemy ten list to moze byc tam wiele roznych intencji? czy lepiej w jednej?:)

Ale po co chcesz opisywać swoją aktualną sytuację? Czemu to ma służyć? Skoro składasz zamówienie, to ujmujesz w nim to, czego chcesz a nie to, co aktualnie masz.
Wydaje mi się, że jeden list, jedna intencja dobrze opisana -> masz przykłady podane na pierwszej stronie tego wątku.

Chciałam zapytac bo w necie wygrzebałam takie coś: https://books.google.pl/books?id=8KybDg ... ta&f=false

dobrze dobrze już nie krzyczcie :)
Olenka1985

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez niweleta » 7 lis 2018, o 14:53

Ja czytałam tą książkę i ten opis techniki, ale ja to zrozumiałam tak, że pisząc obecną złą sytuację np. straciłam mieszkanie i czuję się źle to jestem na niskich wibracjach. I tam chodziło o to, że nie da się przeskoczyć od razu na wysokie, czyli że mam wspaniałe mieszkanie i jestem mega happy, bo uczucia są uczuciami i żeby ich nie oszukiwać. Nie spychać tego co się teraz czuje tylko stopniowo podnosić wibracje wyżej i czuć się coraz lepiej. I dlatego tam pisało, żeby najpierw napisać, że 1) jestem smutna, bo nie mam mieszkania, 2) chciałabym mieć mieszkanie a później3) oo mam już to mieszkanie i następnie 4) dziękuję za to mieszkanie. Nie chodziło o skupianiu się na przeszłości tylko stopniowaniu uczuć, aby poczuć się lepiej niż na początku. Zmiana myśli na lepsze stopniowo - Hicksowie też o tym piszą. Autorka od nich to chyba wzięła
niweleta

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Scarlett » 7 lis 2018, o 14:58

Nie spychać, ale też nie emanować. Zapis na kartce to utrwalenie. Unikałabym. Nie patrzcie ślepo na wszystko co napisane w książkach.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez niweleta » 7 lis 2018, o 15:05

Tak, ja akurat tego nie stosuję i robiąc tą technikę kiedyś nie pisałam tego tak jak w tej książce to jest przekazane. Ale to akurat czytałam i dlatego napisałam, bo nie chodziło o stricte pisanie o przeszłości, raczej chodziło o podnoszenie wibracji.
niweleta

Postprzez Olenka1985 » 7 lis 2018, o 15:06

dobra to już wiem :)
mam nadzieję, że nic nie schrzanię
Olenka1985

Postprzez Scarlett » 7 lis 2018, o 15:07

Na podnoszenie wibracji to wyłącznie tu i teraz albo marzenia, ale bez wibracji braku.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Born1975 » 7 lis 2018, o 15:13

Dam Wam pewną radę, którą możecie stosować w każdej dziedzinie życia. Jeśli coś dla Was działa, to róbcie to, a jeśli nie działa lub przestaje działać to zaniechajcie tego.

Każdy z nas jest inny i dla każdego może działać coś innego. To samo przekonanie dla jednej osoby będzie pozytywne, a dla innej wręcz destrukcyjne. To wszystko zależy od kontekstu. Nie trzymajcie się więc sztywnych reguł. Reguły sprawdzały się dla osoby, która je wymyśliła, ale ona miała swoje życie i swoje konteksty. Ta osoba popełniła ten błąd, że nie wzięła pod uwagę kontekstów innych osób.

Byście lepiej zrozumieli podam Wam przykład. Przekonanie: Dobrze założyć wcześnie rodzinę i mieć dziecko przed 30 rokiem życia. I teraz mamy dwie kobiety. Pierwsza ma 25 lat, jest zamężna i własnie urodziła dzidziusia. To przekonanie jest dla niej bardzo pozytywne, jej życie ułożyło sie zgodnie z tym przekonaniem i jest ona po prostu szczęśliwa. Druga kobieta ma to same przekonanie, ale jest ona 40 letnią, bezdzietną singielką. W jej przypadku to przekonanie uczyni więcej szkody, niż da pożytku. Ba ono może być bardzo destrukcyjne dla tej dziewczyny, ponieważ przeczy chwili obecnej.

Rozumiecie już jak to działa? Wykorzystajcie to pisząc swoje zamówienia do wszechświata.
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 835 razy
Otrzymał podziękowań: 588 razy

Postprzez Olenka1985 » 7 lis 2018, o 15:19

Born1975 napisał(a):Dam Wam pewną radę, którą możecie stosować w każdej dziedzinie życia. Jeśli coś dla Was działa, to róbcie to, a jeśli nie działa lub przestaje działać to zaniechajcie tego.

Każdy z nas jest inny i dla każdego może działać coś innego. To samo przekonanie dla jednej osoby będzie pozytywne, a dla innej wręcz destrukcyjne. To wszystko zależy od kontekstu. Nie trzymajcie się więc sztywnych reguł. Reguły sprawdzały się dla osoby, która je wymyśliła, ale ona miała swoje życie i swoje konteksty. Ta osoba popełniła ten błąd, że nie wzięła pod uwagę kontekstów innych osób.

Byście lepiej zrozumieli podam Wam przykład. Przekonanie: Dobrze założyć wcześnie rodzinę i mieć dziecko przed 30 rokiem życia. I teraz mamy dwie kobiety. Pierwsza ma 25 lat, jest zamężna i własnie urodziła dzidziusia. To przekonanie jest dla niej bardzo pozytywne, jej życie ułożyło sie zgodnie z tym przekonaniem i jest ona po prostu szczęśliwa. Druga kobieta ma to same przekonanie, ale jest ona 40 letnią, bezdzietną singielką. W jej przypadku to przekonanie uczyni więcej szkody, niż da pożytku. Ba ono może być bardzo destrukcyjne dla tej dziewczyny, ponieważ przeczy chwili obecnej.

Rozumiecie już jak to działa? Wykorzystajcie to pisząc swoje zamówienia do wszechświata.

chyba nie bardzo...
Ostatnio edytowano 7 lis 2018, o 15:25 przez Olenka1985, łącznie edytowano 1 raz
Olenka1985

Postprzez niweleta » 7 lis 2018, o 15:23

Technika też podniesie komuś wibracje, jeśli jest robiona dla zabawy, z luzem w gaciach :lol:
Jak z brakiem, oporem i oczekiwaniami to nawet tysiąc listów może nie pomóc - dlatego myślę, że forma nie jest aż tak istotna - tego nie da się tak naprawdę schrzanić samą formą pisania :P
niweleta

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP