Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata)

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata)

Postprzez Scarlett » 22 gru 2016, o 20:47

Kiedy płyniemy z prądem życia, kochamy siebie i jesteśmy w życiu szczęśliwi, nasza podświadomość jest jak magnes dla samych pozytywnych spraw. Warto więc wtedy zamawiać sobie u niej czego dusza zapragnie :sun
W tym celu można znaleźć naprawdę mnóstwo fajnych technik, które ułatwią nam otrzymanie tego, czego pragniemy. Należy pamiętać, że podświadomość myśli obrazami, nie widzi słowa „nie” („nie” nie ma obrazu), lubi symbolikę, bardzo łatwo przyswaja WSZELKIE informacje, jest łatwowierna, jest delikatna i naiwna, nabywa nawyki, zbiera do siebie wszelkie informacje, które jej podajemy lub które sama napotka na swojej drodze. Można to naprawdę fajnie wykorzystać.
Każdy na pewno słyszał o technice trzech tygodni, kiedy codziennie przez 21 dni zapisujemy sobie nasze cele. Pojawiły się też tutaj posty o Księdze Pozytywnych Aspektów, gdzie piszemy wszystkie pozytywne aspekty dnia codziennego, dostrzegamy te pozytywne rzeczy, dziękujemy za nie (można alternatywnie prowadzić „Dziennik wdzięczności” – ja mam KPA razem z Dziennikiem) – im więcej czasu poświęcamy na dostrzeganie rzeczy pozytywnych, tym więcej ich w życiu widzimy, bo po prostu przyciągamy do siebie to, na czym skupiamy uwagę.
O czym świadczą te techniki? Podświadomość kocha jak piszemy! Dlaczego? Bo pisząc, musimy się SKUPIĆ :) Ponadto pisząc, wkładamy w to mnóstwo energii i daje nam to autentyczną radość. A przynajmniej powinno – to jest podstawa – budzenie radości i uczucia szczęścia z powodu posiadania lub posiadania w przyszłości tego, co chcemy mieć. W związku z tym, pobudzamy energię, wysyłamy sygnał do Wszechświata – tutaj ta radość i szczęście przy robieniu techniki, a nie sama technika, sprawia, że otrzymujemy :)
Także jeśli jesteśmy już przy pisaniu, chcę przedstawić Wam technikę składania zamówień do Wszechświata. Niektórzy ją już znają i stosowali. A niektórzy mogą właśnie poznać :)
Technika ta jest naprawdę prosta i szybka – nie wymaga codziennego pisania, nie pochłania dużej ilości czasu, co mi bardzo odpowiada, gdyż ja np. męczę się przy jakichś technikach wymagających czasu.

Jak złożyć zamówienie do Wszechświata?

1. Wybieramy temat (np. partner, praca, mieszkanie itp.). Następnie zastanawiamy się i wypisujemy na brudno wszystko, co chcemy w związku z tym tematem. Dobrze jest wykonać wówczas proces, który nazywa się „Jasność poprzez kontrast” – myślimy nad tym czego nie chcemy, zamieniamy to na to co chcemy, a potem dodajemy inne rzeczy, które chcielibyśmy mieć. Bądźmy bardzo precyzyjni! Ten punkt jest ważny i wymaga czasu i skupienia :sun ale też jest bardzo przyjemny!

2. Wyciągamy kartkę i długopis (ja używam mnóstwo kolorów dla łatwiejszego zapamiętania i skojarzenia) lub otwieramy Worda (proponuję jednak papier – pisanie ręcznie jest lepiej zapamiętywanie i wymaga większego skupienia).

3. Tworzymy zamówienie! Po prawej stronie miejscowość i data zamówienia, po lewej nasze dane (żeby potem nie było że przyciągniemy sąsiadce :D ), nagłówek „ZAMÓWIENIE DO WSZECHŚWIATA nr X”, a następnie w formie listu jakbyśmy pisali do kogoś, składamy zamówienie. Przepisujemy wszystko to, co zanotowaliśmy na brudno. Ale najważniejsze to aby poczuć się wspaniale pisząc ten list! Przecież na maxa chcemy to mieć więc wyobrażamy sobie jak wspaniale tego doświadczyć, ile daje nam to radości, jakie to jest WOW :D Nie piszemy tego po łebkach, na szybko, ale naprawdę DELEKTUJEMY się każdą literką, wizualizujemy, możemy zaznaczać kolorami, włożyć w to jak najwięcej serca, emocji, radości, dobrej energii!

4. Na końcu dodajemy „CZAS REALIZACJI: ……………..” – możemy napisać konkretną datę lub np. „do końca marca 2017”. Jak wolimy. Jednakże czas realizacji jest tutaj sprawą kluczową ;) Dużo ludzi boi się podawać terminów. Kochani! To nie wyznaczenie daty stwarza opór, tylko my sami go stwarzamy! Kiedy kontrolujemy to pragnienie, a chodzi o to by porzucić kontrolę i żyć w TiT.
Wg. Silvy – „Data nie musi być bardzo precyzyjna. Można sobie powiedzieć: Do końca roku lub wcześniej. Daje to punkt odniesienia intuicji, aby pracować w kierunku odniesienia celu”.

5. Podpisujemy zamówienie i chowamy. Możemy do ulubionej książki, możemy do pamiętnika (nie radzę – zazwyczaj pamiętnik nasiąknięty jest niezbyt szczęśliwą energią, a pamiętajcie, że przedmioty też zawierają energię), do pudełka, gdziekolwiek! Ważne aby NIE ZAGLĄDAC DO ZAMÓWIENIA I NIE WRACAĆ DO NIEGO!.

6. Żyjemy w tu i teraz, zajmujemy się sobą, swoim życiem, czyli po prostu stosujemy prawo przyciągania i pozwalamy żeby nasze zamówienie zostało zrealizowane :sun

Moje rady? Dajcie sobie odleglejszy termin realizacji ;) Czasem niektórzy mają na coś duże parcie, bardzo chcą coś przyciągnąć, nie ogarniają PP i myślą, że technika jest cudownym czary-mary i nasze pragnienie spadnie nam na głowę. Nie jest tak. To są ogromne opory i przeszkody w materializacji. Naprawdę najważniejszy jest tutaj punkt pierwszy i ostatni, czyli podejmujemy decyzję i stosujemy nasze PP :) Jeśli wpiszemy termin realizacji jutrzejszy lub pojutrzejszy, nie potrafimy żyć w TiT, mamy opory, to wiadomo, że technika się nie „sprawdzi”, co spowoduje tylko frustracje i niepotrzebny spadek wibracji. Chodzi tutaj o zabawę – postanowienie sobie czegoś, zajęcie się sobą i miłe zaskoczenie. Można na początek spróbować z czymś małym, mało znaczącym, ot tak dla sprawdzenia.
A kolejna sprawa to tzw. efekt końcowy, czyli jak już złożymy to zamówienie a lubimy sobie o nim wizualizować to zawsze skupiamy się na tym, że to jest. Np. kiedy ktoś wpisze w zamówieniu faceta to niech czuje się jakby ten facet był albo czuje dreszczyk emocji na myśl, że się zbliża. Nie można stworzyć zamówienia a czuć jednocześnie brak. Żeby zamówienie się zrealizowało, musicie się zsynchronizować ze swoim zamówieniem.

Podobno technika ta jest bardzo efektywna :) Znacie „Zamówienia do Wszechświata” albo inaczej „List do Wszechświata”? Stosowaliście? Udało Wam się to zamówienie zrealizować? A może ktoś ma ochotę zrobić w najbliższym czasie i za jakiś czas pochwali się nam efektami?
Jestem ciekawa Waszych efektów i opinii :)

Pomocne posty:
PP w pigułce:
viewtopic.php?f=28&t=399#p13208
viewtopic.php?f=28&t=399&start=2270#p23343
Black o "Jasności poprzez kontrast"
viewtopic.php?f=28&t=399&p=19193#p19193
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 15
Ada, easy, enn, faith, Lwiczka, MagdaLooney, noname, poziomka1, Priscilla, qetsiyah, SnowWhite, SRT, sunray96, tawaret, TheMe
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Re: Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata

Postprzez TheMe » 23 gru 2016, o 19:35

Malutki pytanko techniczne Scarlett ;) pisałaś ''zamawiam to i to'' ''mam to i to'' czy jak :D Świetny post!
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 215 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Postprzez enn » 24 gru 2016, o 14:30

Ja nie Scarlett, ale napiszę, jak sama mam zamiar to zrobić :) zacznę od bezpośredniego zwrotu w rodzaju "Drogi Wszechświecie, zamawiam to i to, a realizację zamówienia wyobrażam sobie tak", po czym wymieniam kolejne efekty już w trybie dokonanym.
Pisałam już kiedyś podobne teksty, chociaż bez żadnego związku z podświadomością. Ot tak, po prostu, głównie żeby ćwiczyć warsztat. Potwierdzam - vajby idą w górę jak szalone :)
enn

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez faith » 24 gru 2016, o 15:21

enn napisał(a):Ja nie Scarlett, ale napiszę, jak sama mam zamiar to zrobić :) zacznę od bezpośredniego zwrotu w rodzaju "Drogi Wszechświecie, zamawiam to i to, a realizację zamówienia wyobrażam sobie tak", po czym wymieniam kolejne efekty już w trybie dokonanym.
Pisałam już kiedyś podobne teksty, chociaż bez żadnego związku z podświadomością. Ot tak, po prostu, głównie żeby ćwiczyć warsztat. Potwierdzam - vajby idą w górę jak szalone :)

Wydaje mi się, że podczas pisania takiego listu, jednak powinniśmy dziękować za to, że to już się wydarzyło. W końcu, pisząc w formie jakby to już było, nie wysyłamy wibracji braku, tylko wibrację spełnienia tego. Tylko oczywiście trzeba to poczuć.
Ja przymierzam się do takiego listu, ale ja zamierzem napisać list, w którym dziękuję za to, że to marzenie/cel się spełniło i jest już ze mną.
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Postprzez poziomka1 » 25 gru 2016, o 22:40

Ja swój list właśnie napisalam i schowalam do książki :) jestem tak podekscytowana ze chyba dziś nie zasne :) włożyłam go do ksiazki która wybrałam intuicyjnie, otworzyła mi się na stronie ze zdjęciem sygnalizacji swietlnej z napisem "czekaj", a przecież na światłach czeka się krótko, a potem zielone daje znak do pójścia do przodu :)
poziomka1

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez faith » 25 gru 2016, o 22:43

poziomka1 napisał(a):Ja swój list właśnie napisalam i schowalam do książki :) jestem tak podekscytowana ze chyba dziś nie zasne :) włożyłam go do ksiazki która wybrałam intuicyjnie, otworzyła mi się na stronie ze zdjęciem sygnalizacji swietlnej z napisem "czekaj", a przecież na światłach czeka się krótko, a potem zielone daje znak do pójścia do przodu :)

W jakiej formie, kochana, napisałaś list?
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Postprzez poziomka1 » 25 gru 2016, o 23:18

"Drogi Wszechświecie, ponieważ zawsze dajesz mi to czego pragne składam zamówienie na...." i wypunktowalam jak ma wyglądać mija praca, jak się mam czuć ( w formie teraźniejszej: jestem doceniana, lubię moje stanowiski, zajmuje się tybi tym itd), na końcu wyznaczylam datę rozpoczęcia pracy na nowym stanowisku i posziekowalam wszechswiatowi :)

Za ten post autor poziomka1 otrzymał podziękowanie od
Catalina
poziomka1

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez faith » 25 gru 2016, o 23:25

Trzymam w takim razie kciuki za Twój list ;)
faith

Postprzez Rose » 26 gru 2016, o 23:11

Po tak świetnej ściądze (dziękuję Scarlett! :* ) postanowiłam napisać list zamówienie do Wszechświata :sun Moje dotyczy partnera, konkretnego...Choć w połowie listu pojawiła się u mnie jakaś blokada "Czy naprawdę chcesz tego? Czy naprawdę chcesz tego...z nim?" Pierwsza część listu sprawiła mi dużo radości, druga...napisałam ją na tyle na ile jestem gotowa, bo chyba nie jestem jeszcze gotowa na coś poważniejszego. Chcę kogoś w moim życiu, ale pisząc ten list udało mi się wreszcie siebie rozgryźć. Chcę czuć się potrzebna, chcę żeby ktoś był przy mnie, ale raczej nie jestem jeszcze na takim etapie, że to musi być ktoś na życie :o Chcę spróbować poznać się bliżej, spędzać dobrze czas, żyć chwilą. I takie właśnie zamówienie sobie napisałam. Skonstruowałam je w taki sposób żeby nie czuć żadnych blokad, skreśliłam zdania, których nie byłam do końca pewna, rzeczy, na które nie jestem otwarta w tym momencie. Czas realizacji: Do końca marca 2017 lub wcześniej. Myślę, że realnie. Jestem pozytywnie nastawiona! List schowałam do koperty, zakleiłam i schowałam do książki Potęga Podświadomości :D Niech mi tam kwitnie :kwiatek a wkrótce zobaczę realne efekty :sun
Przed nowym rokiem napiszę sobie jeszcze jeden list, ale dotyczący już innej sfery życia.
A jeśli ktoś jest ciekawy to moje zamówienie zaczęłam formułką poziomki, którą się zainspirowałam, czyli "Drogi Wszechświecie, ponieważ zawsze dajesz mi to czego pragnę składam zamówienie na...." a później pisałam w czasie teraźniejszym. Opisałam jak się wszystko zaczyna (to pierwsza część listu) i jak nasza relacja wygląda po dłuższym czasie (druga część). Jednak pamiętajcie, że nie technika jest najważniejsza, ani jak krok po kroku mamy ją robić, a radość z niej i ogólna radość z życia, a wtedy nasze pragnienia będą się spełniały :sun Powodzenia wszystkim w pisaniu swoich listów! <3
Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń :sun
Rose

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Postprzez Scarlett » 28 gru 2016, o 18:03

Ja zawsze piszę coś takiego:

1. Proszę o realizację poniższego zamówienia:
Zamawiam ..................... (np. pracę), która spełnia wszystkie punkty z poniższej listy oraz ........... (np. praca ta) będzie dokładnie taka jak w poniższej liście.

2. Następnie piszę listę bezosobowo (jeśli wciąż jesteśmy przy pracy): umowa o pracę na czas nieokreślony, pensja minimum ..... zł netto, bezpośredni dojazd, praca maksymalnie do 15:00, jednozmianowa itp.

3. Na końcu dodaję:
Proszę o 100% realizację powyższego zamówienia w terminie nieprzekraczalnym od tego podanego w zamówieniu.
DATA REALIZACJI: (np. do końca marca 2017)

Można też przed pkt. 3 dodać coś takiego:
Jestem w trakcie przyciągania tego wszystkiego, co muszę wykonać, wiedzieć czy też mieć, aby moje zamówienie się zrealizowało.
Prawo przyciągania zaczyna zarządzać wydarzeniami i organizować je w taki sposób, aby moje zamówienie mogło się zrealizować.

Choć muszę powiedzieć, że ostatnio skończyłam z proszeniem i po prostu żądam. Mówię na głos: Wszechświecie, chcę to i to, bo.... (zawsze argumentuję). I nie obchodzi mnie jak to zrobisz, ma być zrobione.
Choć ostatnie zdanie może brzmieć dziwnie i dla niektórych niebezpiecznie, nigdy nie otrzymałam niczego w sposób, który mógłby skrzywdzić kogoś innego lub żeby było z dziwnego źródła. Synchronia ze Źródłem to tylko i wyłącznie same korzystne materializacje - dla mnie i dla innych.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 3
poziomka1, SRT, TheMe
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Następna strona

Powrót do Techniki PP