Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata)

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata

Postprzez mrO » 22 lis 2017, o 07:27

dinka napisał(a):jeżeli czemuś poświęciliśmy dużo uwagi, emocji i w danym momencie wydawało nam się, że tego właśnie chcemy to PP zaczyna to realizować.

jeżeli czemuś poświęciliśmy dużo uwagi, emocji i w danym momencie wydawało nam się, że tego właśnie chcemy to PP przestaje działać.
Chodź by i z takiego powodu że za bardzo czegoś chcemy myśląc o tym 24/7.
Polecam przesłuchać nagrania Scarlett i to po kilka razy. Znajdziesz je bez problemu.
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Postprzez Scarlett » 22 lis 2017, o 09:11

"Zamówienie do Wszechświata" to technika, a technika to zabawa, ułatwienie pracy z PP. Skoro czegoś chciałaś, określiłaś to sobie za pomocą techniki, to jeśli później chcesz z tego zrezygnować - po prostu tak sobie postanów - że nie chcesz i nie poświęcaj temu więcej uwagi. Poświęć ją na to, czego chcesz. Gdzieś pisałam albo mówiłam w nagraniu, że miałam tak z pracą. Określiłam listę na nową pracę, a potem jednak postanowiłam, że jednak nie chcę na razie jej zmieniać i tyle. Zamówienie na ten temat się nie spełniło, a cała pozostała reszta poszczególnych zamówień z listy owszem.
Nie rozumiem skąd bierze się takie rytualne traktowanie PP. więcej luzu.
Również zachęcam do przesłuchania nagrań, bo nagadałam się tam prawie o wszystkim. Prawie, bo kolejne w toku.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez karolaaa » 24 lis 2017, o 07:37

Hej.

Chciałam zapytać czy sny mają się jakoś do Zamówienia? Czy przejmować się nimi czy olać? np. śni się coś odwrotnego, staram się nie myśleć o Zamówieniu, tylko tak dzisiaj po tym śnie..

Dzięki za odpowiedź ;)
karolaaa

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez osa » 24 lis 2017, o 09:21

Wg Hicków sny są odbiciem tego o czym myślisz w ciągu dnia. Skoro przyśniło ci się coś odwrotnego do zamówienia to znaczy że twoje myśli krążą wokół tego czego nie chcesz ;). Wg mnie to dobrze, bo mogłaś nawet nie zauważać tych myśli, a teraz możesz popracować nad nimi i je zmienić.
osa

Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Postprzez Blau » 24 lis 2017, o 09:24

Ja raczej olewam.
List napisalam w poniedziałek. Przełożyła się do niego jak nigdy wcześniej. Wreszcie wiem czego chce. Do tej środy nie pamiętałam snów w ogóle. Wczoraj i dziś za to pamiętam dokładnie wszystko. Wczoraj śniło mi się, że byłam w ciąży z jakim dlugowlosym facetem. Dziś śnił mi się znajomy internetowy, który długi czas mi w głowie siedział i śnił mi się w sytuacji gdzie odchodziłam z pracy. Również się do mnie nie odzywał. Drugi sen to jakiś młody chłopak. Bardzo ładny i był wyraznie mną zainteresowany, ale ja nie odpowiadalam na jefmgo zaloty bo był dużo młodszy. ;) on mi się śnił w sytuacji jak coś pisaliśmy, chyba o sporcie czyli coś co bym chciała robić.
Chyba podświadomość robi mi przegląd wszystkich typów facetów jakie mi się podobały ;) Ale generalnie uwagi nie przywiązuje do snow :) Mam spotkać go na jawie w końcu ;)
Blau

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Kmicic » 24 lis 2017, o 11:05

Ostatnio podczas jednej z prezentacji na BY było ćwiczenie by opisać swoją przyszłość w sytuacji w której wszystkie nasze plany poszły po naszej myśli i osiągnęliśmy wszystko co chcieliśmy osiągnąć :) Taka swoją idealną przyszłość. Trzeba tam było opisać min. Idealnego partnera/partnerkę pracę wszystko to co chciało by się mieć itp itd. :D i tak mi właśnie przyszło na myśl to zamówienie do wszechświata :p
Każdy powinien poznać Jego filozofię...

- http://www.jkrishnamurti.org <3

'''Czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...''
Kmicic

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Postprzez Likana » 24 lis 2017, o 13:03

Kolejna technika do przetestowania :sun
To forum to prawdziwa skarbnica wiedzy - biegam po nim, czytam i już mam mętlik w głowie - od czego tu zacząć, którą technikę wybrać :thinking Szaleństwo, normalnie, szaleństwo :wstydnis
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'
Likana

Podziękował : 4 razy

Postprzez TheMe » 24 lis 2017, o 13:22

Likana napisał(a):Kolejna technika do przetestowania :sun
To forum to prawdziwa skarbnica wiedzy - biegam po nim, czytam i już mam mętlik w głowie - od czego tu zacząć, którą technikę wybrać :thinking Szaleństwo, normalnie, szaleństwo :wstydnis

Jeśli masz mętlik w głowie nie zaczynaj od technik bo się rozczarujesz ;) polecam na początek poczytaj:
viewtopic.php?f=3&t=613
viewtopic.php?f=3&t=641
viewtopic.php?f=3&t=567
viewtopic.php?f=3&t=733
i historie Black : viewtopic.php?f=35&t=586
Jak zrozumiesz co i jak wtedy warto zrobić techniki ;)
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 215 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Postprzez Pozytywna » 24 lis 2017, o 20:49

Witam:) jestem tu nowa:)Czytałam o Zamówieniu do Wszechświata na innym forum tam proponują powiedzieć lub pomyśleć Wszechświecie jeśli istniejesz i działasz na moją korzyść, to spełnij w ciągu ..... godzin np. jakieś moje duże marzenie. Trochę mniej z tym zamieszania;)
Pozytywna

Podziękował : 7 razy

Postprzez Likana » 24 lis 2017, o 21:38

TheMe dziękuję za linki :D
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'
Likana

Podziękował : 4 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP