Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata)

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata

Postprzez Scarlett » 23 sie 2018, o 19:01

Otóż to :) Zainteresuj się może metodą dwupunktową. Jeśli jesteś już zaawnasowana w PP to zapewniam, że Ci się spodoba. To już jest bardzo świadome narzędzie. I tak naprawdę dopiero od roku, kiedy się tym zainteresowałam ,to otworzyły mi się oczy na wiele spraw. Wcześniej dryfowałam.
Jak masz pytania na PW to pisz śmiało.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1717 razy

Postprzez Łukasz » 24 sie 2018, o 22:23

Kilkanaście minut temu napisałem List do Wszechświata według zaleceń z wątku i wiecie co? Samo jego napisanie sprawiło że lżej mi jest na klatce żebrowej i ogarnął mnie spokój. Czy samo napisanie i schowanie Listu wyzwoliło w Was podobne uczucia?

Niektórzy pisali o ekscytacji... u mnie jest błogi spokój.
Łukasz

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez mrO » 25 sie 2018, o 10:42

Łukasz napisał(a):Kilkanaście minut temu napisałem List do Wszechświata według zaleceń z wątku i wiecie co? Samo jego napisanie sprawiło że lżej mi jest na klatce żebrowej i ogarnął mnie spokój. Czy samo napisanie i schowanie Listu wyzwoliło w Was podobne uczucia?
Niektórzy pisali o ekscytacji... u mnie jest błogi spokój.

Przede wszystkim to nie zwracaj uwagę na jakiekolwiek odczucia czy doświadczeni. Nie skupiaj się na tym, napisałeś i tyle.
Wracając do odczuć tak jak wyżej, ale uważam to za dość normalną rzecz po jakiejkolwiek technice/ćwiczeniu/medytacji.
I pamiętaj że brak jakichkolwiek odczuć czy doświadczeń nie oznacza że coś jest nie tak.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 97 razy
Otrzymał podziękowań: 299 razy

Postprzez Łukasz » 25 sie 2018, o 11:28

To było tylko po samym napisaniu, oczywiście list jest schowany i myślę o czymś innym.
Łukasz

Podziękował : 3 razy

Postprzez rain » 27 sie 2018, o 12:43

Zamówienie napisane i schowane w portfelu. Czas realizacji - "na wczoraj" ;) Zobaczymy, co z tego wyniknie.
rain

Podziękował : 26 razy

Postprzez niweleta » 13 wrz 2018, o 10:28

Ja kiedyś, gdy zapoznałam się z tą techniką postanowiłam ją zrobić i napisałam list do Wszechświata. I jak większość osób przechodziłam przez etap chęci powrotu mojego ex więc postanowiłam być cwańsza od Wszechświata i złożyłam zamówienie na niego ale nie pisząc, że o jego powrót mi chodzi, tylko zamówiłam faceta wypisując cechy mojego ex (niby taka otwarta na możliwości byłam ;) ). Tak się naprodukowałam robiąc listę najbardziej pokrętną żeby to akurat wyszło na niego, no 100% jego opis zrobiłam (nawet podając kolor na messengerze jaki zawsze mieliśmy - taka ze mnie cwaniara, bo niby otwarta na możliwości ale chciałam jednak jego :haha: ) Schowałam list i trochę czekałam, trochę olałam.
Minęły dwa miesiące a zbiegi dziwnych okoliczności przysłały mi faceta (nie byłego), który posiadał wszystkie te cechy, a przy jednej z pierwszych rozmów na messengerze zmienił mi kolor czatu na tamten podany w zamówieniu :lol:

Wszechświat wie co robi i ta technika działa, ale nie da się być cwańszym od niego :)
niweleta

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez Scarlett » 13 wrz 2018, o 10:29

Dokładnie, super przykład :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1717 razy

Postprzez wolves » 20 paź 2018, o 22:56

Jutro piszę list z intencją znalezienia pracy we Wro <33. A i dawno żadnego nie pisałam, już ponad rok..
wolves

Podziękował : 89 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez Olenka1985 » 7 lis 2018, o 14:09

Serwus:),
dziś jest nów więc mam zamiar nabazgrać list do Wszechświata i rytualnie spalić :)
Wiem, że Scarlett podała formę pisania ale mam jeszcze pytanko bo gdzieś w necie znalazłam taki opis aby w tym liście zaznaczyć swoją obecną sytuacje czyli to co skłania nas do tej prośby czyli np: ukochany wszechświecie, właśnie straciłam mieszkanie jestem w trudnej sytuacji itp...czy to tez jest ok? czy lepiej nie wzbudzac w sobie tych negatywnych emocji? I rozumiem,jeśli piszemy ten list to moze byc tam wiele roznych intencji? czy lepiej w jednej?:)
"Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Jeśli wróci- jest Twoje
Jeśli nie- nigdy Twoje nie było."
Olenka1985

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez domi » 7 lis 2018, o 14:15

Olenka1985 napisał(a):Serwus:),
dziś jest nów więc mam zamiar nabazgrać list do Wszechświata i rytualnie spalić :)
Wiem, że Scarlett podała formę pisania ale mam jeszcze pytanko bo gdzieś w necie znalazłam taki opis aby w tym liście zaznaczyć swoją obecną sytuacje czyli to co skłania nas do tej prośby czyli np: ukochany wszechświecie, właśnie straciłam mieszkanie jestem w trudnej sytuacji itp...czy to tez jest ok? czy lepiej nie wzbudzac w sobie tych negatywnych emocji? I rozumiem,jeśli piszemy ten list to moze byc tam wiele roznych intencji? czy lepiej w jednej?:)

Ale po co chcesz opisywać swoją aktualną sytuację? Czemu to ma służyć? Skoro składasz zamówienie, to ujmujesz w nim to, czego chcesz a nie to, co aktualnie masz.
Wydaje mi się, że jeden list, jedna intencja dobrze opisana -> masz przykłady podane na pierwszej stronie tego wątku.
domi

Podziękował : 176 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP