Technika "Kontakt telepatyczny"

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Technika "Kontakt telepatyczny"

Postprzez Scarlett » 1 paź 2016, o 13:06

W moim długim poście opisującym jak korzystam z Metod Silvy, wspomniałam, że używam czasem techniki na telepatię.
Postanowiłam jeszcze przed moim odejściem opisać tę technikę i dodać co nieco o moich doświadczeniach z nią. Nie pochodzi ona z kursu SLS, tylko z jakiegoś innego, ale jest dość lekka – jedyne co jest wymagane to opanowana alfa. Nie trzeba być do niej symbolicznie programowanym więc myślę, że można spróbować, kto alfę opanował :D Osobiście wydaje mi się o wiele lżejsza niż technika nocnej sugestii, no i nie trzeba jej robić w nocy! Tylko kiedy chcemy :)

Aby wykonać technikę, należy wprowadzić się na poziom alfa, metodą 333-222-111 (to ważne! trzeba być zrelaksowanym!). Następnie wyobrażamy sobie osobę z którą chcemy się skontaktować. Wyobrażamy ją sobie jako absolutnie zrelaksowaną, spokojną. Ja zawsze mam przed oczami, że ta osoba siedzi na kanapie, ma opartą głowę i zamknięte oczy. Trochę tak jakby była styrana po dobrym seksie :lol:
Następnie mówimy do niej to, co chcemy jej przekazać. Ale uwaga! Mówimy to do "trzeciego oka" tej osoby, czyli mniej więcej pomiędzy brwiami. Jeśli ktoś nie wie czym jest trzecie oko, może poczytać sobie m.in. tutaj:
http://innemedium.pl/wiadomosc/trzecie-oko-dodatkowy-zmysl-czlowieka-czesc-ludzkiej-fizjonomii
https://zenforest.wordpress.com/ja/czakram-trzeciego-oka/
Także zwracamy się do trzeciego oka odprężonej osoby z którą chcemy się skontaktować. Tutaj także działają zasady obowiązujące przy nocnej sugestii, czyli to co pisałam tutaj:http://prawoprzyciagania.net/viewtopic.php?f=28&t=399&p=17689&hilit=nocnej#p17689
Następnie powinniśmy sobie wyobrazić, że wszystko co powiedzieliśmy wychodzi z nas jako dobra energia i ta energia wchodzi w tę osobę do której się zwracamy. I to jest bardzo ważny punkt ponieważ musimy naprawdę czuć, że przekazujemy tę energię, że oddajemy ją. A w energii ma być wszystko to, co przekazujemy tej osobie. Dlatego musimy sobie wyobrazić, że ta osoba jest zrelaksowana. Ponieważ wtedy ta druga osoba też jest w stanie alfa, a stan alfa jest stanem głębokiego relaksu. Dlatego to ma kluczowe znaczenie dla tej techniki. Łatwiej się wtedy wszystko przyswaja.
Następnie wychodzimy ze stanu alfa i…. to wszystko :)

Jakie są moje efekty z tą techniką? Co tu dużo mówić – pozytywne! :D Zawsze nawiązuję kontakt z osobą, z którą chcę się skontaktować. Najbardziej skuteczna jest wówczas kiedy chcemy aby się z nami skontaktowała – zadzwoniła, napisała itp. I tak jest też u mnie. Między innymi dzisiaj. Zrobiłam technikę zaraz po przebudzeniu, jeszcze w łóżku. Następnie wstałam, poszłam do łazienki, zjadłam śniadanie, usiadłam przed komputerem i co? I telefon. Ta osoba dzwoni by sobie po prostu porozmawiać mimo dłuższego braku kontaktu ze mną w ostatnim czasie :)

A osobom po SLS polecam małą modyfikację :D dlaczego po SLS? Ano bo tutaj korzystam już z techniki trzech palców, która jest programowana na kursie.
Chodzi o to, że czasem rozmawiając już face to face z jakąś osobą, prowadząc spotkania albo – w moim przypadku – podczas zajęć z dziećmi, łączę trzy palce jednej ręki (jedna wystarczy do alfy :D ), czyli wchodzę w stan alfa z otwartymi oczami, w pełnej świadomości, bez relaksowania się i wówczas rozmawiając z jakimś człowiekiem, mówię do niego patrząc w "trzecie oko" lub też mówię w myślach patrząc na to trzecie oko. Ta osoba odpowiada mi to co chcę lub odpowiada na….. moją myśl!
Głupi przykład: trzy palce + pytanie w myślach (patrząc w trzecie oko), np. o ulubiony kolor. Ani jedno słowo nie popłynęło z moich ust. Za chwilę ta osoba mówi: Bardzo lubię czerwony, bo kojarzy mi się z……….. .

Polecam popróbować :D
I nie zrażać się jak nie będzie wychodzić od razu :) Tak jak pisałyśmy z Lwiczką, należy ćwiczyć i ćwiczyć aby wejść w wprawę :)
Moja rada jest też taka, że aby technika była skuteczna, należy pozbyć się oczekiwania. Oczekiwanie jest oporem, a to często niweczy każdą technikę ;) Biorąc pod uwagę mój przykład z dnia dzisiejszego - zrobiłam technikę i poszłam robić codzienne, poranne czynności, bez sprawdzania telefonu, FB czy czegokolwiek tam innego. Zupełnie zapomniałam, że wykonałam jakąś technikę ;)

SMACZNEGO :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 6
Agis, Anka12, Lwiczka, Maagdaa160, TheMe, Świetlista
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1930 razy

Re: Technika "Kontakt telepatyczny"

Postprzez Redaktor Bezczelna » 7 lut 2017, o 10:40

Zrobiłam wczoraj w taki sposób:

Wprowadziłam się w alfę, zaprosiłam gościa do mojego laboratorium. Postawiłam mu piwo :D (bo lubi) i powiedziałam mu, czego od niego chcę. Potem wzięłam go na kozetkę w innej części laboratorium i znowu komunikat. Dzisiaj powtórzę jeszcze raz i zobaczymy. Robię to tak dla zabawy.
Redaktor Bezczelna

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Postprzez Scarlett » 7 lut 2017, o 10:41

Dobra kobieta, piwko codziennie serwuje :lol:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1930 razy

Postprzez Redaktor Bezczelna » 7 lut 2017, o 10:47

Scarlett napisał(a):Dobra kobieta, piwko codziennie serwuje :lol:

Musiałam dziada jakość podejść, coby nie uciekł. :D
Redaktor Bezczelna

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Postprzez domi » 9 cze 2019, o 14:26

Odgrzebuję stary wątek, ponieważ chcę opisać sytuację, która niedawno mi się przytrafiła i najbardziej pasuje tutaj :D
Jakoś ponad tydzień temu, rozmawiałam ze Scarlett i powiedziała, że wyśle mi pewne nagranie dotyczące tematu o którym rozmawiałyśmy. Jednakże minęło kilka dni i nic, a ja nie chciałam się upominać i "brzęczeć" jej nad uchem, bo rozumiem, że każdy ma swoje życie :) W środę podczas prysznica :lol: jakoś tak mnie natchnęło i powiedziałam (w swojej głowie) do Oli coś w stylu "Olu, bardzo Cię proszę, czy mogłabyś mi wysłać to nagranie? Będę Ci bardzo wdzięczna, dziękuję" i puściłam to w przestrzeń. Następnego dnia rozmawiałam z Olą na jakiś inny temat i poruszyłam kwestię tego nagrania, a ona mi pisze, że właśnie brała prysznic i pomyślała, że musi mi to nagranie w końcu wysłać :lol: i tak też się stało :kwiatek <3

Także jak widać, nie robiłam żadnych konkretnych technik, nie przygotowywałam się, nie robiłam nic poza poproszeniem i puszczeniem tego z zaufaniem, że w jakiś sposób dojdzie to do Oli. Ba, nawet nie wchodziłam w stan alfa ani nie medytowałam a jak widać, jej podświadomość to "przyjęła".
Jeszcze z góry powiem, że taką myśl wypuściłam z siebie tylko raz, nie bombardowałam ciągle i ciągle podświadomości Scarlett.
If you can hold it in your head, you can hold it in your hand.
domi

Podziękował : 195 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Slonce » 16 cze 2019, o 20:57

Przedwczoraj też miałam podobną sytuację. Pewna osoba miała się do mnie odezwać w kwestii jednej sprawy, ale dni mijały i nic się nie działo. W pewnym momencie pomyślałam, że może zapomniała i pewnie teraz jak o tym myślę to się do mnie odezwie. Jakieś 2 godziny później tak właśnie się stało :D :kwiatek
Slonce

Podziękował : 173 razy
Otrzymał podziękowań: 242 razy

Powrót do Techniki PP