Ćwiczenia, aby wspomóc manifestacje

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Ćwiczenia, aby wspomóc manifestacje

Postprzez Nimfka » 18 wrz 2016, o 21:36

Ponieważ muszę wrócić do korzeni i popchnąć manifestację rzeczy w moim życiu, a także jest mi to aktualnie potrzebne, postanowiłam że przetłumaczę Wam ciekawy tekst ze strony http://www.thelawofattraction.com. Myślę, że przyda się tej części osób, które nie znają na tyle angielskiego, żeby swobodnie rozumieć tekst. :sun

:kawa Zaczynamy! :


Prawo Przyciągania nie jest żadną straszną nauką czy ciężką filozofią - opiera się na transferowaniu dobrych intencji w pozytywną akcję.To naprawdę jest tak proste. Proste ćwiczenia, jak napełnianie myśli, słów i energii pozytywizmem i możliwościami, świadomość czego dokładnie pragniesz i w rezultacie proste pozwolenie Wszechświatowi na działanie.
To nie ma znaczenia, czy dopiero poznajesz Prawo Przeciągania, fanem nr 1 praw wszechświata czy największym sceptykiem na świecie; jeśli
pragniesz niczego więcej, jak opanowania Prawa Przyciągania i dodania odrobiny pozytywizmu do Twojego dnia, albo odkryć co może Ci to przynieść - tutaj przedstawię kilka prostych ćwiczeń na start.

1. Traktuj Wszechświat jak Twój osobisty supermarket - Stwórz swoją spersonalizowaną "manifestującą listę zakupów". Każdego dnia, nie ważne gdzie idziesz, zrób listę tego, czego oczekujesz od Wszechświata. Stwórz ją w telefonie, na skrawku papieru lub w pięknym notatniku, kupionym właśnie do tego celu. Tworzenie takiej listy pomoże Ci łatwo zrozumieć, czego naprawdę chcesz. Jednakże, największym wyzwaniem tego ćwiczenia jest to, że im bardziej zapomnisz o tej liście, tym łatwiej te rzeczy przejawią się w Twoim życiu.

Kiedy bardzo mocno skupiamy się na czekaniu na manifestację w naszym życiu, nasza energia może przybrać formę zmartwienia i braku - tworząc opór. Więc, kiedy już jasno wiemy, czego pragniemy i nie skupiamy się (zapominamy) na naszej liście, pozwalamy spełniać się naszym marzeniom. To zabiera całą presję z procesu manifestacji, pokłada nasze marzenia w dłoniach Wszechświata.

Innym ćwiczeniem, które obejmuje Twoje kreatywne wizualizacja zawiera także korzystanie z mapy marzeń, stworzenie "koła skupienia" lub nawet pisania dziennika marzeń.

2. Gra wzmaga wiarę: Poświęcenie trochę czasu aby pobawić się ze swoją wyobraźnią w kreatywne wizualizacje może okazać się fajnym i prostym ćwiczeniem podnoszenia Twoich dobrych wibracji. Plus pomaga to przekazać wszechświatowi co dokładnie życzysz sobie, aby zamanifestowało się w Twoim życiu.
Staraj się spędzać 10-15 minut wizualizując, jaki byłby Twój idealny dzień. Co byś robił? Jak byś wyglądał? Z kim byś spędzał czas? Ciesz się z odkrywania życia o którym wiesz, że masz możliwość jego kreowania.

3. Zmanifestuj coś: Praktykuj manifestację małych rzeczy, żeby dać sobie tą pewność i pomóc w udoskonaleniu swoich zdolności tworzenia.
Zacznij od próby manifestacji czegoś małego i nawet mało znaczącego - to może być cokolwiek, od konkretnego kwiatka do książki.
Zacznij od rzeczy naprawdę małych, przy których nie masz żadnego oporu, coś w związku z czym nie czujesz presji czy to się zamanifestuje, czy nie. Możesz wypróbować bardzo proste, 10 minutowe ćwiczenia manifestacji.

Teraz, spędź kilka minut na myśleniu o danej rzeczy. Jakbyś się czuł mając ją? Jak by pasowała do Twojej ręki? Po prostu się zrelaksuj i pozwól wypełnić swoje myśli na kilka momentów.
Następnie... zapomnij o tym. Przyzwól, i zamiast martwić się czy ta rzecz pojawi się w Twoim życiu czy nie, patrz przed siebie i pozwól zaskoczyć się niespodziewanym pojawieniem się rzeczy w Twoim życiu.

Taka prosta praktyka jak te ćwiczenia pomoże zwiększyć częstotliwość i utrzymać Twój umysł w pozytywnych myślach oraz lepszym dopasowaniu do swoich celów. Dalej, gdy dowody na funkcjonowanie Prawa Przyciągania zaczną przejawiać się w Twoim codziennym życiu, Twoja pewność zacznie rosnąć do tego momentu, aż będziesz w stanie manifestować większe i lepsze rzeczy.

Obrazek
Proste dziesięciominutowe ćwiczenia manifestacji.


Jak do tej pory, wszyscy wiemy, że jest czysty związek pomiędzy tym, w co wierzymy i wyglądem naszego życia. Jeśli wierzysz, że coś jest możliwe, wtedy jest to możliwe i się spełni. Mało prawdopodobne, że coś w co nie wierzysz, pojawi się w Twoim życiu.

Jednym z najsilniejszych narzędzi, które ludzie dookoła świata używają, żeby skonkretyzować i wzmocnić to w co wierzą jest narzędzie manifestacji myśli. Jest to proces wyobrażania sobie czegoś, nieważne czy jest to nowy dom, nowy samochód, nowa praca, jako sposób uzyskania tego samego obiektu swojego pożądania. Twoje myśli stają się rzeczywistością.

Oto trzy ćwiczenia, które możesz wykonać w cichym pokoju Twojego domu, które wyostrzą Twoje manifestujące się myśli. Zajmą Ci one tylko kilka minut, ale pomogą zdobyć mentalność bogatej osoby, która wie, że nagrody prowadzą do bardziej obfitego życia.

:kwiatek Wyobraź sobie zakup samochodu swoich marzeń.

Ok, do manifestacji tego ćwiczenia, powinieneś dać sobie około 10 minut na wygodnym krześle. Co powinieneś zrobić - po prostu wyobrazić sobie jedną rzecz: wyobraź sobie jak odjeżdżasz z salonu samochodowego w swoim nowym samochodzie. To właśnie to! Po prostu pomyś o tym i o niczym innym, jak samochód radzi sobie na drodze, dotyk kierownicy na dłoniach, zapach tapicerki, sposób w jaki się czujesz kierując. Nie martw się o to, czym za niego zapłaciłeś! Nie martw się o nic. Po prostu ciesz się uczucim własności, możliwością. Po prostu uwierz.

:kwiatek Wyobraź sobie, że Twój stan konta rośnie.

Ten jest cholernie proste. Wszystko, co należy zrobić to: myśleć o koncie bankowym, konto na które patrzysz, czy to na papierze lub w Internecie. Pomyśl o tym i wyobraź sobie, że każdego dnia Twoje saldo robi się coraz większe. Pomyśl o tym, jak co tydzień, masz wystarczająco dużo pieniędzy na koncie nie tylko żeby płacić rachunki, ale także trochę ekstra funduszy, które pozostały na miłe rzeczy w życiu. Nie myśl o pracy, którą trzeba wykonać, aby pieniądze wpłynęły na Twoje konto. Wystarczy wyobrazić sobie przyjemność z tego, że stan Twojego konta rośnie.

:kwiatek Wyobraź sobie Twoją najlepszą pracę w życiu.

W tej manifestacji musisz myśleć, naprawdę myśleć, o rodzaju pracy która sprawiłaby, że poczułbyś się szczęśliwy. Z jakiej jest ona branży? Jakie są Twoje obowiązki i odpowiedzialność? Jak dużo robisz? Pracujesz w biurze czy zostajesz w domu? Wyobraź sobie takie detale, ciesz się nimi. Wyobraź sobie tyle szczegółów, ile jesteś w stanie. Znowu, nie przejmuj się jak czy gdzie znajdziesz pracę marzeń i nie przejmuj się jak opuścisz starą pracę. Po prostu zrelaksuj się i wsiąknij w to marzenie.

To, co te wszystkie zadania trenują jest Twoja wyobraźnia, moc "manifestującego myślenia". Im więcej ćwiczysz, tym lepiej Twój mózg będzie wychwytywać szczegóły tego, co chcesz. A im więcej wyobrażasz sobie te rzeczy, tym bardziej realna stawać będzie się ich manifestacja. Zdasz sobie sprawę z tego, że są możliwe i że możesz je otrzymać w tym właśnie momencie.

Obrazek
Ty osobiście zaprosiłeś na scenę swego życia każdy fragment tego doświadczenia. A uczyniłeś to poprzez własny proces myślenia.
Proś, a będzie ci dane - Esther i Jerry Hicks

Za ten post autor Nimfka otrzymał podziękowania - 17
Ada, Aneta78, Anka12, believe, Born1975, domi, faith, Gusiak, JaneDoe, Likana, Lwiczka, Marghi, Renata, SnowWhite, tawaret, TheMe, wolves
Avatar użytkownika
Nimfka
 
Posty: 390
Dołączył(a): 9 cze 2016, o 11:49
Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy

Re: Ćwiczenia, aby wspomóc manifestacje

Postprzez diamentowy kolczyk » 19 wrz 2016, o 20:19

Pięknie opisane :kiss
diamentowy kolczyk
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 sie 2016, o 17:40
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Ćwiczenia, aby wspomóc manifestacje

Postprzez Likana » 11 gru 2018, o 13:25

świetny post, wrzucę go sobie do evernota ;) Od wczoraj szukałam jakiś ćwiczeń na rozwinięcie umiejętności prawa przyciągania - i proszę - znalazłam :)
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'
Avatar użytkownika
Likana
 
Posty: 73
Dołączył(a): 23 lis 2017, o 20:35
Podziękował : 25 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy


Powrót do Techniki PP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości