Metoda Silvy - Zwierciadło Umysłu

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Metoda Silvy - Zwierciadło Umysłu

Postprzez Lubisia » 6 sie 2016, o 11:11

Scarlett napisał(a):Nigdzie nie napisałam, że niemożliwe, ale, że trudne i to jest fakt ;) Patrzę na to z perspektywy absolwenta.

No właśnie. :-) Dlatego odniosłam się do tego, aby już na starcie nie mówić sobie, że coś jest 'trudne'. :-) Mój kolega - Piotruś - mógłby z Tobą podyskutować na ten temat, bo np. dla niego to banalnie proste. :D Zawsze gani mnie, gdy mówię, że coś jest trudne. :lol:

Scarlett napisał(a):A co do treningu - jeśli przestaniesz trenować cokolwiek, to trenowana część ciała czy czego tam innego, wraca do poprzedniego stanu. Taka Forma.

Jasna sprawa. :-)

Scarlett napisał(a):A i kwestia efektów. Po kursie ZAWSZE są lepsze i pewne.

Kwestia dyskusyjna. Zależy od człowieka. :-) Ale to mój punkt widzenia i jak najbardziej szanuję to, że masz odmienne zdanie. : - )
Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać. - Amy Dodson
Lubisia

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 59 razy

Postprzez Scarlett » 6 sie 2016, o 11:15

To w takim razie po co byłyby kursy? Wchodzenie świadomie na innej częstotliwości mózgu i grzebanie w nim i programach to nie jest wbrew pozorom zabawa. Wręcz nie każdy może to robić, np. osoby, które mają padaczkę.
Co innego zapaść w alfę nieświadomie (co jest normalne i robimy to kilkanaście razy w ciągu dnia), a co innego samemu grzebać.
Sama z kursem zwlekałam rok. A teraz po kursie widzę jak jest, dlaczego warto, poznaję też ludzi po kursach.
Co prawda Zwierciadło Umysłu to technika z pierwszej części, podstawowej. Tymi technikami bawi się wiele osób. Z lepszym lub gorszym efektem. Kursy zaawansowane to jest dopiero zabawa. Zwłaszcza drugi stopień czy słynna ULTRA ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Lubisia » 6 sie 2016, o 11:22

Scarlett napisał(a):To w takim razie po co byłyby kursy? Wchodzenie świadomie na innej częstotliwości mózgu i grzebanie w nim i programach to nie jest wbrew pozorom zabawa. Wręcz nie każdy może to robić, np. osoby, które mają padaczkę.
Co innego zapaść w alfę nieświadomie (co jest normalne i robimy to kilkanaście razy w ciągu dnia), a co innego samemu grzebać.
Sama z kursem zwlekałam rok. A teraz po kursie widzę jak jest, dlaczego warto, poznaję też ludzi po kursach.
Co prawda Zwierciadło Umysłu to technika z pierwszej części, podstawowej. Tymi technikami bawi się wiele osób. Z lepszym lub gorszym efektem. Kursy zaawansowane to jest dopiero zabawa. Zwłaszcza drugi stopień czy słynna ULTRA ;)

Nie byłam (jeszcze) na tym kursie, więc nie mogę za bardzo dyskutować na ten temat - jak było przed kursem, a jak jest po.

Kursy są m.in. po to, aby prowadzący zarabiali pieniądze. :D Z całą pewnością także pomagają tym ludziom, którzy zidentyfikowali coś jako 'trudne' i nie za bardzo im wychodzi samemu. W moim odczucie powinniśmy bardziej uwierzyć w siebie i w swoje możliwości - bo są ogromne, ale to wiesz. :-)
Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać. - Amy Dodson
Lubisia

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 59 razy

Postprzez Scarlett » 6 sie 2016, o 11:28

Jak wiesz, wierzę w swoje możliwości, ale czy bez wiedzy chirurgicznej powinnaś operować drugą osobę? Nie mówię, że się nie nauczysz, bo i tak można, ale czy się powinno? Czy możesz komuś tym zaszkodzić? Odpowiedź brzmi: tak.
I proszę, nie mów, że wykładowcy są nastawieni na zarabianie kasy. Bo na pewno nie w przypadku Silvy ;)
To dziwne, że wypowiadasz się w ten sposób nie będąc na kursie i nie wiedząc co oprócz programowania się tam mówi czy robi.
Chcesz - testuj Silvę, sama tak robiłam. Dalsza dyskusja nie ma sensu, jeśli ja wypowiadam się z perspektywy absolwenta, Ty - osoby bez kursu.
Gdybym całkowicie negowała jakiekolwiek samodzielne próby, nie wysyłałabym laikom moich prywatnych materiałów.

Wątek poświęcony technice "Zwierciadło Umysłu. Proszę by pisać tylko o technice, efektach lub zadawać pytania z nią związane.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Karla » 9 sie 2016, o 17:51

Haj Scarlet ! Ja mam pytanie o ten dźwięk alfa o którym pisalaś że niektorym pomaga w pozbyciu się bólu czy to jest to samo co określono alfą na YT ? https://www.youtube.com/watch?v=7cHjaJRl1Qo czy chodzi o cos innego?
Karla

Podziękował : 303 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Postprzez Scarlett » 22 sie 2016, o 23:21

Karla napisał(a):Haj Scarlet ! Ja mam pytanie o ten dźwięk alfa o którym pisalaś że niektorym pomaga w pozbyciu się bólu czy to jest to samo co określono alfą na YT ? https://www.youtube.com/watch?v=7cHjaJRl1Qo czy chodzi o cos innego?

Nie, to nie jest to ;)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Scarlett » 22 sie 2016, o 23:25

Po raz kolejny muszę napisać - Zwierciadło Umysłu to moja ulubiona technika z kursu SLS <3
Programuje sobie wydarzenie, podaję datę i voila! To dzieje się dokładnie tak jak w programowaniu i dokładnie tego dnia :D
W niedzielę przed snem programowałam pewne wydarzenie i pewną wiadomość. Z datą poniedziałkową. I już o godz. 10:00 nastąpiła materializacja :lol: Wydarzenie tak jak chciałam a wiadomość... słowo w słowo! UWIELBIAM :D
Nie mogę się doczekać jakie perełki pokocham po kolejnych kursach :D A im dalej w las tym... ciekawiej i bardziej zaawansowanie :D A już SLS daje podświadomości masę możliwości :D
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Lwiczka
Scarlett

Postprzez Bejbe » 29 wrz 2016, o 19:13

A taki kurs z ciekawości to ile kosztował?

Bo mnie się wydaje, że te kursy to pic na wodę - zarabiają tylko na biedakach :)
Ty i twój los jesteście tym, czym twoje myśli i wyobrażenia.

:angel:
Bejbe

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez MagdaLooney » 29 wrz 2016, o 19:20

Bejbe - po pierwsze, to - dzień dobry witaj na forum.
Po drugie - byłaś na kursie?
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 283 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez violet_vill » 17 lis 2017, o 20:49

Pytanie techniczne - czy programując dany cel w białej ramie lustra wyobrażacie sobie rozwiązanie tylko raz? :)

Za ten post autor violet_vill otrzymał podziękowanie od
Ignited
violet_vill

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP