Hicks - 22 procesy wspomagajace centrum przyciagania

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez vortexng » 22 sie 2016, o 19:28

diamentowy kolczyk napisał(a):Opisz to jakoś szerzej. Napisać imię i czekać ?Aż te aspekty jak juz się spotkamy w realu , czy wizualizując.?

Piszesz np. Zosia i lecisz:

1. zaradna
2. ładna
3. ciekawa świata

Na początku, jak będzie to ktoś, za kim nie przepadasz to będzie Ci trudno. Później coraz łatwiej, aż w końcu zaczniesz widzieć więcej zalet, niż wad i generalnie ta osoba MUSI się zmienić w stosunku do Ciebie. Ty też zmienisz się w stosunku do niej. ;)

Ja robię zazwyczaj 4 strony doceniania, jedną stronę na każdą rzecz, osobę ;) Ale niekoniecznie robię na osoby, czasami na pogodę, czy dzisiejszy dzień, czy pracę, whatever.

Piszę takie aspekty w blokach 30dniowych.

W połowie poprzedniego odnowiłam z byłym tak kontakt, że piszemy od 2 miesięcy razem. :D :D :D
vortexng

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Postprzez lena312 » 22 sie 2016, o 19:33

Działa na wszystko, więc zadziała i na mój wygląd? :) :)
lena312

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Black » 22 sie 2016, o 19:36

Tak! ale musisz faktycznie przez te 21 dni szukać w nim plusów i odrzucić to, co wcześniej widziałaś jako negatywne :D

PS Scarlett, a może przerzucisz posty od tej techniki do wątku "Hicks - 22 procesy wspomagajace centrum przyciagania"? :sun
Bo to hicksowska technika, która została tam wspomniana. Warto tam więcej dodać tych procesów, podzielić się efektami :D
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"
Black

Podziękował : 114 razy
Otrzymał podziękowań: 441 razy

Postprzez PrettyOne » 22 sie 2016, o 19:41

Black napisał(a):Kochana, to działa na wszystko! :sun
Księga pozytywnych aspektów jest rzeczą, w której możesz zapisywać nawet plusy dnia codziennego przez te 21 dni, co sprawi, że poprawi się wszystko, co Cię otacza, bo... mając dobre samopoczucie i zauważając dobre rzeczy wokół, będziesz doświadczać ich jeszcze więcej :D

Dokładnie dziewczyny. Nie jest ważna technika wykonywania techniki (jak to fajnie ujęła Black :) ), ale to jakie emocje ona w Was wzbudza. Tu nie chodzi przecież o jakieś magiczne rytuały, czy odprawianie czarów i coś się nie uda jak do gara zapomnicie wrzucić kłaka kota, pazura koguta, czy odtańczycie wokół ogniska dwa razy a nie trzy. Liczy się jak dana technika nastroi Was do świata, do Waszego życzenia.

Mnie np. średnio minął dziś dzień w pracy. Zmęczona i jakaś taka rozdrażniona wszystkim dookoła miałam ochotę po prostu rozpłakać się po powrocie do domu. Przeczytałam wtedy post Votrexng i pomyślałam, że usiądę sobie w spokoju i zacznę skupiać się na tym za co mogę być wdzięczna.I tak oto zaczęłam mówić do siebie co sprawia mi radość i za co jestem wdzięczna (w takich przypadkach wolę właśnie mówić sobie coś np. szeptem, a czasem i na głos niż pisać, bo idzie mi to szybciej i łatwiej, zapisywanie znacznie by spowalniało potok słów ;) ) i tak oto byłam wdzięczna za masę rzeczy, od naprawdę ważnych i sporych spraw, aż po takie drobnostki jak nowy lakier do paznokci, który super prezentuje się dziś na moich dłoniach, czy telefon, dzięki któremu mogę rozmawiać z najbliższymi mi osobami :D Będąc w takim flow nie wiem kiedy zaczęłam śmiać się sama do siebie i z coraz większym zdumieniem uświadamiałam sobie, że jestem zadowolona z tak wielu rzeczy. Doceniłam nawet największe drobiazgi, które tworzą super całość i powodują, że moje życie jest po prostu fajne :D Pomyślałam sobie: o luuuudzie, ile tego jest :lol: Super super, a pomyśleć, że zaczęłam robić tę technikę, będąc bliska płaczu 8-)
PrettyOne

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Postprzez lena312 » 22 sie 2016, o 19:45

Ooo dziękuje Black! I jeszcze jedno pytanie, codziennie nam pisać coś innego czy codziennie to samo? :D
lena312

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Black » 22 sie 2016, o 19:50

Rób jak chcesz kochana, to technika, nie wypełnianie PIT-a :sun
Dostrzegaj pozytywne aspekty wszystkiego co jest wokół Ciebie :) Spraw aby Twoje życie było takim, jakie jest widzisz! <3
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Za ten post autor Black otrzymał podziękowanie od
Mal
Black

Podziękował : 114 razy
Otrzymał podziękowań: 441 razy

Postprzez wolves » 22 sie 2016, o 19:58

Wypełnienia PIT-a, hahaha! :lol:
Ok! to próbuję od DZIŚ, mam nowy notatniczek akurat, to sobie wypróbuję. Od razu z grubej rury, osoba z którą nie mam kontaktu, mam nadzieję na pozytywne emocje i dobrą aurę, oczywiście dam znać! :sun

edit: w ogóle wiecie co zauważyłam? może to przypadek, a mianowicie: zauważyłam, że parę osób z którymi nie mam już kontaktu, urwał się dość nagle (ex, przyjaciółka) już po zerwaniu kontaktów jakiś czas później pojechało do mojego rodzinnego miasta, widziałam fotki ;> i to takie dość... dziwne dla mnie, bo te osoby nigdy wcześniej w nim nie były, ani też nie mają w nim żadnych znajomych. Od razu pomyślałam, że może coś ich przyciągnęło do odwiedzin :D
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez PrettyOne » 22 sie 2016, o 20:10

lena312 napisał(a): I jeszcze jedno pytanie, codziennie nam pisać coś innego czy codziennie to samo? :D

Jak na moje lepiej doszukiwać się coraz to nowszych pozytywnych aspektów danej kwestii niż trzymać się ciągle tego samego. Drąż temat :D a zdziwisz się jak z każdym dniem będziesz doszukiwała się coraz to nowszych pozytywów, których na pierwszy rzut oka nie dostrzegasz i ostatecznie spostrzeżesz, że jest naprawdę ok :D
PrettyOne

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Postprzez Ania1703 » 22 sie 2016, o 20:51

Ja stosuje coś, co Beata Pawlikowska nazwała chyba metodą pięciu palców. Rano, po przebudzeniu wyliczasz pięć rzeczy za które jesteś wdzięczna. Oczywiście z czasem tych rzeczy, spraw robi się coraz więcej. Brakuje palców u rąk. Generalnie wdzięczność, uznanie robi cuda w życiu. Dziękuję też za faceta mojego życia :-) który jest , tzn jest zamówiony.
Ania1703

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Postprzez wolves » 23 sie 2016, o 17:40

A czy jeśli mam niskie wibracje, ogólnie zły humor itp, to dać sobie spokój z tą metodą, czy mimo wszystko próbować obudzić w sobie pozytywne emocje?

Łapię się na tym, że nie mogę przejść do porządku dziennego nad pewnymi cechami ludzi. Najlepszy przykład - moja siostra. Straszne skąpiradło, ciągle narzeka, że nie ma pieniędzy, ale żeby iść do pracy to nie, natomiast dla siebie zawsze ma, ciągle ma coś nowego. I o tyle o ile w stosunku do mnie to olewam, to wkurza mnie jak np. mojej mamie daje na prezent kwiatka, albo uwaga: zaparzacz do herbaty :haha: a sama non stop nowe ciuchy itp. Po prostu już tak weszła w taką rolę "biedaka", że nie zauważyła, że bardzo wyraźnie widać, że to kreacja.
I staram się być pozytywna, miła dla niej, kupuję jej i jej dzieciom prezenty, ale ciągle napotykam ścianę, bo ona się po prostu nie zmieni :?

I żeby mnie źle nie zrozumieć - nie chodzi tu o to, że powinna wyskakiwać z kasy, nie chodzi o rzeczy materialne, po prostu chodzi o jej podejście.
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP