Hicks - 22 procesy wspomagajace centrum przyciagania

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Hicks - 22 procesy wspomagajace centrum przyciagania

Postprzez katuni » 27 lip 2016, o 18:36

W drugiej czesci ksiazki Hicksow tzw. Prosiaku, Hicksowie przedstawiaja 22 procesy wspimagajace centrum przyciagania.

1. Uznanie
2. Magiczna szkatulka
3. Tworczy warsztat
4. Rzeczywistosc wirtualna
5. Gra w prosperowanie
6. Proces medytacji
7. Praca ze snami
8. Ksiega pizytywnych aspektow
9. Ukladanie scenraiusza
10. Proces Papierowej Serwetki
11. Planowanie segmentowe
12. Czyz nie byloby mile gdyby....?
13. Ktora mysl odczywasz lepiej?
14. Proces usuwania nieladu
15. Proces portfela
16. Przesuwanie wibracji
17. Proces Kola Koncentracji
18. Miejsce odczuwania
19. Uwalnianie oporu, by uwoknic sie od dlugow
20. Przekaz to managerowi
21. Odzyskiwanie naturalnego stanu zdrowia
22. Posuwanie sie w gore emocjonalnej skali

Jako, ze nie znalazlam watku dotyczacego tego tematu, chcialabym stworzyc miejsce w ktorym moglibysmy sie wymienic doswiadczeniami w tym zakresie. Stosowaliscie ktorys z tych procesow? Ktory z nich daje najlepsze efekty? Czy udalo wam sie znacznie poprawic wibracje stosujac ktorys z tych procesow? A moze udalo wam sie cos przyciagnac stosujac procesy Hicksow?
Niektore z nich sa nam napewno znane - np. Magiczna szkatulka dla mnie jest zmodyfikowana mapa marzen.
Jednak chcialabym podyskutowac o tych procesach, ktore zaproponowali Hicksowie :)
"Mozesz byc wszystkim, robic wszystko, miec wszystko" E. J. Hicks

Za ten post autor katuni otrzymał podziękowania - 3
Born1975, cat_, Madamsyllaq
katuni

Podziękował : 107 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Hicks - 22 procesy wspomagajace centrum przyciagania

Postprzez Born1975 » 27 lip 2016, o 18:38

Nie czytałem żadnej książki Hicksów, ale niektóre z tych procesów stosuję od dawna :D
Wild and free :D
Born1975

Podziękował : 812 razy
Otrzymał podziękowań: 513 razy

Re: Hicks - 22 procesy wspomagajace centrum przyciagania

Postprzez cat_ » 30 lip 2016, o 11:09

https://pl.scribd.com/document/59881164 ... ie-Ci-dane

Opis procesów od strony 66 dla niedoinformowanych :D
Ja właśnie zabieram się za czytanie, wcześniej odsłuchiwałam audiobooka na yt, ale chyba nie byłam wystarczająco skupiona, bo mało pamiętam z tych procesów.
Otworzyłam okno i powitałam poranek. Wyglądał jakby nie mógł się doczekać kiedy wstanę..."
Goya. <33 <33

Za ten post autor cat_ otrzymał podziękowanie od
MagdaLooney
cat_

Podziękował : 100 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez vortexng » 20 sie 2016, o 21:14

<33 <33 <33 TECHNIKA BOPA [Book of Positive Aspects] - Książka Pozytywnych Aspektów <33 <33 <33

Hej! Chciałam się z Wami podzielić bardzo fajną, miłą techniką, która jak dla mnie robi cuda.
Jednym z nich było całkowite odnowienie kontaktu z byłym, co stało się właśnie podczas tej techniki (dopiero dzisiaj sobie to uświadomiłam) aczkolwiek nie jest to technika 'na coś', poza byciem w Vortexie i wysokimi wajbami (właściwie dzięki temu wszystko i tak przychodzi do Was). :D :D :D

O co chodzi?

1. Kupujemy zeszyt.

Ja zazwyczaj kupuję w Empiku jakiś mniejszy notatnik, nie boję się na niego wywalić 15/20 zł nawet, bo w końcu ma mi pisanie w nim sprawiać ogromną przyjemność. Często kupuję też mały, kieszonkowy, by mi połowy torebki nie zajmował, nie ważne jakiej. Wkładam w niego długopis, albo gdzieś za gumkę, by zawsze mieć pod ręką. ;)

2. Piszemy datę, albo "dzień 1", jak wolicie.

3. Zaczynamy pisać kilka (3-5) stron pozytywnych aspektów CZEGOKOLWIEK.

Może to być Wasz kot, partner, książka, pogoda. Nie chodzi bowiem o przedmiot uwagi, ale uczucia doceniania (to jedna z najwyższych wibracji na Ziemi dzisiaj, bardzo podobnie do miłości).

4. Możemy napisać np. imię osoby, z którą relacje chcemy sobie polepszyć.

To działa magię. Kiedy zaczynacie skupiać się na pozytywnych aspektach, zaczynacie wyciągać tylko te pozytywne aspekty poprzez skupienie kiedy z nią jesteście. Wtedy ona zaczyna widzieć w Wa to samo! Polepszyłam sobie w ten sposób całą masę relacji. To jest tak proste i tak piękne, że szok. Co jest najśmieszniejsze, zaczniecie w ogóle ludzi postrzegać kompletnie inaczej i oni jakby staną się innymi osobami w Waszym towarzystwie.

5. Piszemy tak 30 dni.

Ogólnie zmianę samopoczucia i ciekawe manifestacje w moim przypadku zaczyna się dostrzegać po kilku dniach.

6. Kupujemy kolejny zeszyt, bo to sprawia tak ogromną przyjemność, jak już tylko się wciągniecie, że oszalejecie z radości. A i efekty też nie karzą na siebie długo czekać. ;)

Enjoy! :D

Podstawa PP: im wyżej wibrujemy, tym większej ilości wysoko wibrujących manifestacji pozwalamy na zaistnienie. Nasze piękne manifestacje, w postaci relacji, czy rzeczy lub miejsc są wysokowibrujące, bo stworzyliśmy je, kiedy byliśmy "w dołku" - wtedy właśnie dokonuje się cała kreacja. Skupiając się na pozytywnych aspektach praktykujemy wysoką wibrację, która jest esencją tych manifestacji i nowej wersji was samych.

:D :D :D

PROTIP:

W ogóle mam sporo tych zeszytów i kalendarzy kiedy cała praktyka zaczęła się na dobre. Nie tylko tych od BOPA, ale w ogóle, zapisywanie celów, marzeń, nowych przekonań. Plany.

Wszystkie mam do dzisiaj. Staram się by były kolorowe. Nie macie pojęcia jaki szok się ma, jak się czyta, że ma się wszystko, czego chciało!! :D Chcę w przyszłości mieć taką biblioteczkę z książkami PP i z dwie półki mieć w tych zeszytach. ;)

Za ten post autor vortexng otrzymał podziękowania - 12
eMka, faith, JaneDoe, koniczynka, Lwiczka, Mal, Monika22, Moon_Light, Nani, Scarlett, SnowWhite, TheMe
vortexng

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Postprzez wolves » 22 sie 2016, o 16:54

vortexng napisał(a):<33 <33 <33 TECHNIKA BOPA [Book of Positive Aspects] - Książka Pozytywnych Aspektów <33

Mam pytanie!!! :D

Czy ta technika działa również na wznowienie relacji, które się urwały? Mam dwie takie relacje, które są przeszłością, a chciałabym żeby przyjaźnie się wznowiły. Z tym, że jedna z tych relacji nie istnieje już kilka lat, druga jakoś od listopada zeszłego roku...
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy

Postprzez Mal » 22 sie 2016, o 17:43

wolves napisał(a):Mam pytanie!!! :D

Czy ta technika działa również na wznowienie relacji, które się urwały? Mam dwie takie relacje, które są przeszłością, a chciałabym żeby przyjaźnie się wznowiły. Z tym, że jedna z tych relacji nie istnieje już kilka lat, druga jakoś od listopada zeszłego roku...

Oczywiście ! :sun

4. Możemy napisać np. imię osoby, z którą relacje chcemy sobie polepszyć.

To działa magię. Kiedy zaczynacie skupiać się na pozytywnych aspektach, zaczynacie wyciągać tylko te pozytywne aspekty poprzez skupienie kiedy z nią jesteście. Wtedy ona zaczyna widzieć w Wa to samo! Polepszyłam sobie w ten sposób całą masę relacji. To jest tak proste i tak piękne, że szok. Co jest najśmieszniejsze, zaczniecie w ogóle ludzi postrzegać kompletnie inaczej i oni jakby staną się innymi osobami w Waszym towarzystwie.
Mal

Podziękował : 191 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez diamentowy kolczyk » 22 sie 2016, o 17:59

Opisz to jakoś szerzej. Napisać imię i czekać ?Aż te aspekty jak juz się spotkamy w realu , czy wizualizując.?
diamentowy kolczyk

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez Black » 22 sie 2016, o 19:04

Kochane, ale to jest tylko technika! Możecie ją sobie dowolnie modyfikować i robić na co chcecie i jak chcecie! ;) Bardzo mi się podobało jak Lwiczka napisała na czacie, że ona sobie listy 21-dniowe robi w silvowskim Laboratorium bo tak jej wygodniej i lepiej ;) Sama nie lubię wszelkiego pisania i "uwiązania" na jakiś okres czasowy więc ją świetnie rozumiem :D
Technika to tylko ułatwienie, pomoc. to czy się "sprawdzi" zależy od Waszych wibracji i Waszej energii. Traktujcie ją jako fajną zabawę :) Bardziej skupiajcie się na swoim samopoczuciu niż technice zrobienia techniki.
I nowym użytkowniczkom przyciągającym miłość polecam zapoznanie się z pierwszym postem tego wątku (opis działania PP, pod przykładami przyciągnięć).
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"
Black

Podziękował : 114 razy
Otrzymał podziękowań: 435 razy

Postprzez wolves » 22 sie 2016, o 19:11

Rozumiem. Bo myślałam, że może to działa tylko na relacje te, w których mamy kontakt z daną osobą, spotykamy się itp. W przypadku takim jak mój, kiedy kontaktu w ogóle nie ma, nawet wirtualnego, najpierw trzeba doprowadzić do tego żeby ktoś odezwał się pierwszy :D. U mnie jest o tyle trudniej, że z jednej strony chciałabym wrócić do starych czasów z moją ex przyjaciółką, a z drugiej wiem, że kontakt urwał nam się przez coś co ona zrobiła, i mogę mieć do niej o to podświadomy żal. Wtedy nie sprawię, że ta relacja wróci do żywych, bo mam złe wibracje :P.
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy

Postprzez Black » 22 sie 2016, o 19:27

Kochana, to działa na wszystko! :sun
Księga pozytywnych aspektów jest rzeczą, w której możesz zapisywać nawet plusy dnia codziennego przez te 21 dni, co sprawi, że poprawi się wszystko, co Cię otacza, bo... mając dobre samopoczucie i zauważając dobre rzeczy wokół, będziesz doświadczać ich jeszcze więcej :D
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"
Black

Podziękował : 114 razy
Otrzymał podziękowań: 435 razy

Następna strona

Powrót do Techniki PP