Kontrolowane fantazjowanie czyli jak szybko przyciągać :)

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Kontrolowane fantazjowanie czyli jak szybko przyciągać :

Postprzez Zorja » 29 maja 2018, o 10:57

U mnie z tymi działaniami to jest tak, że robię takie trochę "ruchy pozorowane" by utrzymywać przepływ energii w temacie. Czyli jeśli szukałabym pracy to wysłałabym cv ale nie podejmuje żadnego wielkiego działania które miałoby mnie zmęczyć czy popsuć nastrój (np. Chodzenie na rozmowy w miejsca do którego na wstępie czuje, ze to nie to.) I wiem że jeśli tak robię-nierobie to rozwiązanie samo mnie znajdzie.
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Postprzez ithel » 29 maja 2018, o 22:03

osa napisał(a):no tak :) Nie jest wymagane :) , ale zabronione też nie jest ;)

masz rację ale przy większych sprawach takie jak miłość kupno wymażonego domu wygrana w loteri potrzebne jest działanie nie wygrasz w loteri dopóki nie kupisz losu Ale wierzę że małe rzeczy takie jak ulubiony kawałek w radiu sierial film da sie przyciągnać samymi myślami a propo jeżeli jesteśmy przy myślach to pozytywne myślenie poprawia zdrowie podobno :)
ithel

Postprzez Scarlett » 29 maja 2018, o 22:17

Akurat wczoraj wpadł mi w oko taki cytacik:

"Dopóki nie zrozumiesz że Prawo przyciągania odpowiada na twoją wibrację, a nie na twoje działania, twój wysiłek będzie po prostu mało skuteczny.
Działanie jest fajne i może przysporzyć wiele radości lecz najpierw musi nastąpić wibracyjne zestrojenie, dopasowanie do swojego pragnienia".

Elżbieta Wolna

Myślę, że adekwatny do dyskusji :sun
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 450 razy
Otrzymał podziękowań: 1581 razy

Postprzez Born1975 » 29 maja 2018, o 23:56

Scarlett napisał(a):"Dopóki nie zrozumiesz że Prawo przyciągania odpowiada na twoją wibrację, a nie na twoje działania, twój wysiłek będzie po prostu mało skuteczny.
Działanie jest fajne i może przysporzyć wiele radości lecz najpierw musi nastąpić wibracyjne zestrojenie, dopasowanie do swojego pragnienia".

Elżbieta Wolna

To prawda. To działa na takiej zasadzie, że jak jesteśmy zestrojeni, to zaczynamy dostrzegać możliwości, a wtedy po prostu nawet nie dostrzegamy, że wykonujemy jakiekolwiek działanie. Często jest tak, że zestrojenie jest wynikiem tego kim jesteśmy-to tworzy sprzężenie zwrotne. Wynika to również z prawa przepracowania-jak mamy coś przepracowane, to przyciągnięcie tego co chcemy jest banalnie proste.

Jako przykład podam osoby odnoszące sukces w branży muzycznej. Jak ktos jest na topie, to każdy kolejny album będzie sukcesem. Ta osoba jest zestrojona z wibracją. Ale zanim się zestroiła to wykorzystała prawo przepracowania-po prostu poświęciła mnóstwo czasu na to, by być tym kim jest teraz. I jak już to ma to korzysta z trzeciego prawa, prawa kreacji. Taka osoba bedzie kreować coś czego jeszcze nie ma bez wysiłku.

Połączenie trzech praw: przyciagania, przepracowania i kreacji pozwala tworzyć rzeczywistość właściwie bez świadomego działania.
No Dejes De Soñar :D
Born1975

Podziękował : 828 razy
Otrzymał podziękowań: 572 razy

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP