Kontrolowane fantazjowanie czyli jak szybko przyciągać :)

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Kontrolowane fantazjowanie czyli jak szybko przyciągać :)

Postprzez Nicky » 18 lip 2016, o 10:32

Kochani, postanowiłam odświeżyć tutaj (i zaprezentować tym, którzy nie znają) fajną, łatwą i przyjemną technikę którą odkryłam przez przypadek będąc jeszcze na poprzednim forum AB - a mianowicie, KONTROLOWANE FANTAZJOWANIE. Nigdzie tej techniki nie znajdziecie bo nazwę wymyśliłam sama :lol: Co prawda tak naprawdę to nie mam zielonego pojęcia, czy ta technika którą ja "wymyśliłam" (na podstawie wpisów i przemyśleń jednego forumowicza z AB), nie została przypadkiem wymyślona i praktykowana już wcześniej... ;) Kto wie, być może?? I być może istnieje i ma inną nazwę. Ale to jest tak naprawdę kompletnie nieistotne - istotne jest to, że DZIAŁA :)

Technika polega z grubsza na tym, że:

1. Wpuszczamy sobie do umysłu taki kilkusekundowy "przebłysk", coś jak trailer - tego, co chcemy przeżyć, i odczuwamy tą rzecz mocno, mocno... wszystkimi zmysłami. Tylko uwaga, to ma trwać nie dłużej niż kilka sekund! To nie jest taka typowa wizualizacja, tylko właśnie taki króciuteńki slajd, przebłysk, nie wiem jak to nazwać. O, może tak: taki trailer który wpuszczamy do głowy można by porównać do "live photos" z iPhona, kojarzycie o co chodzi prawda? Takie ożywione zdjęcia. Z tym, że nasz trailer może być troszeńkę dłuższy... ale tylko troszkę.

2. Natychmiast odwracamy swoją uwagę od tego co przed chwilą przeżyliśmy w myślach, zapominamy o tym całkowicie. Zajmujemy się wszystkim co tylko możliwe aby tylko odciągnąć uwagę od trailera.

3. Powtarzamy tę czynność tak często jak nam się chce :sun Za każdym razem robimy to samo: wpuszczamy nasze "live photo" do głowy, odczuwając mocno wszystkimi zmysłami i po chwili wyrzucamy z głowy tak szybko jak tylko się da.

Jest to proste, łatwe i przyjemne, możemy sobie takie "live photos" wrzucać kilkanaście a nawet kilkadziesiąt razy dziennie, w trakcie pracy, zajmując się innymi obowiązkami itp. ponieważ nie zajmuje to dużo czasu no a poza tym fakt, że jesteśmy w pracy jest nam tak naprawdę na rękę ponieważ możemy szybko zająć się obowiązkami i zapomnieć o tym o czym myśleliśmy przez kilka-kilkanaście sekund.

Super sprawa, serdecznie polecam - u mnie kontrolowane fantazjowanie przynosi zdumiewające rezultaty!! :sun :sun :sun Można sobie przyciągać drobne rzeczy (coś fajnego na obiad, wizytę kogoś dawno nie widzianego czy inne małe przyjemności) jak również "poważniejsze" sprawy np. pocałunek z kolegą który Wam się podoba, randkę, wyjazd, wycieczkę, nowego smartfona, nowego kompa, nowe mieszkanie i tak dalej, i tak dalej... bez końca.

AHA!!! Jeszcze jedna istotna sprawa - żeby się spełniło nasze "live photo", trzeba je postrzegać z własnego punktu widzenia (nie jako obserwator) i odczuwać wszystkimi zmysłami w sensie: dotyk, smak etc.

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowania - 8
Ada, Hirundo, katuni, Kokos, Lwiczka, Scarlett, sunray96, TheMe
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 248 razy

Re: Kontrolowane fantazjowanie czyli jak szybko przyciągać :

Postprzez Lwiczka » 18 lip 2016, o 10:44

Ale mądre posty dziś lecą na forum :sun

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowanie od
Nicky
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Postprzez Kokos » 18 lip 2016, o 11:07

Nicky :D czekałam na to <3
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!

Za ten post autor Kokos otrzymał podziękowanie od
Nicky
Kokos

Podziękował : 561 razy
Otrzymał podziękowań: 394 razy

Postprzez Scarlett » 18 lip 2016, o 11:07

I wanna play a game :brawo
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Nicky
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1293 razy

Postprzez Nicky » 18 lip 2016, o 11:09

Kto chętny, niech się bawi i testuje tę technikę - mi ona sprawia mega dużo frajdy i naprzyciągałam sobie z jej pomocą maaaasę fajnych rzeczy!! <3

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowanie od
Kokos
Nicky

Postprzez Scarlett » 18 lip 2016, o 11:10

Grunt, że sprawia frajdę :D O to chodzi :D

PS Nicky! Zmieniałaś fryzurę? :D Mi się Twoje zmiany avatarów kojarzą ze zmianą fryzury :D :*
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Nicky » 18 lip 2016, o 11:14

Nie, fryzurę to w sumie nie! Od jakiegoś czasu zapuszczam i nie kombinuję :P Ale za to zmieniłam kolor... z powrotem na bardzo jasny ;) Na forum AB miałam chwilowo ciemny blond, a teraz jestem z powrotem jasna jak słońce :D
Nicky

Postprzez Scarlett » 18 lip 2016, o 11:14

Czyli tak jak trzeba - słoneczko, co rozświetla forum :D
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez magicmind » 18 lip 2016, o 11:22

Mi się wydaje ,że mi to najlepiej działało kiedy robiłem to bardziej dla zabawy niż wkładałem energie w poprawność i wykonywałem jako prace nad intencją.
Po prostu miałem takie podejście "przekonajmy się jaki to może dać efekt".

Najbardziej w pamieć utkwił mi eksperyment z czekoladą. Chciałem zrobić sobie taką technikę angażując wszystkie zmysły również smaku. Wybrałem konkretną czekoladę oraz wyraziłem intencje ,że mam jej nie kupować tylko ma sie objawić sama w mojej rzeczywistości.

I pewnego dnia, chyba jakoś 3 tygodnie po tej jednej wizualizacji Mama wyciąga z torebki tą czekolade i pokazuje mi przed nosem i oznajmia "Patrz co dostała od znajomej" :lol:
Oczywiście nikt nie wiedział o mojej intencji ;)

Swoją drogą możecie na tym przykładzie przekonać się jaka jest moc wizualizacji bez oczekiwań.
Ja temu poświeciłem góra 30 sekund. Wyobrażałem sobie jak jem tą czekolade tu i teraz, otwieram , czuje zapach, smak, kształt kostek, brudza mi sie palce ;)

Tak sobie myślę ze jak ktoś nigdy nic nie przyciągnął to takie coś powienien spróbować na sam początek ;)
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 372 razy

Postprzez Nicky » 18 lip 2016, o 15:07

Kiedyś, jak jeszcze nie nazywałam tego "kontrolowanym fantazjowaniem" i gdy w ogóle nie znałam PP, to nieświadomie korzystałam z tej wspaniałej techniki i przyciągałam sobie całą masę różnych fajnych rzeczy. Dziwiłam się oczywiście: kurczę, jak to się dzieje że spełnia się to, o czym sobie wcześniej pomyślałam?? Ale nie zastanawiałam się nad tym zbytnio tylko cieszyłam się że takie rzeczy się dzieją.
No i na przykład - pewnego razu wymyśliłam sobie, że fajnie by było pocałować się z jednym moim kolegą. To było tak, że generalnie wcale nie chciałam z nim być ani nic... ale korciło mnie aby sprawdzić jak całuje (nie wiem czemu w sumie, ale no wiecie - taka zachcianka :lol: :lol: :lol: )
Oczywiście nie miałam zielonego pojęcia jak niby miałoby do tego dojść. No bo co, znienacka się pocałujemy?? Kumple?? Bez sensu... no ale nic. Nie przejmowałam się tym zbytnio. Wyobraziłam sobie tylko parę razy ten nasz pocałunek, zapomniałam (a te moje wizualizacje to właśnie były takie "kilkusekundówki", takie live photos - wyobrażałam sobie taką migawkę z tym co chcę a potem zapominałam, a potem znów mi się w ciągu dni przypominało - np. jak go zobaczyłam, i tak dalej, kilka razy tak zrobiłam)

I wiecie co?? Spełniło się szybciej niż sądziłam. A jak? Jakiś czas później byliśmy razem na imprezie i nagle jak już wszyscy byli nieźle wcięci, to ktoś wpadł na "genialny" pomysł żeby zagrać w butelkę... na całowanie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nie muszę mówić, na kogo trafiłam??? 8-)

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowanie od
Lwiczka
Nicky

Następna strona

Powrót do Techniki PP