Technika 21 dni (albo inaczej: trzech tygodni)

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Technika 21 dni (albo inaczej: trzech tygodni)

Postprzez Blau » 16 cze 2016, o 11:19

Też zaczęłam robić listę. Z poprzedniej pisanej ze cztery dni nie pamiętam ile rzeczy się spełniło ale na pewno to że rower chciałam mieć. Wcześniej do kupna roweru zbieralam się że dwa lata, ale w końcu zebralam :mrgreen:
Czy lista przyspieszyła nie wiem. ;)
Blau

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Postprzez Nicky » 23 cze 2016, o 16:01

Kochani róbcie te listwy, róbcie bo one SIĘ SPEŁNIAJĄ!! Ja niedawno skończyłam robić moją listę, zapomniałam o niej (jak zwykle hehe), ale mam ją sobie w telefonie... nie wywaliłam. A teraz ze zdumieniem stwierdziłam że parę punktów właśnie zaczyna mi się spełniac... i to wcale nie są drobne sprawy, a takie z gatunku "poważnych"... także duże, duże WOOOW!! :)
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 267 razy

Postprzez magicmind » 23 cze 2016, o 16:06

Ja robie swoją, jestem na 7 dniu :)
Dzisiaj śnił mi się mój samochód jaki mam na liście 8-)
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowanie od
Nicky
magicmind

Podziękował : 117 razy
Otrzymał podziękowań: 426 razy

Postprzez koniczynka » 23 cze 2016, o 16:09

nicky to super!!! :) :) :)
ja tez robie swoja liste i mam nadzieje ze po zakonczeniu szybko o niej zapomne a potem po czasie ze zdumieniem stwierdze ze wszystko sie spelnilo :D mam 14 zyczen i wszystkie to grubsze sprawy, a co :D :D :D
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Ana » 23 cze 2016, o 16:13

To może i ja znowu zrobię. Magic - co do samochodu, było takie coś jak mapa marzeń czy jakoś. Dawno temu powiesiłam tam różne rzeczy i m.in. samochód (bo ładny kształt i kolor, o to tylko chodziło). Był to Lexus. Potem mapę wyrzuciłam za jakiś czas. Okazało się że kolega wysłany zeby kupił mi samochód (tak, ja się na tym nie znam :D) przyjechał z Toyotą avensis wyglądającą identycznie jak ten Lexus ze zdjęcia. A Lexus to przecież produkt Toyoty :lol:
Potem sobie dopiero moją mapę przypomniałam.
Ana

Podziękował : 25 razy
Otrzymał podziękowań: 47 razy

Postprzez magicmind » 23 cze 2016, o 16:18

Miałem mapki marzeń ale nic z nich sie nie spełniło ;)
Co ciekawe na przestrzeni lat zmieniły mi się te wizje jaki samochód bym chciał 8-)
Najpierw to było Audi R8 , potem Ferrari , a teraz zupełnie inne ;)

Natomiast jedyne co przyciągałem to widok tych samochodów
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Postprzez Ana » 23 cze 2016, o 16:24

A bo rzeczywiście chyba się za bardzo napaliłeś, mi chodziło tylko o ten ładny dość elegancki kształt, o to ze trzeba jakiś nowy bo mój stary jest już za stary i i szary metalic bo myć często nie trzeba :lol: Toyota w głowie mi nie postała, myślałam przyjedzie volvo...
Ana

Postprzez magicmind » 23 cze 2016, o 16:30

Ana napisał(a):A bo rzeczywiście chyba się za bardzo napaliłeś, mi chodziło tylko o ten ładny dość elegancki kształt, o to ze trzeba jakiś nowy bo mój stary jest już za stary i i szary metalic bo myć często nie trzeba :lol: Toyota w głowie mi nie postała, myślałam przyjedzie volvo...

Ja chce mieć wszystko co najlepsze. Zawsze tak wybieram np najlepszy smartfon, najlepsze buty.
Mogę nie wiedzieć co to jest to najlepsze ale wystarczy ze wyrażam intencje chce mieć najlepszy telefon i stopniowo klasyfikuje mi się który telefon jest najlepszy dla mnie, który da mi największą satysfakcje , radość itd.

Wierze ze tak samo było z samochodem. Ferrari to raczej nienajlepszy wybór dla mnie a przez lata ustaliłem który będzie najlepszy teraz pozostaje zmianifestować.

Tak samo z kobietą. Teraz już doskonale wiem jaka będzie najlepsza dla mnie bo znalazłem inspiracje i ustaliłem też co np. mi się nie podoba i czego bym nie chciał.
Teraz wiem już jaka to powinna być kobieta ;)

Wierze ze jest to cześć kreacji, dokładnie ustalić co wybieramy ;)
magicmind

Postprzez Ana » 23 cze 2016, o 16:37

A tak magic - ja też wszystko co najlepsze, ale tylko w zakresie który się dla mnie jakoś bardziej liczy. Po prostu jak się czymś nie fascynuję za bardzo (albo na czymś nie znam) to fakt że mam np. właśnie toyotę a nie samochód 10x droższy jest mi obojętny, wtedy daję zawsze taki odgórny rozkaz że ma być takie żebym była bardzo zadowolona. Tylko co do faceta to wiem jaki ma być ostatecznie żeby był najlepszy (w moim mniemaniu) :lol: Tu się na pewno zgadzamy, aż strach patrzeć jak okroiłam kryteria :lol:
Ana

Postprzez Nicky » 23 cze 2016, o 16:38

koniczynka napisał(a):nicky to super!!! :) :) :)
ja tez robie swoja liste i mam nadzieje ze po zakonczeniu szybko o niej zapomne a potem po czasie ze zdumieniem stwierdze ze wszystko sie spelnilo :D mam 14 zyczen i wszystkie to grubsze sprawy, a co :D :D :D

Ja właśnie mam to do siebie, to chyba jakiś defekt jest... że właśnie o sprawach które są MEGA WIELKIE i teoretycznie mega ważne potrafię z łatwością, beztrosko zapomnieć, a w tym samym czasie zupełnie bez sensu przejmuję się i martwię jakimiś totalnymi bzdetami. I skupiam się na tych drobiazgach i bzdetach, martwię się i zabieram mi to czas, a w międzyczasie nagle spełnia mi się wielkie marzenie, i ja sobie o tym marzeniu przypominam dopiero w momencie gdy ono się spełnia :lol: :lol: :lol: 8-) Ale może to też jakiś sposób... zająć umysł bzdetami i niech wielkie rzeczy się w tym czasie spełniają 8-) :D
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 267 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP