Technika 21 dni (albo inaczej: trzech tygodni)

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Technika 21 dni (albo inaczej: trzech tygodni)

Postprzez poziomka1 » 14 lis 2018, o 03:08

u mnie działa i to niemal natychmiastowo :) no przynajmniej w niektórych punktach :) chciałam zmienić kilka rzeczy u siebie i już po trzech dniach Wszechświat dał mi wędkę do ręki. Na fb wyświetla mi się nagle np zaproszenie na bezpłatny webinar związany pośrednio z punktem na mojej liście i podczas niego ktoś zadaje pytanie dokładnie jakby czytał z mojej kartki :),a prowadzący odpowiada jak osiągnąć ten cel:) Z dziesięciu już przy czterech dostałam instrukcje jak je zrealizować, tak zupełnie mimochodem :)

Za ten post autor poziomka1 otrzymał podziękowanie od
cynamonova
poziomka1

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez poziomka1 » 14 gru 2018, o 19:08

jestem w trakcie kolejnego tygodnia techniki 21 dni i muszę powiedzieć ze ostatnie trzy dni były bardzo ciężkie. Od kilku osób (w rodzinie, pracy i poza nią) usłyszałam wiele przykrych słow na swój temat, jakby się wszyscy zmówili, żeby zrobić to w jednym czasie. Okazało się ze na pewne rzeczy patrzę zupełnie inaczej i wbrew temu co mi się wydawało moje zachowanie nie jest ok. Oczywiście najpierw zabolało ego:), ale potem zaczełam w myślach dziękować za każdą uwagę, za szansę na poprawę. W pewnym momencie uderzyła mnie myśl że większość z tych moich zachowań skutecznie uniemożliwa realizację moich marzeń. Np praca o której marzę wymaga mnóstwa skupienia uwagi i odpowiedzialności a podobno sprawiam wrażenie osoby mało zaangażowanej w pracę i ogólnie rozkojarzonej. W sumie to jestm zła na siebie bo wiele ze spraw po prostu niedopatrzyłam, wiele relacji zepsułam swoim podejściem i z przykrością muszę stwierdzić ze te wszystkie osoby miały co do mnie rację. Myśle ze to co się wydarzyło to cześć realizaji moich planów :) jak to mówią "Bóg pomaga tym którzy sami sobie pomagają", wiec czas wziąć się za siebie i popracować by Wszechświat mógl dać mi to czego pragnę :)
poziomka1

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez Cosmo » 7 kwi 2019, o 19:03

Jako regularna czytelniczka tego forum i nowa użytkowniczka postanowiłam opisać swoją historię. W połowie grudnia zaczęłam wykonywać tą technikę, nie chciałam czekać aż do nowego roku. Byłam na tyle bezczelna, że połowa punktów (5 z 10) dotyczyła konkretnego faceta. Sprawa byle na tyle utrudniona, że jakiś czas wcześniej przestaliśmy się spotykać i urwaliśmy nasz kontakt całkowicie (pozbyłam się wszystkich wiadomości sms z nim, wyrzuciłam go z fb ze znajomych i na insta go zablokowałam). Co ważnie te punkty z listy nie tyczyły się naszego powrotu do siebie, ale tego, żeby się odezwał, zaproponował spotkanie i był pod wrażeniem mojej zmiany. Sama technika sprawiła mi dużo radości, dała wewnętrzny spokój (na końcu listy pisałam podaną tu formułkę, że akceptuję, że nic w moim życiu się nie zmieni- od siebie dodałam słowo dziękuję i :) i taką nieopisaną ulgę, że fajnie będzie jak się to wydarzy, ale bez ciśnienia. Od stycznia zaczęłam intensywną pracę nad sobą, skupiłam się na swoim życiu i co mogę zrobić, żeby sama sobie zapewnić szczęście. Tamten facet wyleciał mi z głowy, bo w międzyczasie pojawiali się inni. Ku memu wielkiemu zdziwieniu któregoś wieczora otrzymałam od niego smsa. Zaraz potem zadzwonił i z rozmowy dało się wyczuć, że jest zaskoczony, że u mnie się tyle dzieje i pozmieniało (a jeszcze mnie widział- kolejny raz by się zdziwił). Sam zaproponował spotkanie, gdzie parę miesięcy wcześniej to było niewyobrażalne wręcz dla mnie, bo to on zdecydował o końcu tej znajomości.
Co mogę powiedzieć? Po rozmowie telefonicznej jedyne co zdołałam zrobić to powiedzieć: wow! Uświadomiłam sobie jednocześnie potęgę odpuszczania i zajęcia się swoim życiem. Dodam, że spełniło mi się jeszcze coś innego, ale reasumując połowa z listy jest spełniona :)
Cosmo

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP