EFT

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

EFT

Postprzez xlimonka » 9 cze 2014, o 17:15

Zaczerpnięte z oficjalnej strony:

Techniki Emocjonalnej Wolności (EFT) są metodą, która potrafi przyspieszyć proces terapii, a także dotrzeć do spraw, do których zwykła terapia często nie potrafi, z czego wynikają nie do końca zadowalające efekty.

Co o tym sądzicie? Stosujecie? Jak efekty?
xlimonka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: EFT

Postprzez James » 9 cze 2014, o 19:36

Stosowałem kiedyś, Brad Yates i te sprawy ^^, ale jakoś nie wciągnąłem się w to tak bardzo, by poczuć jakieś WIELKIE efekty. Jedynie, co udało mi się wyleczyć to fobie z liczbami, kiedyś takie miałem. :D
James

Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez xlimonka » 9 cze 2014, o 19:38

Więc jakieś tam efekty masz :D Do mnie EFT jakoś też nie przemawia i kompletnie na mnie nie działa :D. Może dlatego, że podchodziłam zawsze do tej metody sceptycznie i trochę mnie śmieszyła :).
xlimonka

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez zdecydowana » 21 sty 2016, o 10:03

Hej :)
Znalazłam fajną stronkę o EFT, gdzie wszystko jest wytłumaczone.
Polecam :)
http://eft-tapping.pl/index.php?show=1

zdecydowana

Postprzez Kokos » 21 sty 2016, o 12:45

Dobra stronka :)
Napisz coś więcej ;) Na co stosowałaś, ile czasu za jednym zamachem i jakie zmiany nastąpiły.
Robiłam EFT przeszło 2 lata temu, ale na tamte stresy, które wówczas miałam, nie pomogło.
Jednak na stresy co innego lepsze ;)
Ale może EFT potrafi przynieść innego rodzaju korzyści :)
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!
Kokos

Podziękował : 561 razy
Otrzymał podziękowań: 394 razy

Postprzez zdecydowana » 21 sty 2016, o 15:15

:D
Opiszę za jakiś czas :) Zauważyłam, że w pewnych kwestiach powielam cały czas ten sam schemat. Wiem, że zmieniłam swoje podejście, sposób myślenia itd., a jednak.coś jest nie tak. Skoro odzwierciedlamy nasze przekonania, to muszę się do nich dokopać i je zmienić :) Tak trafiłam na EFT, które traktowałam zawsze z przymróżenjem oka ;) Stronka ta w prosty, ale konkretny sposób pozwoliła mi zrozumieć o co w tym chodzi. Zobaczymy jak to podziała na mnie. Narazie opukuję się od przedwczoraj i pozbyłam się niektórych niefajnych emocji związanych z konkretnymi wydarzeniami :)

zdecydowana

Postprzez Kokos » 21 sty 2016, o 15:59

zdecydowana napisał(a): :D
Opiszę za jakiś czas :) Zauważyłam, że w pewnych kwestiach powielam cały czas ten sam schemat.

Mam tak samo w jednaj bardzo ważnej działce życiowej. Rozgryzam to na rozum, ale nic to nie daje i ponownie wchodzę w schemat.
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!
Kokos

Podziękował : 561 razy
Otrzymał podziękowań: 394 razy

Postprzez zdecydowana » 21 sty 2016, o 16:17

Kokos napisał(a):
zdecydowana napisał(a): :D
Opiszę za jakiś czas :) Zauważyłam, że w pewnych kwestiach powielam cały czas ten sam schemat.

Mam tak samo w jednaj bardzo ważnej działce życiowej. Rozgryzam to na rozum, ale nic to nie daje i ponownie wchodzę w schemat.

Bez sensu, prawda ? :twisted:
zdecydowana

Postprzez Monika22 » 4 lut 2016, o 11:07

Wczoraj zastosowałam EFT łącznie z Ho'oponopono na ból głowy, spowodowany nierównomiernym snem przez ostatnie noce. Najpierw działałam przez 30 minut z samą Hoponką (która tylko lekko złagodziła ból), później połączyłam obie techniki. To dało efekt po 10 minutach.

Za ten post autor Monika22 otrzymał podziękowanie od
GOLD
Monika22

Podziękował : 54 razy
Otrzymał podziękowań: 90 razy

Postprzez feniks » 20 cze 2016, o 17:55

Moje pierwsze spotkanie z EFT było w 2012r. przypadkiem ( nie ma przypadków :D ) włączyłam telewizję na kanale śniadaniowym i tam pewna pani opowiadała o tapingu. W tamtym czasie przechodziłam mega trudny okres w swoim życiu i ta metoda spadła mi z nieba. Pamiętam, że bardzo wtedy chciałam żeby stał sie cud ( wszystko jedno jaki) i aby ktoś lub coś mi pomogło. Byłam bardzo wykończona a moje ciało odpowiedziało mi lekka depresją i stanami lekowymi. Dostałam od lekarza jakieś depresanty po których wcale nie było mi lepiej - tylko mnie usypiały. Pamietam że byłam w trakcie 1 opakowania około 2 tygodni brania leku, kiedy zobaczyłam ten program o EFT. Czułam, ze nie przypadkowo na to trafiłam. Kupiłam książkę i przez następne 2 tygodnie stosowałam terapie. Po 2 tygodniach byłam zdrowa :) odstawiłam tabletki i już nigdy do nich nie wróciłam. Szczerze polecam opukiwanie to naprawdę działa.
feniks

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Następna strona

Powrót do Techniki PP