Afirmacje i programowanie umysłu

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Afirmacje i programowanie umysłu

Postprzez sylvinka100 » 10 gru 2018, o 22:46

Witam wszystkich . Podgladam Was tu od jakiegos czasu - kopalnia wiedzy i zamieszania w glowie , w zyciu . Mam szybkie pytanie ,nagralam afirmacje, slucham od tygodnia. Tylko dlaczego jestem coraz bardziej "niepewna" zatloczona pytaniami, tysuace mysli na minute i jakos taka niezbyt radosna ostatnio ,chociaz z reguly to swiat jest ok i wszystko sie jakis ulozy .
sylvinka100

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 10 gru 2018, o 22:57

Przeczytaj ten wątek i posłuchaj mojego nagrania o programowaniu (link do niego w dziale PP na co dzień -może ktoś będzie tak dobry i podlinkuje). Tam masz odpowiedź. Pozdrawiam :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 480 razy
Otrzymał podziękowań: 1754 razy

Postprzez Łukasz » 10 gru 2018, o 22:58

Bo najpierw musisz się uspokoić i osiągnąć wysoki poziom wibracji (dobre samopoczucie, optymistyczne myśli itp). Bawienie się w afirmacje bez tego szkodzi.
Łukasz

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Born1975 » 10 gru 2018, o 23:05

sylvinka100 napisał(a):Witam wszystkich . Podgladam Was tu od jakiegos czasu - kopalnia wiedzy i zamieszania w glowie , w zyciu . Mam szybkie pytanie ,nagralam afirmacje, slucham od tygodnia. Tylko dlaczego jestem coraz bardziej "niepewna" zatloczona pytaniami, tysuace mysli na minute i jakos taka niezbyt radosna ostatnio ,chociaz z reguly to swiat jest ok i wszystko sie jakis ulozy .

Tu masz link o którym pisze Scarlett:
https://soundcloud.com/forumppnet/afirmacje

A teraz przeczytaj to co napisałaś i zobacz jaki sobie odpalasz schemat. Dostrzegasz to? Ty sobie afirmujesz, że jesteś coraz bardziej "niepewna" i niezbyt radosna. Więc pierwsze co musisz zrobić to popracować właśnie nad tym.
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 840 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy

Postprzez Scarlett » 10 gru 2018, o 23:08

Nieprawda, nie musisz mieć wysokich wibracji słuchając nagrań. Podobnie jak przy dwupunkcie, możesz być w czarnej dupie kied pracujesz na nagranych afirmacjach. Podświadomość wtedy "przerabia" i różne rzeczy się dzieją, myśli przychodzą i nastroje dopadają. Poczytaj i posłuchaj. No i daj sobie czas, bo przekonania to dłuższa zabawa.

Dzięki Damian ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 480 razy
Otrzymał podziękowań: 1754 razy

Postprzez sylvinka100 » 11 gru 2018, o 00:04

Dziekuje . Calkiem mnie "zaszokowalo" i dalo " kopa " spostrzezenie Born1975 .
Sluchalam Scarlet ,kilka razy najwyrazniej dobrze mi zrobi powtorka z troszke innym podejsciem .
To najwyrazniej takie ,tymczasowe , bicie sie z wlasnymi myslami .
sylvinka100

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Born1975 » 11 gru 2018, o 00:38

sylvinka100 napisał(a):Dziekuje . Calkiem mnie "zaszokowalo" i dalo " kopa " spostrzezenie Born1975 .
Sluchalam Scarlet ,kilka razy najwyrazniej dobrze mi zrobi powtorka z troszke innym podejsciem .
To najwyrazniej takie ,tymczasowe , bicie sie z wlasnymi myslami .

Dam Ci jeszcze jedną radę. Afirmacje mogą być przydatne, ale nie zastąpią tego co teraz napiszę. Zacznij budować pewność siebie. Teraz definicja pewności siebie, bo mało osób rozumie co to jest pewność siebie i mylą ją z wiarą (tak na marginesie wiara jest bardzo słaba, ale to odrębny temat). Pewność siebie jest wtedy, gdy nie wiesz czy dasz radę, ale mimo to działasz. Jeśli będziesz tak postępować w codziennym życiu, to efekty przyjdą bardzo szybko. Wszelakie techniki opisane na forum traktuj tylko jako narzędzia-więcej na ten temat znajdziesz w tym wątku: viewtopic.php?f=3&t=941
Knight of light coming!
Born1975

Postprzez mrO » 11 gru 2018, o 05:43

Łukasz napisał(a):Bo najpierw musisz się uspokoić i osiągnąć wysoki poziom wibracji (dobre samopoczucie, optymistyczne myśli itp). Bawienie się w afirmacje bez tego szkodzi.

Daruj sobie takie rady.
Po pierwsze to totalna nieprawda, a po drugie takimi radami wprowadzasz innych w błąd. Nie wiem skąd sam masz takie rady, ale to słabe źródło.

Born1975 napisał(a): Teraz definicja pewności siebie, bo mało osób rozumie co to jest pewność siebie i mylą ją z wiarą (tak na marginesie wiara jest bardzo słaba, ale to odrębny temat). Pewność siebie jest wtedy, gdy nie wiesz czy dasz radę, ale mimo to działasz.

Powtórzę to kolejny raz, bo chyba mylisz pojęcia. To jest właśnie wiara w siebie. Wiara w siebie i w to że da się radę. Pewność siebie jest z wiary w siebie.
Człowiek jest pewny siebie bo wierzy w siebie. Pewność siebie jest po protu przekonaniem, który wywodzi się z wiary w siebie i swoje możliwości. Powie ci to każdy mówca, przeczytasz w każdej książce. Jest to fakt, rzecz sprawdzona i potwierdzona.
Jakkolwiek będziesz chciał się z tego wybornić i tak słabo to wyjdzie.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 103 razy
Otrzymał podziękowań: 312 razy

Postprzez Black » 11 gru 2018, o 19:23

Łukasz napisał(a):Bo najpierw musisz się uspokoić i osiągnąć wysoki poziom wibracji (dobre samopoczucie, optymistyczne myśli itp). Bawienie się w afirmacje bez tego szkodzi.

Herezje. Gdyby było tak jak piszesz, większość ludzi cały czas tkwiłaby w miejscu, bo ciężko czekać na wysokie wibracje, kiedy komuś rozpada się życie. A jestem na to przykładem, gdyż będąc w najcięższym momencie swojego życia, korzystałam między innymi z afirmacji oraz innych technik proponowanych m.in. przez Hicksów. Będąc jedną nogą w grobie, mając długi, nie mając pracy i zbierając się po wieloletnim, pełnym przemocy związku, ciężko byłoby mi najpierw czekać na "optymistyczne myśli". Tutaj najpierw pojawiło się PP. A afirmacje to sposób na pracę z nim.
Żadna technika nie szkodzi jeśli umiejętnie do niej podchodzimy. Pisząc umiejętnie, mam na myśli połączenie wszystkich klocków w jedno, a nie traktowanie afirmacji jako całość prawa przyciągania. Scarlett pisała o tym w "pigułce".
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Za ten post autor Black otrzymał podziękowanie od
Anka12
Black

Podziękował : 130 razy
Otrzymał podziękowań: 482 razy

Postprzez Born1975 » 11 gru 2018, o 19:34

mrO napisał(a):
Born1975 napisał(a): Teraz definicja pewności siebie, bo mało osób rozumie co to jest pewność siebie i mylą ją z wiarą (tak na marginesie wiara jest bardzo słaba, ale to odrębny temat). Pewność siebie jest wtedy, gdy nie wiesz czy dasz radę, ale mimo to działasz.

Powtórzę to kolejny raz, bo chyba mylisz pojęcia. To jest właśnie wiara w siebie. Wiara w siebie i w to że da się radę. Pewność siebie jest z wiary w siebie.
Człowiek jest pewny siebie bo wierzy w siebie. Pewność siebie jest po protu przekonaniem, który wywodzi się z wiary w siebie i swoje możliwości. Powie ci to każdy mówca, przeczytasz w każdej książce. Jest to fakt, rzecz sprawdzona i potwierdzona.
Jakkolwiek będziesz chciał się z tego wybornić i tak słabo to wyjdzie.

Spodziewałem się takiego komentarza z twojej strony.

Nie muszę się bronić, nawet nie zamierzam tego robić. A wiesz dlaczego? Bo jak do tej pory we wszystkich poprzednich dyskusjach cały czas wykorzystywaliśmy strategię konfirmacji. Więc napiszę tylko, że wystarczy zastosować się do tego co napisałem a będą efekty. Jak ktoś chce wiedzieć więcej to tylko priv.
Knight of light coming!
Born1975

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP