Afirmacje i programowanie umysłu

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Afirmacje i programowanie umysłu

Postprzez Scarlett » 30 sie 2018, o 18:37

Napiszę na PW, bo mam zasadę (którą polecam), że nie upubliczniam tego nad czym pracuję obecnie :P
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1723 razy

Postprzez cabochard » 30 sie 2018, o 19:07

Ja to mam tak, że te same afirmacje które mnie w dzień usypiają, w nocy działają wręcz przeciwnie (ktoś tak ma? Miał?). Na razie mnie programują drzemki w ciągu dnia.
acum sunt un om in amurg
cabochard

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez California » 31 sie 2018, o 11:26

cabochard napisał(a):Ja to mam tak, że te same afirmacje które mnie w dzień usypiają, w nocy działają wręcz przeciwnie (ktoś tak ma? Miał?). Na razie mnie programują drzemki w ciągu dnia.

Miałam tak, wręcz zasnąć nie mogłam. Dla ułatwienia dałam sobie na początek 20 minut czystej alfy, a potem alfa już w tle i afirmacje, ale i tak jeśli mam długą przerwę między jedną "serią" afirmacji a drugą to przez kilka dni do tygodnia mam problemy z zaśnięciem, a potem już mózg się przyzwyczaja. Po prostu daj sobie czas, przeczekaj to i potem powinno być łatwiej. Gdy czasem mam jeszcze problemy z zaśnięciem to głęboko i powoli oddycham - odlatuję wtedy myślami nie skupiając się na nagraniu i zasypiam :D
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Earl Nightingale

Za ten post autor California otrzymał podziękowanie od
cabochard
California

Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez Scarlett » 5 wrz 2018, o 20:14

Moje programowanko ma się całkiem dobrze. Podświadomość już nie świruje, zauważyłam też zupełnie inne nastawienie i podejście do dziedziny w której dokonuję programowania przekonań.
W nocy miałam jednak małą przerwę - okazało się, że mojego kota zaciekawiły słuchawki, zaczął się nimi bawić, a potem mi je wyrwał z uszu i pognał z ciągnącą się mp3 :D
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez niweleta » 27 wrz 2018, o 12:10

Kurcze, jestem w szoku. Tyle czytałam o tym programowaniu, aż w końcu spróbowałam. Na razie nie swoim głosem i nie jakoś konkretnie, ale gdzieś na początku tego wątku natknęłam się na McKenna. Wybrałam to uleczanie serca na próbę, bo od dłuższego czasu czułam "kamień na sercu", a nie wiedziałam z jakiego powodu tak konkretnie i świadomie nijak do tego nie mogłam dojść (wydawało mi się, że bóle z przeszłości przepracowałam). Dopiero zaczynam, ale pierwszy raz jak zrobiłam, to ja się poryczałam przy tym, ale nie ja jako ja. Potok łez, ale to nie było tak jakby ode mnie, to nie było "moje". Dziwne uczucie, ani nie umiem tego opisać, a kamień z serca mi tak zmalał do połowy. Ani nie myślałam, że coś mam aż tak głęboko i że programowanie aż tak na to wpływa, mimo że dopiero zaczynam. Będę kontynuować :)
niweleta

Podziękował : 9 razy

Postprzez cabochard » 4 paź 2018, o 21:03

cabochard napisał(a):Ja to mam tak, że te same afirmacje które mnie w dzień usypiają, w nocy działają wręcz przeciwnie (ktoś tak ma? Miał?). Na razie mnie programują drzemki w ciągu dnia.

Obchodzę to na razie w ten sposób, że puszczam sobie cicho programowanie w tle np. czytając książkę, więc świadomie skupiam się na sensie zdań a afirmacje sobie lecą. Teoretycznie więc powinny omijać tego stróża, ciecia, czy jak mu tam i trafiać prosto do PŚ :thinking No zobaczymy, jak będą efekty to znaczy, że działa.
acum sunt un om in amurg
cabochard

Podziękował : 44 razy

Postprzez Slonce » 5 paź 2018, o 17:33

U mnie, na początku mojego programowania zdarzyło się, że nie mogłam zasnąć i jak już usnęłam to budziłam się w nocy. Teraz przed programowaniem słucham 15 minut wyciszającego nagrania i później mam programowanie. Zasypiam od razu, czasem nawet w połowie tej wyciszającej muzyki :D Podświadomość musi się przyzwyczaić do zmian, to normalne, że na początku może oponować.
Slonce

Podziękował : 136 razy
Otrzymał podziękowań: 214 razy

Postprzez violet_vill » 5 paź 2018, o 19:07

Czy programowanie umysłu robione w ciągu dnia można połączyć z techniką sugestii nocnej (robioną przez więcej niż jedną noc ;) ), jeżeli te dwie techniki dotyczą zupełnie innych tematów?
violet_vill

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Scarlett » 5 paź 2018, o 19:11

Jeśli chcesz mieć jakieś skutki po programowaniu to rób je w nocy ;)
cabochard napisała, że włącza programowanie kiedy czyta - tak, to też jest dobry pomysł, bo świadomość jednak skupiona jest na książce, ale jednak jest otwarta - nie to co w śnie. Dlatego z mojej strony zalecam aby mimo wszystko w nocy też słuchać, bo wtedy są NAJLEPSZE i NAJTRWALSZE efekty.
Programowanie możesz łączyć z techniką nocnej sugestii, nawet jeśli programujesz w nocy. Po prostu podświadomość obudzi Cię w nocy ze snu, nawet jeśli w słuchawkach będzie leciało programowanie. Programowanie to nie hipnoza z której może Cię obudzić osoba kończoną mówić to programowanie albo budzik. Możesz się nawet samoistnie obudzić w nocy na siku, a potem z powrotem włączyć programowanie. Sama tak robiłam ;)

PS Mam nadzieję, że dotyczą innych tematów, bo programować możesz jednak siebie, a nie kogoś :P
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez niweleta » 29 paź 2018, o 15:27

Chciałabym sobie nagrać swoje własne programowanie, afirmacje. Na początek ogólne, nie na konkretną sprawę/temat tylko chce przygotować grunt, na dalsze już konkretniejsze.
I tu mam pytanie, bo nie do końca wiem, ile optymalnie tych afirmacji powinno być? Czy jest w tym jakaś różnica, czy "ile nagram tyle będzie"?
Z tego wątku wyłapałam, żeby nie mieszać tematów np. miłość + praca itd. ale przyjmując, że ja robię ogólne na miłość do siebie i chcę wziąć te z jednego z pierwszych postów Scarlett (te ogólne, bodajże ich było około 20) to czy lepiej mieć 20 i je zapętlić, czy np. spokojnie można dopisać jeszcze jakieś? Jest jakaś optymalna liczba na pierwszy raz? Czy to bez różnicy i równie dobrze może ich być 20 jak 40? Jak wy to robicie?
niweleta

Podziękował : 9 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP