Afirmacje i programowanie umysłu

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Afirmacje i programowanie umysłu

Postprzez Scarlett » 23 kwi 2018, o 20:27

domi napisał(a):Scarlett, gratulacje :brawo
rozumiem, że wszystko swoim głosem nagrywałaś?

Tak :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 443 razy
Otrzymał podziękowań: 1554 razy

Postprzez domi » 23 kwi 2018, o 20:28

Scarlett napisał(a):
domi napisał(a):Scarlett, gratulacje :brawo
rozumiem, że wszystko swoim głosem nagrywałaś?

Tak :)

Cudownie, naprawdę, aż się uśmiecham jak to czytam :D <3
domi

Podziękował : 141 razy
Otrzymał podziękowań: 61 razy

Postprzez mrO » 23 kwi 2018, o 20:29

@ Scarlett

Powinnaś pochwalić się odkryciem tamtemu Panu z innego forum :haha:
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 66 razy
Otrzymał podziękowań: 212 razy

Postprzez SnowWhite » 23 kwi 2018, o 20:30

Scarlett napisał(a):
SnowWhite napisał(a):@Scarlett Gratulacje! Już w ubiegłym roku wspominałaś, że praca bardziej by ci pasowała w innym mieście :D

To chyba z rok temu było jak Ci to mówiłam :D
Miałam rok temu etap, że niby chciałam nowej pracy a niby nie :D I byłam w niej do końca 2017 roku. Od stycznia odeszłam i teraz trafiło się coś, co mnie usatysfakcjonowało :P
No w każdym razie teraz możemy częściej chodzić na kawy :lol:

Mnie pasuje :lol:
SnowWhite

Podziękował : 135 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez Scarlett » 23 kwi 2018, o 20:31

Aha, i co ważne!
Często wspominam, że powinno się programować JEDNĄ rzecz a nie kilka na raz. W przypadku pracy i mieszkania, jest to dla mnie właściwie jedna sprawa. Szukając pracy 100 km od domu rodzinnego, muszę mieć jednocześnie mieszkanie aby w tym mieście mieszkać. A mając mieszkanie, muszę mieć pracę aby to mieszkanie utrzymać. Czyli jest to ze sobą ściśle powiązane. W takich sprawach można robić dwie na raz i potraktować to jako jedno. Ale tylko wtedy kiedy jedno wynika z drugiego, a nie np. miłość i zdrowie jednocześnie, albo pracę i miłość.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez domi » 23 kwi 2018, o 20:38

Scarlett napisał(a):Aha, i co ważne!
Często wspominam, że powinno się programować JEDNĄ rzecz a nie kilka na raz. W przypadku pracy i mieszkania, jest to dla mnie właściwie jedna sprawa. Szukając pracy 100 km od domu rodzinnego, muszę mieć jednocześnie mieszkanie aby w tym mieście mieszkać. A mając mieszkanie, muszę mieć pracę aby to mieszkanie utrzymać. Czyli jest to ze sobą ściśle powiązane. W takich sprawach można robić dwie na raz i potraktować to jako jedno. Ale tylko wtedy kiedy jedno wynika z drugiego, a nie np. miłość i zdrowie jednocześnie, albo pracę i miłość.

Scarlett, myślę, że byłoby świetnie, jakbyś podzieliła się z nami tutaj szczegółami odnośnie tego, jak dokładnie to wyglądało ze strony czysto technicznej - w sensie, mogłabyś opisać jak stworzyłaś określone afirmacje do nagrania (wiesz o co mi chodzi, jak ułożyłaś afirmacje do wymarzonej pracy i mieszkania) i jak nagrywałaś, to nagrałaś te afirmacje powtarzając je kilka razy, czy tylko je zapętliłaś itp :D Mam nadzieję, że jasno określiłam o co mi chodzi i mam nadzieję, że nie proszę o zbyt dużo :kwiatek jeszcze raz gratulacje - masz to, czego właśnie chciałaś :sun
domi

Postprzez Scarlett » 23 kwi 2018, o 20:52

Ale ja już wielokrotnie pisałam jak tworzę swoje afirmacje :D wiem, że pojawili się na tym forum różni ludzi, którzy prawie 30 lat robią jakieś napy czy inne bajery, "testują", tworzą jakieś mity z limitami czasowymi. Mnie to nie bawi - ja prosta dziewczyna jestem :lol:
To były najprostsze zdania, żadna historia czy opowiadania (nie czuję jak rymuję :lol: ).
Zwykłe afirmacje, które polecałam często na forum.

Najpierw ważne jest aby wypisać wszystkie swoje oczekiwania. Czasem warto dać sobie na to trochę czasu. Np. jeśli wiesz konkretnie jakie najważniejsze aspekty czegoś tam chcesz, to wypisujesz. Za dwa dni może coś jeszcze fajnego Ci się nasunie. A czasem rozmowy ze znajomymi, którzy nam mówią o swojej pracy, też nam nasuwają jakieś pomysły (piszę o pracy, ale tak się robi na wszystko, co tam chcemy sobie zaprogramować).
Można to napisać albo jako JA, albo jako TY. Np. "Pracujesz na umowie o pracę na czas nieokreślony" albo "Pracuję na umowie o pracę na czas nieokreślony".
I tak wypisujemy sobie co chcemy, ja np. miałam podaną minimalną stawkę netto jakiej oczekuje (i miałam powiedziane, że dostaję MINIMUM tyle i tyle), jaką chcę umowę, jakie miasto, że bezpośredni dojazd (poruszam się komunikacją miejską), że terminowa pensja, że łatwość z urlopami, że młoda kadra ze mną pracuje - no wszystko czego się tylko zapragnie.
Następnie sami siebie zapewniamy, że zasługujemy na to, np. "Zasługuję na taką pracę bo............. W Polsce jest śmiesznie łatwo dostać taką pracę jaką tylko wymarzę". Nazywam to rewersem przekonań ;)

A potem jak ma się już wszystko to się nagrywa.
Pisałam też często jak nagrywam - w Adobe Audition, następnie odszumiam nagranie, dodaję jakiś ładny dźwięk (w tym przypadku miałam thetę, potem deltę w systemie dudnień różnicowych).
I zapętlone (w czym pomógł mi mrO, bo nie wiedziałam jak mam na swojej empetrójce zapętlić :lol: ).
No i tak sobie słuchałam.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 6
domi, Mal, megip1, Slonce, SnowWhite, TheMe
Scarlett

Postprzez domi » 23 kwi 2018, o 21:00

Super, dzięki, że się tym podzieliłaś :D :kwiatek
domi

Postprzez TheMe » 23 kwi 2018, o 22:03

Gratuluję Scarlett :kwiatek i dzięki że się tym podzieliłaś :sun
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
TheMe

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 132 razy

Postprzez romka » 23 kwi 2018, o 23:09

Czy z waszego doświadczenia/obserwacji, wynika, że coś takiego jak przekonanie o wierze w siebie albo posiadanie danej umiejętności jest trudniejsze do zaprogramowania sobie niż coś materialnego jak na przykład samochód, wycieczka, itp.?
romka

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP