Afirmacje i programowanie umysłu

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Afirmacje

Postprzez romka » 20 sty 2018, o 23:43

Czy wiecie jak zmienić częstotliwość audio z własnym głosem, aby powstało nagranie podprogowe? W jakim programie i w jaki sposób?
romka

Postprzez streetsoflove » 4 lut 2018, o 19:46

Mam za sobą 30 dni Paula na pewność siebie i podstawowe afirmacje Scartett. Przerwa i miesiąc innych afirmacji z innego tematu. I to co dzieje w moim życiu przechodzi moje najśmielsze wyobrażenia. Szczęśliwe zbiegi okoliczności,co rusz miłe niespodzianki, zainteresowanie płci przeciwnej, zmiana w sposobie poruszania się, pewniejsza siebie postawa, lepsze traktowanie siebie, docenianie siebie-ni stąd, ni zowąd napływają do mnie myśli i przykłady za co mogę być z siebie dumna, za co powinnam się podziwiać, w lustrze dostrzegam kogoś kogo warto pokochać, kogoś kto na to zasługuje, mam więcej odwagi- sama wychodzę z domu, nie uzależniam się od obecności drugiej osoby.No jak nie ja. Bardzo mnie cieszą te zmiany. (y)

Za ten post autor streetsoflove otrzymał podziękowanie od
cat_
streetsoflove

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez dinka » 5 mar 2018, o 19:41

Kochani, postanowiłam wrócić do afirmowania, przeczytałam, co tylko miałam w zasięgu na ten temat, by uporządkować wiedzę itd i zrodziły się we mnie pewne wątpliwości. Prześledziłam wątek , ale nie zdołałam ich rozwiać. Jeżeli dubluje pytanie, to przypadkowo i z góry przepraszam. Już zmierzam do meritum. Otóż spotkałam się ze stwierdzeniem, że jeżeli rozpoczynamy pracę z afirmacjami, to na początku czujemy zniechęcenie i różne mało fajne rzeczy związane z tym, że trafiliśmy na opór ze strony podświadomości. I że taka sytuacja świadczy o tym, że afirmacja jest dobrze dobrana, że znaleźliśmy to, co trzeba uzdrowić. Mi się wydawało, że mam pewien obszar życia do "naprawy". Wymyśliłam stosowne afirmacje, spisałam i buuum już po pierwszym czytaniu euforia, radość, no mega frajda. Z każdym powtarzaniem efekt ten sam. Nieraz łapię się na tym, że jak mi nastrój pada to wracam do tych moich afirmacji i myk, radosny nastrój wraca. I tu właśnie jest moje pytanie, czy mam źle dobrane afirmacje, skoro tak reaguję, czy tylko szukam dziury w całym. Proszę Was, rozwiejcie moje wątpliwości, plissss... z góry dziękuję :)
Bądź głosem a nie tylko echem....
dinka

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez Scarlett » 5 mar 2018, o 19:42

Szukasz dziury w całym :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1714 razy

Postprzez dinka » 5 mar 2018, o 19:48

Ufff, dziękuję, cztery słowa a mi znowu wibracje podskoczyły :D
Bądź głosem a nie tylko echem....
dinka

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez cabochard » 5 mar 2018, o 20:43

Ja też mam dobry nastrój i takie pozytywniejsze spojrzenie na świat po afirmacjach, także chyba nie reguła. Ogólnie podejrzewam, że w pracy z afirmacjami mogą być wahania nastroju, niekoniecznie zbieżne z czasem bezpośrednio po słuchaniu/pisaniu/mówieniu.
acum sunt un om in amurg
cabochard

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez okrutny » 9 mar 2018, o 02:33

Jeżeli chodzi o afirmowanie słowne to wg Abrahama technika działa tylko wtedy, kiedy wysoko wibrujemy.
Wydaje mi się, że utrzymując wysokie wibracje, efektywniej wykorzystamy również programowanie nocne...
okrutny

Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez mrO » 9 mar 2018, o 05:43

okrutny napisał(a):Jeżeli chodzi o afirmowanie słowne to wg Abrahama technika działa tylko wtedy, kiedy wysoko wibrujemy.

A jak wbić się na wyższe wibracje ? Przypadkiem nie przez afirmacje ? Czyby najlepsza afirmacja "kocham siebie" działa tylko wtedy jak będziemy na wyższych wibracjach? No chyba czytaliśmy/oglądaliśmy/słuchaliśmy innego Abraham. Mogę się mylić, bo czytałem/słuchałem ich kilka lat temu. Jeśli tak rzeczywiście jest to jestem trochę zawiedziony.

okrutny napisał(a):Wydaje mi się, że utrzymując wysokie wibracje, efektywniej wykorzystamy również programowanie nocne...

W PP twierdzenie że "coś się wie" czy "czegoś jest się pewnym", bez jakiegokolwiek pokrycia wprowadza innych w błąd.
Więc skoro coś ci się wydaje i twierdzisz że tak może być, to najpierw zachęcam do przetestowania tego na sobie, a później wypowiadaniu się na ten temat.

PS zachęcam do "aktywniejszego" przeglądania forum, a nie wyskakiwaniu jak Filip z konopi.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Scarlett
mrO

Podziękował : 97 razy
Otrzymał podziękowań: 299 razy

Postprzez okrutny » 10 mar 2018, o 01:33

Druga połowa filmu:

Można podnosić wibracje przez afirmacje, ale to stopniowy proces. Często nieszczęśliwi ludzie afirmują "jestem szczęśliwy", a to za duża rozpiętość między częstotliwościami wibracji, nieszczęśliwi ludzie nie mają dostępu do "szczęśliwych" myśli, nawet jak im się uda na siłę myśleć pozytywnie to i tak wibracja dominująca wszystko popsuje.

Dla mnie najskuteczniejszym sposobem podnoszenia wibracji jest medytacja. Praktykowana codziennie bardzo szybko zmienia punkt oparcia (w moim przypadku ok. 8 tygodni codziennej medytacji, nawet po kilka sesji w ciągu dnia). Zauważyłem, że poszczególne afirmacje, które mnie denerwowały aktualnie "wchodzą" z lekkością. To jest moje doświadczenie skuteczności i dlatego napisałem, że wydaje mi się, że to może być skuteczne również dla innych.
okrutny

Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez Scarlett » 10 mar 2018, o 01:39

okrutny napisał(a):nieszczęśliwi ludzie nie mają dostępu do "szczęśliwych" myśli, nawet jak im się uda na siłę myśleć pozytywnie to i tak wibracja dominująca wszystko popsuje.

Bo nie da się na siłę myśleć pozytywnie. Wiem, że nie jesteś stałym czytelnikiem tego forum, ale podświadomości nie da się oszukać, o czym często pisaliśmy. Wszelkie tego typu zabiegi są chwilowe albo są zwykłym siłowaniem się.
Naukowo udowodnione jest, że wszelka afirmacja przyswaja się po minimum 21 dniach. Jeśli to nie podziała (bo to MINIMUM - w PP nie ma pewników, gdyż to kwestia indywidualna), to należy to kontynuować metodą 21 dni programowania, 7 dni przerwy itd. (info na świeżo, z ostatniego szkolenia na którym byłam).
Ponadto to nie podświadomość jest odpowiedzialna za przyciągnięcia, a nadświadomość (zwana "Wyższym Ja", "Wyższą Inteligencją"). Podświadomość jest naszym sługą. Jeśli zapewnimy ją o czymś albo już jesteśmy o tym przekonani, wówczas nadświadomość spełnia to natychmiast, gdyż wszystko co najlepsze po prostu nam się należy.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
osa, qetsiyah
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1714 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP