Afirmacje

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Afirmacje

Postprzez Scarlett » 29 sie 2017, o 19:27

Wnioski z programowań :)
Mówiłam co prawda w nagraniu, że jeśli jest potrzeba to aby słuchać więcej niż te 21 dni, ale z drugiej strony doszłam do pewnych wniosków. Bo jestem już na trzecim z kolei programowaniu (tym razem nie McKenna - tym razem własne).
Otóż wielu z Was może czekać na "efekty" oraz starać się zauważać czy coś się zmieniło czy nie. I tutaj znowu jest powrót do martwego punktu. Jasne, zmiany są zauważalne SAME Z SIEBIE w trakcie programowania i po nim, ale wydaje mi się, że lepiej będzie zakończyć programowanie po 21 dniach. Tzn. zakończyć jakiś cykl, np. na przeszłość czy ogólne (Zmień swoje życie) i albo zostawić programowanie i żyć swoim życiem dalej bez niego (OBSERWOWAĆ a nie ANALIZOWAĆ czy SZUKAĆ) albo przejść do innego programowania.
Dlaczego? Ano jeśli ktoś będzie słuchał np. moich programowań - na miłość lub pracę - albo na pieniądze McKenny czy co tam jeszcze jest to cały czas będzie w trakcie. Owszem, zmiany już mogą się zadziać, np. moje uleczenie serca po 3 dniach słuchania, ale ogólnie powinno się puścić. Wszystko. Programowanie także. W związku z tym najlepiej zacząć coś nowego albo dać spokój programowaniu, które się robiło przez 21 dni i pozwolić podświadomości zacząć wdrażać nowe programy. Bo one nie muszą przyjść od razu. Oczywiście do tego samego programowania można wrócić po jakimś czasie (zawsze powtarzam, że to, iż raz się coś zrobiło czy przeczytało, nie oznacza, że nie możemy zrobić tego ponownie za jakiś czas).
Programy i schematy mają to do siebie, że często ukazują się w jakichś konkretnych sytuacjach. Dlatego jak już przeprogramowujemy umysł/podświadomość to dajmy czas aby te programy się uaktywniły. Wydaje mi się, że po jakimś czasie widać najlepsze efekty (w sensie jeszcze lepsze niż w trakcie - bo jak wiemy w trakcie też już mogą się one pojawić).
Np. wrzucę za jakiś czas programowanie na miłość. I słuchając go wcale nie oznacza, że miłość pojawi się w trakcie lub na drugi dzień po zakończeniu (choć może). Bo może się pojawić po miesiącu lub dwóch. Nie chciałabym żeby osoby, które zgłosiły się po to programowanie, stały z nosem przy szybie i czekały na księcia z bajki. Chodzi o to, że program będzie się uaktywniał.
Nie możecie jednocześnie piec ciasta i jeść ciasto. Najpierw upieczecie, a potem zjecie. Podobnie jest z programowaniem. Zauważyłam, że są osoby, które słuchają (albo chcą nawet słuchać trzech na raz - mimo tego co mówiłam w swoim nagraniu :roll: ) i czekają aż coś się zmieni. Tutaj robi się pętla, bo co z tego, że w nocy pięknie programujecie, a w dzień wracacie do dawnych schematów. I kolejna rzecz, którą muszę przypomnieć - najlepiej słuchać na słuchawkach (nie bez powodu konkretne fragmenty mówione są do konkretnej półkuli!). I nie musicie słuchać treści! Nawet jeśli w środku jest jakaś wizualizacja do zrobienia. NAJLEPSZE efekty są kiedy jesteście śpiący lub śpicie.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Wenus21
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1291 razy

Postprzez Blau » 30 sie 2017, o 15:04

To ja też napiszę swoje spostrzeżenia. Słucham drugiego nagrania Paula, tym razem na pewność siebie. Pierwsze było na uleczenie serca. I zauważam duże różnice w samym słuchaniu. Podczas pierwszego nagrania zasypiałam praktycznie za każdym razem. Podczas słuchania na pewność siebie zasnęłam tylko raz, a jestem już po 11 dniach. Do tego dopiero dziewiątego dnia słuchałam na spokojnie. Przez pierwsze osiem słuchało mi się na prawdę ciężko. Teraz już jest lepiej. Ale jak przy pierwszym nagraniu wykonywałam niektóre polecenia tak tutaj mam kompletnie je gdzieś :) hehe

I tak jak Scarlett pisze - nie szukam żadnych zmian, efektów itp. Słucham, a w dzień robię swoje. Nawet nie myślę o tym że czegoś słuchałam.
Co do nagrania o uleczeniu serca to stwierdzam, że uleczyło moją znajomość do tego stopnie, że stwierdziłam że po co mi była taka relacja z jakimś starszym gościem. Do niczego ona nie prowadziła :) A teraz czasem co najwyżej miło sobie go wspomnę ;) Ale to bardzooo rzadko.
Blau

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez TheMe » 31 sie 2017, o 09:38

Skończyłam "Zmień swoje życie " :sun
Robie sobie dzień przerwy i od jutra "jak uleczyć złamane serce " :sun
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 213 razy
Otrzymał podziękowań: 125 razy

Postprzez wolves » 4 wrz 2017, o 10:10

A ja właśnie serce skończyłam, wczoraj zaczęłam "Pieniądze, Mądrość i Wolność" i przyznam, że jakoś dziwnie mi się tego słucha, wydaje mi się straaasznie długie. Pewnie to kwestia przestawienia się z "serca" :) no nic, jadę dalej. Mm nadzieję, że polubię to na równi z poprzednim programowaniem :)
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy

Postprzez MagdaLooney » 4 wrz 2017, o 10:23

Ja poprzedniej nocy miałam pierwsze spotkanie z programowaniem.
No ja tam nie wiem ale tak popieprzonych snów to dawno nie doświadczylam :D
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 281 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez Carrie_Bradshaw » 4 wrz 2017, o 14:12

ja robilam trzy podejscia do "zmien swoje zycie" i za kazdym razem w polowie wylaczalam, az sie zdziwilam ze tak bardzo mi nie podpasowalo, bo inne nagrania bardzo lubie :)
Carrie_Bradshaw

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez wolves » 4 wrz 2017, o 16:07

MagdaLooney napisał(a):Ja poprzedniej nocy miałam pierwsze spotkanie z programowaniem.
No ja tam nie wiem ale tak popieprzonych snów to dawno nie doświadczylam :D

Spoko, ja ostatnio tuż przed nałożeniem słuchawek w celu słuchania Paula zaczęłam słyszeć jakieś szepty w moim pokoju :lol:

Za ten post autor wolves otrzymał podziękowanie od
MagdaLooney
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy

Postprzez TheMe » 4 wrz 2017, o 17:00

Ja przy ''jak uleczyć złamane serce'' odpływam tak szybko że nawet treści nie znam :lol:
TheMe

Postprzez MagdaLooney » 4 wrz 2017, o 17:22

Kurcze no!
Słuchajcie... Zrobiłam wczoraj to programowanie na zrzucanie tłuszczu :D napisałam tu o snach i zapomniałam o tym...
Zjadłam małe śniadanie, potem długo nie czułam głodu.
Teraz wróciłam, zrobiłam jajko sadzone, fasolke szparagowa i kalafiora + kefir.
Po 1/3 talerza (!!) poczułam się najedzona aż było to dziwne, więc "dopchalam" się jeszcze trochę. Nagle poczułam się tak przejedzona że prawie zwymiotowalam (!!!) a teraz żołądek mnie tak napierdziela, jakbym zjadła z 5 kilo mięsa.
O co kaman???? :o
Traktuję to słuchanie jako ciekawostkę, szczerze, to nie oczekuję niczego ale nosz kurde...po JEDNYM słuchaniu??????....
Wody mi się chce. Soku z kiszonej kapusty.
Jezzzzuuu
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 281 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez TheMe » 4 wrz 2017, o 18:37

MagdaLooney napisał(a):Kurcze no!
Słuchajcie... Zrobiłam wczoraj to programowanie na zrzucanie tłuszczu :D napisałam tu o snach i zapomniałam o tym...
Zjadłam małe śniadanie, potem długo nie czułam głodu.
Teraz wróciłam, zrobiłam jajko sadzone, fasolke szparagowa i kalafiora + kefir.
Po 1/3 talerza (!!) poczułam się najedzona aż było to dziwne, więc "dopchalam" się jeszcze trochę. Nagle poczułam się tak przejedzona że prawie zwymiotowalam (!!!) a teraz żołądek mnie tak napierdziela, jakbym zjadła z 5 kilo mięsa.
O co kaman???? :o
Traktuję to słuchanie jako ciekawostkę, szczerze, to nie oczekuję niczego ale nosz kurde...po JEDNYM słuchaniu??????....
Wody mi się chce. Soku z kiszonej kapusty.
Jezzzzuuu

O kurczę :o
TheMe

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP