Afirmacje

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Afirmacje

Postprzez enn » 5 wrz 2017, o 17:29

Chyba nikt tu nie napisał, że nie chce słuchać. Jeśli to mój post został tak odczytany, to widocznie źle się wyraziłam. Po prostu ciekawi mnie, jak to wszystko działa i chciałabym zrozumieć. Ale wiem, że nie można analizować, nie będę już dociekać. Dziękuję, że poświęciłaś czas na odpowiedź i przepraszam, jeśli Cię zirytowałam, bo lekkie zniecierpliwienie pobrzmiewa w Twoim poście :)
enn

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez Scarlett » 5 wrz 2017, o 17:54

Rose napisał(a):Czyli co, słuchać na siłę? W sensie, zmusić się dla własnego dobra?

enn napisał(a): Zmuszać się do słuchania?

Scarlett napisał(a):Róbcie jak uważacie. Jeśli nie chcecie słuchać, bo Was to męczy - przerwijcie. to Wasze życie i Wasza decyzja.

A dalej wyjaśnienie dlaczego nie powinno się przerywać. Wydaje mi się, że jest to odpowiedź na powyższe, cytowane pytania.Tłumaczyłam to też w swoich nagraniach (jeśli ktoś nie słuchał, może nadrobić zaległości) oraz w motywatorni, gdzie pierwotnie toczyła się dyskusja o programowaniach.
Dostaję o to milion pytań tygodniowo więc lecę z odpowiedziami za jednym zamachem.
Na drugi raz zastosuję kilkanaście emotek, może wtedy nie będzie się wydawac, że jestem zniecierpliwiona :) :sun :mrgreen: <3 <33 :kwiatek
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1291 razy

Postprzez TheMe » 15 wrz 2017, o 16:31

Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 213 razy
Otrzymał podziękowań: 125 razy

Postprzez wolves » 16 wrz 2017, o 23:23

Zauważywszy, że te 'Bogactwo' Paula nijak mi w słuchaniu nie idzie i tak tego słucham w kratkę, włączyłam sobie dziś 'Grunt to pewność siebie'. No słuchajcie, miód dla moich uszu! balsam dla duszy :D
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy

Postprzez kotk0019 » 10 paź 2017, o 18:50

W "Magii Liczb" pisałam o pojawiającej się o liczbie 26 itd w każdym razie pomogłam trochę szczęściu (muszę przyznać, że bardzo pozytywne nastawienie pomogło) i odnowiłam LEKKO kontakt z ex'em i właśnie stąd moje pytanie, raczej nie wróżę, że jutro znajdę jakiś ciekawy temat a może...poproszę podświadomość o podsunięcie jakiegoś tematu w każdym razie mówiłam dużo razy afirmacje "Jestem całkowicie zakochana w sobie..." i stąd moje pytanie, co mogłabym teraz dołożyć, aby to szło w pozytywnym kierunku, nie było tak sztywno i ogólnie, żebyśmy zaczęli pisać i aby to szło do przodu? Macie jakieś sugestie? :) Napisałam list do wszechświata gdzie napisałam jaki chce aby nasz związek był i w sumie to już nie wiem za bardzo co robić a zdziwiłam się gdyż przez kilka miesięcy nie odpisywał i miał to gdzieś. Z góry dzięki wielkie! :D
kotk0019

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez osa » 11 paź 2017, o 00:02

No to ja Ci odpiszę :) bo pewnie większość forumowiczów już nie ma na to ochoty ponieważ na forum jest już napisane wszystko co powinnaś wiedzieć jak postępować dalej. Przyciągnęłaś gościa bo miałaś dobre wajby, nie stwarzałaś oporów itd..... Co możesz dołożyć żeby to szło w kierunku w którym chcesz? Moim zdaniem nic :) i pamiętaj, że do tanga trzeba dwojga i gość też tu ma coś do powiedzenia. Jeśli będzie miało iść w dobrym kierunku to pójdzie. Nadal dbaj o dobre samopoczucie i myśl o sobie!!!!!, a nie o nim.
Tworzy to OT i proszę o wybaczenie ponieważ temat przyciągania exów pojawia się już chyba w większości wątków i dla wielu jest już nie do zniesienia.
Korzystasz z afirmacji? SUPER, jest ich tutaj podanych bardzo, bardzo dużo :). Jeśli chcesz coś dokładać to dołóż, ale co masz dołożyć zdecyduj sama. Na pewno jest już na forum wiele propozycji, które możesz wykorzystać . Nawet jest napisany sposób jak je najlepiej tworzyć. Jeśli wymyślisz fajną afirmację sama , której jeszcze tutaj nie ma to się nią podziel z użytkownikami, może komuś posłuży ;) . Tylko pamiętaj że ani afirmacje, ani techniki, ani nic innego nie da ci gwarancji sukcesu bo to nie to przyciąga :)

Ps . aż przeczytałam ponownie kilka pierwszych postów żeby się upewnić czy na pewno jest tam wszystko. Potwierdzam..... jest wszystko :)

Za ten post autor osa otrzymał podziękowanie od
Scarlett
osa

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez TheMe » 11 paź 2017, o 20:20

Miesiąc temu nagrałam sobie afirmację własnym głosem i idąc spać wchodziłam w alfę i dawałam podświadomości jasny komunikat ''Teraz zasnę i obudzę się w momencie gdy moja podświadomość będzie najbardziej podatna na sugestie. Obudzę się i będę wiedziała po co się obudziłam'' i szłam lulu wielki plus dla mojej kochanej podświadomości budziła mnie każdej nocy zakładałam słuchawki odpalałam mp3 i kimałam dalej często budziłam się rano z włączoną jeszcze mp3. Część afirmacji to te ''podstawowe'' jak ''Z każdym dniem czuję się coraz lepiej i lepiej'' a część była po prostu podziękowaniem i cóż to był naprawdę dziwny miesiąsc dużo rzeczy się wręcz zawaliło z hukiem ale moje myślenie jest diametralnie inne. Efekty eksperymentu tak naprawdę zaobserwuję za jakiś czas. Myślę o programowaniu w ten sposób się z Paulem :thinking
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 213 razy
Otrzymał podziękowań: 125 razy

Postprzez fixerine » 19 lis 2017, o 13:36

Hej, postanowiłam sie zarejestrować, bo nie wiem czy ja głupieję czy moja podświadomość. Już od jakiegoś czasu śledzę to forum, inne wątki, wszystko o PP czy MS - wydaje mi się, ze kapuję to całkiem nieźle. Jakiś czas temu zobaczyłam, jak jedna z dziewczyn tutaj zaproponowała słuchanie afirmacji z alfą tle i ze swoim głosem - postanowiłam spróbować i po ułożeniu kilkunastu afirmacji od poniedziałku słucham (w tym zaczynam od siebie + jest w nich kilka tych "podstawowych" tutaj podanych) i... jest źle. Wiem, że nie wyczekuję zmian (21 dni), staram sie też nie analizować zmian, ale przez pierwsze 3 dni słuchania własnych afirmacji miałam super humor, a od... czwartku... mój stan się buntuje. Jestem cały czas rozpaczliwie smutna, mam ciągle zły humor, tracę na wszystko ochotę, wszystko w życiu mi się wali, "głos z tyłu głowy" szepcze mi że i tak nie zmienię siebie, swojego postrzegnia świata i tych rzeczy na ktore chce wpłynąć i jest to beznadziejne i powinnam przestać to robić.
Czy to normalne? Czy to bunt podświadomości? Czy coś innego? Przyznam, jestem skołowana
fixerine

Podziękował : 0 raz

Postprzez mrO » 19 lis 2017, o 13:57

fixerine napisał(a):Czy to bunt podświadomości?

To. Ciężko jest w 21 dni zmienić przekonania, które były utrwalane latami.
:brawo
mrO

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy

Postprzez PureMind » 19 lis 2017, o 14:12

Porozmawiaj ze swoim głosem. To może być wewnętrzny krytyk, który nie chce nic zmieniać. On lubi nam dokuczać ;) Wytłumacz mu, że się myli i że zmienisz to co chcesz zmienić. Ja rozmawiam ze swoim glosem w głowie i coraz lepiej nam się żyje. Jeśli pojawia się negatywna myśl nie ulegaj jej zastąp ją pozytywny zamiennikiem.

To raczej nie jest podświadomość. Co do afirmcji nie wierze że powtarzanie zdań cokolwiek zmieni. Musimy to mocno czuć i tego pragnąć .Zmiana dokouje sie na głębokim poziomie. Powtarzanie sobie w kółko jakiś zdań nie działa- przynajmniej u mnie. Wyuczone nawyki tkwią bardzo głęboko w nas i cięzko je tak poprostu zmienić.
PureMind

Podziękował : 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP