Afirmacje i programowanie umysłu

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Afirmacje

Postprzez soma » 11 sty 2018, o 13:44

Rose napisał(a):Ja mam może głupie pytanie... Ale w tej afirmacji "Z każdym dniem X i ja dopasowujemy się do siebie wibracyjnie". Co to właściwie oznacza być dopasowanymi do kogoś wibracyjnie? Rozumiem jeśli chodzi o dopasowanie z pragnieniem, ale z drugim człowiekiem? :thinking

Pytanie nigdy ie jest glupie. Nawet jakby sie wydawalo, ze pytanie jest glupie, to z takich pytan najczesciej przychodza madre odpowiedzi.

A dlaczego nie zadasz sobie tego pytania i wczujesz sie w odpowiedz?

Dopasowac sie wibracyjnie mozna w ten sposo, ze jezeli partner wibruje, ze chce miec usluzna partnerke, to zeby sie dopasowac, trzeba stac sie usluznym. Obie strony beda zadowolone i wzorcowa milosc bedzie kwitla.

Dostrojenie polega na wylapaniu cech, ktore nas draznia w partnerze. To co nas drazni, to nasze wypatre cechy. Partner sluzy za lusterko. Jak sie zaakceptuje swoje wypatre cechy, to automatycznie zaakceptuje sie te cechy w partnerze. Problem znika.

Za ten post autor soma otrzymał podziękowanie od
Rose
soma

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Postprzez Rose » 12 sty 2018, o 16:00

Dziękuję za odzew :sun Nagrałam sobie dzisiaj afirmacje i będę słuchać :)
<33 :bear <33

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postprzez romka » 12 sty 2018, o 16:24

soma napisał(a):Dopasowac sie wibracyjnie mozna w ten sposo, ze jezeli partner wibruje, ze chce miec usluzna partnerke, to zeby sie dopasowac, trzeba stac sie usluznym. Obie strony beda zadowolone i wzorcowa milosc bedzie kwitla.

A jeśli w takim przypadku, partnerka nie chce być usłużna, ale afirmuje sobie dopasowanie wibracyjne do partnera, który tego chce, to co może się stać? On odejdzie?
romka

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Zorja » 12 sty 2018, o 17:33

Zależy komu bardziej na czym zależy:P
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Postprzez Scarlett » 12 sty 2018, o 17:39

jeżeli facetowi nie zależy to miejcie swój honor.
A nie jakieś próby dopasowania wibracyjnego :roll:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Wenus21
Scarlett

Podziękował : 443 razy
Otrzymał podziękowań: 1554 razy

Postprzez cabochard » 12 sty 2018, o 18:49

Chyba byłabym ostrożna z tym dopasowaniem wibracyjnym, bo skutki uboczne mogą być nie do końca takie, jakby się chciało. Ja bym się np. nie chciała dopasowywać wibracyjnie do żadnego z moich exów, brrrr :/
cabochard

Podziękował : 33 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez Rose » 13 sty 2018, o 12:36

Scarlett napisał(a):jeżeli facetowi nie zależy to miejcie swój honor.
A nie jakieś próby dopasowania wibracyjnego :roll:

Jakieś próby... Ty sama napisałaś te afirmacje, są na pierwszej stronie. Poza tym kto tu mówi, że facetowi nie zależy? Nikt nic takiego nie napisał.

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Postprzez Rose » 13 sty 2018, o 12:39

cabochard napisał(a):Chyba byłabym ostrożna z tym dopasowaniem wibracyjnym, bo skutki uboczne mogą być nie do końca takie, jakby się chciało. Ja bym się np. nie chciała dopasowywać wibracyjnie do żadnego z moich exów, brrrr :/

Ja rozumiem tą afirmację tak, że oboje się do siebie dopasowujemy (tak brzmi to zdanie), a nie tylko ja do niego lub odwrotnie. Finalnie i tak obojgu ma wyjść na dobre.

Rose

Postprzez Scarlett » 13 sty 2018, o 14:04

A dla kogo ja sie produkuje na tym forum? Raczej ze nie dla siebie. Produkuje sie na forum, na PW i jeszcze prywatnie. I chyba wiadomo na jakie tematy najczesciej.
A dopasowanie wibracyjne to nie doatosowanie sie do kogos. Black tez o tym pisala srylion razy.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 443 razy
Otrzymał podziękowań: 1554 razy

Postprzez Rose » 13 sty 2018, o 22:00

Ok, dopasowanie wibracyjne to nie dostosowanie się do kogoś, ale do pragnienia. Ja to wiem, czytałam wiele razy... w takim razie nie rozumiem zdania wibracyjnego "... dopasowujemy się do siebie wibracyjnie". Czyli się dopasowujemy, ale tak naprawdę to się nie dopasowujemy tylko ja dopasowuję się do pragnienia o tym kimś? Dla mnie to już za bardzo skomplikowane :?

Rose

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP