Afirmacje i programowanie umysłu

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Afirmacje

Postprzez asiunia79 » 11 gru 2017, o 21:13

Scarlett napisał(a):Potwierdzam :)
I jeszcze polecam związki między PP-owcami.
Sama jestem w takim związku i to fajna sprawa.
Pozazdrościłam Black i też mam teraz :D

Ja tez tak chcę :wstydnis :sun
asiunia79

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Karla » 12 gru 2017, o 20:40

A skąd Scarlett brałaś afirmacje,?
Karla

Podziękował : 323 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez Scarlett » 12 gru 2017, o 21:11

Pisałam sama
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 456 razy
Otrzymał podziękowań: 1654 razy

Postprzez okrutny » 25 gru 2017, o 22:07

Zabrałem się zrobienie afirmacji podprogowych, które służą do słuchania "za dnia" - przy pracy i innych czynnościach.

Żeby podprogowe nagranie audio działało, bodziec dźwiękowy musi być powyżej progu fizjologicznego ale nadal poniżej progu świadomego.
W praktyce zmontowałem ścieżkę dźwiękową z afirmacji audio i nagrania maskującego w postaci deszczu. Wstępnie zrównałem średnią głośność obu ścieżek, następnie ścieżkę z zapętlonymi afirmacjami obniżyłem o -17,3 dB (różne źródła podają od -15 dB do -18 dB). W efekcie słyszę deszcz, a w tle jakby cichutki szept, którego nie mogę zrozumieć.

Podobno ma działać... zobaczymy ;>

Dźwięku alfy nie dogrywałem bo (jak wyżej zaznaczyłem) to nagrania do odsłuchiwania podczas czynnego funkcjonowania, a nie odpoczynku.
okrutny

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez megip1 » 26 gru 2017, o 18:27

Cześć,
Czy możesz napisać jak nagrywałeś afirmacje podprogowe? Z jakiego programu korzystałeś?
megip1

Podziękował : 67 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez okrutny » 26 gru 2017, o 18:54

Najpierw nagrałem normalne audio z afirmacjami, a następnie zrobiłem tak jak pisałem dwa posty wyżej. Program Adobe Audition CC 10.0.
okrutny

Postprzez megip1 » 26 gru 2017, o 19:29

Dzięki za odpowiedź. Ja mam program Audacity, ale muszę go dopiero obczaić, bo też chciałabym nagrać afirmacje na kilka sposobów :) Na razie mam nagrane na telefonie i odsłuchuje w stanie Alfa :)
Super jest Twój pomysł, powodzenia :) Daj znać jak Ci się sprawdza.
megip1

Podziękował : 67 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez okrutny » 27 gru 2017, o 18:31

Jeszcze taka uwaga techniczna co do afirmacji podprogowych:

Przy sklejaniu nagrania głośność ścieżki z afirmacjami musicie ustawić tak, żeby:
- słuchając ich bez dźwięku tła były ciche ale wyraźne dla Was;
- po dodaniu dźwięku tła afirmacje mają być niewyraźne (tło ma je zagłuszać do tego stopnia, że nie będziecie mogli usłyszeć wyraźnych słów, ale będziecie słyszeć, że coś się tam mówi).

Wszelkie przyspieszanie nagrań afirmacji, czy odtwarzanie ich od tyłu itp. nie działa na nasz mózg, więc się w to nie bawcie.
okrutny

Postprzez Rose » 11 sty 2018, o 12:48

Ja mam może głupie pytanie... Ale w tej afirmacji "Z każdym dniem X i ja dopasowujemy się do siebie wibracyjnie". Co to właściwie oznacza być dopasowanymi do kogoś wibracyjnie? Rozumiem jeśli chodzi o dopasowanie z pragnieniem, ale z drugim człowiekiem? :thinking
<33 :bear <33

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez mrO » 11 sty 2018, o 13:21

Rose napisał(a):Ja mam może głupie pytanie... Ale w tej afirmacji "Z każdym dniem X i ja dopasowujemy się do siebie wibracyjnie". Co to właściwie oznacza być dopasowanymi do kogoś wibracyjnie? Rozumiem jeśli chodzi o dopasowanie z pragnieniem, ale z drugim człowiekiem? :thinking

Bazując na tym co twierdza Hicksowie i Abraham lub Bashar, każdy z nas "wibruje" na innym poziomie częstotliwości, zależne jest to od naszego stanu.
W prostym rozumieniu człowiek szczęśliwy nie będzie chciałbyś z osobą "nieszczęśliwą". W życiu przekłada się to też na to, że czym bardziej jesteśmy szczęśliwi sami z sobą, tym więcej ludzi po prostu chce być w naszym otoczeniu.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Rose
mrO

Podziękował : 85 razy
Otrzymał podziękowań: 273 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP