Afirmacje i programowanie umysłu

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Afirmacje i programowanie umysłu

Postprzez Scarlett » 23 kwi 2018, o 23:22

Indywidualna kwestia. Przyciągnięcie np. pracy też może wiązać się z przekonaniami.
Wg. mnie najlepiej robić dwa w jednym. Czyli np. afirmacje usuwające przekonania + afirmacje przyciągające, czyli tak jakbyś mówiła do siebie, że już to masz.
Pamiętaj, że jednemu zajmie to miesiąc, innemu dwa, a jeszcze innemu trzy. Grunt to nie czuć presji.
Bo to jest wtedy łatwe.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 443 razy
Otrzymał podziękowań: 1554 razy

Postprzez romka » 23 kwi 2018, o 23:26

Scarlett napisał(a):Czyli np. afirmacje usuwające przekonania

Co masz na myśli? Czy chodzi o afirmacje typu "Twoja podświadomość usuwa...." czy od razu pozytywny przekaz, czyli przeciwieństwo tych negatywnych przekonań?
romka

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Scarlett » 23 kwi 2018, o 23:33

Pisałam wcześniej.
Jak np. przyciągasz pracę to łączysz afirmacje przyciągające pracę (swoje oczekiwania - jaka umowa, pensja, miasto, ludzie itp.) z afirmacjami usuwającymi przekonania (odwrotność takich myśli jak np., że się nie nadajesz, że jesteś za głupia, że musisz się naharować, że bez języka nie dasz rady).

A co do rzeczy materialnych i niematerialnych, to wbrew pozorom są ze sobą powiązane, bo np. brak pewności, marazm, generalizowanie świata i tak dalej, wpływają na to co przyciągasz.

Ale tak jak wspomniałam, komu ile to zajmie, to kwestia indywidualna. Należy być otwartym, wtedy nie ma spiny. Ja ani razu nie jęczałam, że nie miałam pracy i nie robiłam nic na siłę.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
romka
Scarlett

Postprzez Wenus21 » 25 kwi 2018, o 07:29

Scarlett napisał(a):Z forum wiedział o tym chyba tylko mrO - "spełniło się", więc mogę napisać publicznie.
2 miesiące temu napisałam sobie w "zeszycie marzeń" swoje oczekiwania co do pracy i mieszkania.
Na kursie w dniu 3 marca, pani Królicka potwierdziła to, co uważałam i wiedziałam na temat programowania umysłu (udowodnione 21 dni programowania, a jeśli nie ma jeszcze skutku, to 7 dni przerwy i ponownie 21 dni słuchania).
Nagrałam więc swoje oczekiwania w formie programowania i słuchałam 21 dni. Nic się nie stało, ale nie chciało słuchać mi się dalej bo uszy mnie trochę bolały od słuchawek :D
W każdym razie minęły niecałe dwa miesiące od rozpoczęcia programowania.
Nowa praca prościutko z programowania - JEST.
Mieszkanie prościutko z programowania - JEST.
:brawo

Mam apetyt na więcej :)

Jak ja lubię takie świadome przyciągnięcia a nie typu "pomyślałam,fajnie by było" :D
One dopiero pięknie pokazują jak PP działa i jaki wpływ mamy na własną rzeczywistość :D <3

Grtuluje :D :sun
Wenus21

Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Postprzez California » dzisiaj, o 18:41

Mam pytanie co do nagrania własnych afirmacji. Otóż słucham ich już od 20 dni i nagrałam je w taki sposób, że przez pierwsze 20 minut leci czysta alfa, a potem afirmacje z alfą w tle, ponieważ za nic w świecie nie zasnęłabym słysząc moje własne afirmacje. Czy te 20 minut czystej alfy przed afirmacjami jest ok czy mogło to w jakiś sposób mi jakoś pogorszyć sprawę? Czytałam w pierwszym poście, że Scarlett też przed afirmacjami wgrała alfę, ale z wprowadzeniem przez Królickiego i nie wiem czy nie popełniam błędu po prostu?
California

Podziękował : 37 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Postprzez Scarlett » dzisiaj, o 18:55

Dlaczego miałoby pogorszyć? Alfa nie ma niczego, co mogłoby wpłynąć negatywnie na programowanie. Jeśli pomaga Ci zasnąć to tym lepiej.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
California
Scarlett

Postprzez California » dzisiaj, o 18:59

Dziękuję <3 tak własnie podejrzewałam, ale wolałam się upewnić na 100% :)
California

Podziękował : 37 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP