Afirmacje

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Afirmacje

Postprzez Scarlett » 6 gru 2017, o 20:08

okrutny napisał(a):Nowe ścieżki neuronowe utrwalają się po 3 tygodniach, jeżeli chcemy utrwalić je na zawsze to spotkałem się z informacją, że trzeba odsłuchiwać afirmacji aż pół roku.

Myślę, że nie trzeba przez pół roku - z mojego doświadczenia wiem, że dużo zostaje i jest to trwałe jeśli faktycznie nie staramy się potem specjalnie sabotować tego co się wgrało (bo wielu ludzi ma tak, że np. w nocy czegoś słucha, a w dzień i tak jęczy albo prowadzi pamiętniczek niepowodzeń na forum). Ale na pewno zgodzę się z tym, że co jakiś czas trzeba dane programowanie odnawiać. Bardziej by co pół roku odnowić niż przez pół roku słuchać :P Ale to moje osobiste przemyślenia. Myślę, że w tej kwestii każdy powinien zrobić co czuje i uważa.
Ja teraz słucham afirmacji na pracę i pieniądze. Dokładnie od 3 dni. Zmiany są hardcorowe, powiedziałabym. Dzień po przesłuchaniu, powiedziałam w pracy, że zostaję w niej tylko do 31 grudnia. Potem szukam pracy w mieście w którym zamieszkam ze swoim partnerem.
Afirmacje, które wysyłałam dziewczynom na PW, związane z poczuciem wartości, schematami i "idealnym partnerem" przyniosły mi całkowitą zmianę myślenia o sobie, usunięcie schematów i związek. Wszystko w około miesiąc.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
megip1
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez okrutny » 6 gru 2017, o 23:26

Od 3 miesięcy (z przerwami) powtarzałem sobie słownie afirmację, że "z każdym dniem przyciągam coraz więcej szczęścia i pieniędzy". Również zacząłem sobie wyobrażać, że zarabiam 10 tys zł miesięcznie, oraz to jak odbierałem dniówkę to wyobrażałem sobie, że to jest 3000 zł zamiast 300 zł. No i stało się, podświadomość podłapała i stworzyła dla mnie nowe możliwości zarobkowania. Aktualnie moje zarobki potroiły się od momentu kiedy zacząłem afirmować i na dzień dzisiejszy zarabiam ok. 15 tys zł na czysto, a mam zaledwie 26 lat. No i przede wszystkim pieniądze nie powodują już u mnie takiego napinania się na nie.

To pomyślmy teraz jak można jeszcze bardziej poprawić swój dobrobyt przez programowanie poprzez odsłuchiwanie nagrań, przy którym afirmowanie słowne to mały pikuś.
Myślę, że przekonałem osoby zastanawiające się nad rozpoczęciem przygody z takim programowaniem :)

Za ten post autor okrutny otrzymał podziękowania - 3
Likana, megip1, SnowWhite
okrutny

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez megip1 » 7 gru 2017, o 18:08

okrutny napisał(a):Ja już po jednym programowaniu swoimi nagraniami.
Programowałem się miesiąc na miłość do siebie. Poszło łatwo, może dlatego, że moim problemem była chwilowy (kilkumiesięczny) spadek poczucia wartości.

Programowanie odpalałem na telefonie wraz z aplikacją w tle służącą do generowania dudnienia różnicowego.
9-10 Hz jak słuchałem relaksując się, czasami też na sen puszczałem sobie 5 Hz (ale to raczej nie jest potrzebne).
Teraz przy kolejnym programowaniu puszczam sobie idąc spać 9-10 Hz przez pierwsze pół godziny, potem się dudnienia wyłączają i leci sama afirmacja kiedy już zasypiam. Po przebudzeniu dołączam jeszcze 9-10 Hz. W wolnej chwili chcę pokombinować i nagrać afirmacje podprogowe, żeby słuchać ich w ciągu dnia.

Z tego co wiem to odsłuchiwanie własnych afirmacji to najskuteczniejsze narzędzie. To co Scarlett pisała - omijamy umysł obiektywny (logiczny), wgrywamy treści do umysłu subiektywnego, który nie rozważa, tylko wykonuje dany program poprzez transformacje materii. Podświadomość zna rozwiązanie na każdy problem, ona potrafi zdobyć informację, z którą nie mamy fizycznego kontaktu (odsyłam do amerykańskiego programu Stargate), to podświadomość rozsyła informacje o naszej atrakcyjności do innych ludzi, którzy odbierają ją instynktownie.

Nowe ścieżki neuronowe utrwalają się po 3 tygodniach, jeżeli chcemy utrwalić je na zawsze to spotkałem się z informacją, że trzeba odsłuchiwać afirmacji aż pół roku.
Dla mnie nadal to brzmi jak jakieś czary, ale to prawda - to co wgrasz podświadomości to się stanie rzeczywistością.

Cześć :) Gratuluję efektów !
Czy możesz napisać z jakiej aplikacji korzystałeś do generowania dudnienia różnicowego? i jak nagrywasz afirmacje podprogowe? lub jakiej muzyki słuchasz w tle jak odsłuchujesz afirmacje?
Pozdrawiam :)
megip1

Podziękował : 25 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez okrutny » 7 gru 2017, o 20:58

1. Aplikacja to "Brain Waves" na Androida.
2. Jeszcze nie nagrywałem afirmacji podprogowych. Jak odsłuchuje normalnych afirmacji np. robiąc coś w ciągu dnia to głośność ustawiam tak na progu słyszalności.
3. Nie umieszczam żadnej muzyki w tle.

W kilku miejscach znalazłem informację, że w pierwszych dniach słuchania afirmacji występuje efekt placebo pozytywny lub negatywny i żeby się nie podniecać i nie napalać.
Pozytywny to znaczy, że czujemy jakby już zaczęło działać, a negatywny to wiadomo - odrzucamy i negujemy.
Według mnie pozytywny efekt placebo jest bardzo ważny i pożądany, ponieważ placebo to nic innego jak szybkie przeprogramowanie podświadomości. G. Braden opisuje to w "Uzdrawianiu wiary".

Za ten post autor okrutny otrzymał podziękowania - 2
megip1, Zorja
okrutny

Postprzez megip1 » 7 gru 2017, o 22:05

@okrutny bardzo dziękuję za odpowiedź :)
megip1

Podziękował : 25 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez cabochard » 8 gru 2017, o 14:55

Czy ktoś może zweryfikować afirmację:
"Ja,..... już teraz przyjmuję w moim życiu najlepszego partnera, jakiego ma dla mnie Stwórca"

Do tej pory myślałam, że umiem układać afirmacje, ale ostatnio jak słuchałam Wandy Wegener, to mówiła że afirmacje typu "zasługuję" są niepoprawne.
cabochard

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 8 gru 2017, o 15:02

Jest poprawne ;)
Jak najbardziej można używać "zasługuję" :) Choć to które napisałaś jest nieco przydługawe jak na mój gust. Nie musisz używać "Ja, Manuela" itp.
Sama słuchałam, że zasługuję i mam :lol:

Wejdź w pierwszy post, tam edytowałam posty o afirmacjach ;)
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
cabochard
Scarlett

Postprzez cabochard » 8 gru 2017, o 16:08

No dla mnie też "Ja, ....." niepotrzebnie wydłuża afirmację skoro i tak wiadomo, że jest w pierwszej osobie, no ale niby bardziej przykuwa uwagę podświadomości. Ale ta cała reszta w moim przypadku jest zasadna i już musi być.
cabochard

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez okrutny » 11 gru 2017, o 14:13

Wklejam fragment "Potęgi podświadomości" Murphiego, rozdział V:

"Dla fizycznego uzdrowienia pożądane jest oczywiście, aby przekonanie subiektywne pokrywało się z obiektywnym. Jeśli jednak zdołasz tak odprężyć umysł i ciało że twoja podświadomość stanie się szczególnie podatna na subiektywne wrażenia, bezgraniczna wiara nie będzie konieczna.

Niedawno pewien jegomość spytał mnie: " Niby dlaczego miałby mnie uzdrawiać ksiądz? Nie uwierzyłem ani w jedno jego słowo, kiedy mówił mi, że nie istnieje ani choroba, ani materialny świat."

Wspomnianemu panu twierdzenie to wydało się całkowitym absurdem i potraktował je przede wszystkim jako obrazę swojej inteligencji. Mimo to łatwo wytłumaczyć jego uzdrowienie. Polecono mu . by przez chwilę zachowywał się całkowicie biernie, nic nie mówił ano o niczym nie myślał. Wtedy ksiądz wprawił się w stan podobny do transu i przez pół godziny spokojnie sugerował swojej podświadomości, że jego gość całkowicie wyzdrowieje na duszy i umyśle i że zacznie prowadzić harmonijne i zrównoważone życie. Chory poczuł nagle niezwykłą ulgę i od tej chwili był zdrów.

Stosując się do poleceń księdza i całkowicie biernie poddając się jego leczeniu, wspomniany mężczyzna dokonał aktu wiary subiektywnej, którym otworzył się w podświadomości na sugestie duchownego. Tym samym powstało bezpośrednie połączenie, jak gdyby hipnotyczna więź między podświadomością leczącego i pacjenta.

Uleczeniu nie przeszkodziła więc przeciwna autosugestia pacjenta, wywołana jego obiektywną niewiarą w zdolności uzdrowicielskie i w teorie księdza. W opisanym powyżej stanie półsnu opór świadomości maleje bowiem skrajnie, dzięki czemu nie może przeszkodzić uleczeniu. Podświadomość pacjenta - poddana całkowicie sugestii z zewnątrz - odpowiednio zareagowała, przynosząc uzdrowienie."

Dwie konkluzje:
1. Nie potrzebne jest przekonanie umysłu obiektywnego (świadomości), wystarczy przekonać podświadomość. Potwierdza to, że afirmacje audio odsłuchiwane podczas uśpionej świadomości działają, nawet jak w nie nie wierzymy i negujemy.
2. Nasza podświadomość wpływa na podświadomość innych. I uważam, że wolna wola drugiego człowieka nie ma tu nic do gadania (za takie kontrowersyjne twierdzenie możecie mnie hejtować, zdanie nie zmienię).
okrutny

Postprzez Scarlett » 11 gru 2017, o 14:36

Programowanie drugiej osoby odbywa się na zasadzie sugestii. A sugestię można przyjąć lub nie.
To tak jakbym ja Cię teraz zaprogramowała na coś, co Tobie się nie spodoba. Nie zrobiłbyś tego. Bo nie jesteś bezwolną marionetką.
Więc proszę nie siej herezji, że wolna wola nie na nic do gadania, bo za dużo tu zdesperowanych kobiet, które myślą, że mogą miotać magicznymi technikami na swoich exów.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP