Matryca energetyczna, DWUPUNKT

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Matryca energetyczna, DWUPUNKT

Postprzez Koliberek » 27 lis 2018, o 11:04

Teraz jest chyba cena promocyjna, 2 stopnie za 600 i 4 za 1200
NOSCE TE IPSUM
Koliberek

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez Trzysódemki777 » 29 lis 2018, o 20:54

Od dłuższego czasu przymierzam się do udziału w warsztatach dwupunktu. Co nieco już o nich czytałam, nie udało mi się natomiast znależć informacji co do ilości osób jakiej można się spodziewać np u Kasi Świstelnickiej i Piotra Kalińskiego ( do nich się wybieram). Czy ktoś z Was mógłby troszkę naświetlić jak to wygląda? Spodziewać się 30 osób, 50 czy więcej? Jak wyglądają same warsztaty - podejście prowadzących do uczestników jest indywidualne czy bardziej odbywa się to na zasadzie wykładu? Domyślam się, że im więcej osób tym trudniej o poświęcenie uwagi uczestnikom, więc czego się spodziewać pod tym względem? Będę wdzięczna za każdą informację i opinię od doświadczonych :kwiatek
Trzysódemki777

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Scarlett » 29 lis 2018, o 21:13

Przecież w tym wątku masz bardzo obszernie wyjaśnione wszystko co związane z warsztatami u Kasi i Piotra - sama o tym pisałam na początku tego wątku.
A co do reszty - podejdź do tego z niespodzianką, bez oczekiwań. Byłam pierwszą osobą, która była u nich na warsztatach i też szłam w ciemno. Czasem lepiej wiedzieć mniej niż nie wiadomo czego oczekiwać. Bo zrobi się to co było jak forum rzuciło się na Silvę, bo ja byłam zadowolona i każdy miał identyczne oczekiwania.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 487 razy
Otrzymał podziękowań: 1807 razy

Postprzez Trzysódemki777 » 2 gru 2018, o 22:20

Dziękuję Scarlett, jak już wspomniała czytałam co nieco... konkretnie dużo i wszystkie Twoje wiadomości na początku wątku :-) Bardzo cenne, inspirujące i rzucające niekiedy nowe światło na niektóre zagadnienia. Dwupunktuję sobie od ok 2-3 lat - przyznam szczerze - bardzo leniwie to robię ;-) - w ciągu powiedzmy 3 lat takie sesje zrobiłam sobie max 20 razy. Nie potrafię powiedzieć dlaczego tylko tyle, bo raczej wszystkie działały. Doświadczenia były takie że nie da się tego wytłumaczyć zbiegiem okoliczności, przypadkiem itp.
Ostatnio bardziej zagłębiłam się w ten temat... chociaż lepiej będzie odzwierciedlało zdanie, że ten temat ostatnio bardziej zagłębił się we mnie ;-) Przez 2 lata byłam przekonana, że nie mogę być na żadnych warsztatach, bo "nie mam czasu", "na te mnie nie stać", "tu jest drogo a ja mam akurat inne wydatki", "to za daleko", a teraz poczułam, że być muszę i tyle :-)
I szczerze mówiąc to oczekiwań nie mam żadnych ( przynajmniej teraz mi się tak wydaje), bo moje długoletnie eksperymenty z takimi tematami jak Prawo Przyciągania, "sekrecenie", nawet próby manipulacji ludżmi i wydarzeniami pokazały mi że to wszystko - owszem- działa, mamy możliwości i moc których nie da się pojąć, ale żeby korzystać z tych możliwości to trzeba do tego dojrzeć. Bo inaczej wychodzi z tego jedna wielka katastrofa.
Przyciągnęłam w życiu trochę zabawek, ludzi i sytuacji ż których uciechę miało moje ego, jednak najczęściej zabawa kończyła się bardzo szybko i mało przyjemnie.
Natomiast dwupunkt jest inny, kwantowe metody i informacje przekonują nawet mój umysł, że to ma sens. Nie ma już sytuacji gdzie na jedno pytanie znajduje kilkadziesiąt odpowiedzi i zastanawiam się która jest najlepsza, tylko kilkadziesiąt zagadnień jestem w stanie sobie wyjaśnić jedną odpowiedzią.
Jednej tylko odpowiedzi nie znalazłam... ani na forum ani gdziekolwiek - to ile osób mogę się spodziewać na takich warsztatach u Kasi i Piotra...? ;-) Pytam z czystej ciekawości bo lubię mieć jakiekolwiek wyobrażenie ;-)

Tak w ogóle to po zamieszczeniu pierwszego posta tutaj - właśnie o ilości osób na warsztatach, weszłam na fb i pierwsze co tam zobaczyłam to post na stronie skisk, dodany przez Kasię Świstelnicką i mówiący o tym, że "to mit że tylko w małych grupach nauczych się dwupunktu" :-) To chyba ta słynna synchroniczność... :D
Trzysódemki777

Postprzez Scarlett » 2 gru 2018, o 22:39

Spodziewać się możesz tyle, na ile POZWOLISZ SAMEJ SOBIE. Kasia i Piotr są świetnymi nauczycielami, ale to ile wyniesisz zależy od tego jak bardzl jesteś gotowa, świadoma i otwarta. I jeżeli nie masz chciejstwa pod tytułem "jak pójdę na dwupunkt to wtedy dostanę to czy tamto".
Tak jak napisałam wyżej - wszystko zależy od Ciebie. Podałam wcześniej przykład Silvy. Ja osiągnęłam wiele, ale połowa osób, która wybrała się z oczekiwaniem (a jeszcze lepiej - chcąc odzyskać faceta), nie osiągnęła za wiele i marudzi, że Silva bee i szkoda kasy. Ponawiam więc - spodziewać możesz się tyle, ile z siebie dasz i na ile jesteś gotowa. Ja ze swojej strony mogę Cię zapewnić, że to wspaniali nauczyciele. A resztę zachowaj jako niespodziankę. Daj się zaskoczyć, bo o to też mniej więcej chodzi w dwupunkcie ;)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Trzysódemki777 » 3 gru 2018, o 19:09

Scarlett... ja nie mam wątpliwości, że Kasia i Piotr są wspaniałymi nauczycielami. Nałogowo oglądam ich filmy i śledzę wszystkie nowości.Nie wybrałam ich "w ciemno" ;> Bardzo doceniam Twoje rady i jak już wspomniałam, Twoje posty związane z metodą dwupunktu bardzo mi pomogły. Świetnie się je czyta i wnoszą dużo. Rozumiem o czy mówisz, tylko wiesz... jak można wywnioskować z mojego postu ja już etap "niech on mnie pokocha, nikt inny tylko ten" mam już za sobą... Swoją drogą zabawne jest że chyba wszystkie kobiety przechodzą taki etap 8-)
Zdaję sobie sprawę, że ani Kasia ani Piotr nie wprowadzą zmian w moim życiu. Co jedyne pokażą mi jak mogę to zrobić jeżeli podejmę decyzję że chcę zmian.
Doceniam Scarlett Twoje dobre chęci w doradzaniu mi na ten temat, ale uwierz mi, że nie jesteś zobowiązana na odpisywanie mi w tym wątku jeżeli nie jesteś w stanie odpowiedzieć mi na pytanie które zadałam. Nie jest ono skomplikowane. Jeżeli nie uzyskam odpowiedz to nie wpłynie w żaden sposób na moje decyzje bycia lub nie bycia u Kasi i Piotra ani tego czy się będę czegokolwiek spodziewała czy nie.

Za ten post autor Trzysódemki777 otrzymał podziękowanie od
Świetlista
Trzysódemki777

Postprzez Scarlett » 3 gru 2018, o 19:19

Czasem jest 20 czasem 50 osób. Zależy. Jak wszędzie. U mnie było ok. 50 na każdym z warsztatów. Na platformach ok. 30. Na pewno nie będzie w setkach. Ale nikt nie jest w stanie powiedzieć ile będzie na pewno...

Wybacz, że odpowiadam. Następnym razem ominę Twoje pytania :)

PS o "etapie" napisałam przykładowo, a nie twierdziłam, że go masz.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Trzysódemki777 » 3 gru 2018, o 19:51

Dziękuję Scarlett :-) O to mi dokładnie chodziło :-) Nie nie, proszę nie omijaj moich pytań - nie bawmy się w fochy ( chociaż ja prawdę mówiąc czasem lubię ;> ) Ale nie bawmy się w to na tym forum, niech nas rozwija. Naprawdę bardzo cenię sobie Twoje wypowiedzi, bo czytałam ich wiele w róznych wątkach i chylę czoła... Nie czuj się urażona tym co napisałam, ja po prostu tak mam, że jak chodzi mi o konkret to chce konkret i zanim go sobie odpuszczę to muszę sobie trochę poprychać pod nosem - lub na kogoś jeśli znajdzie się taki :D Tak mi teraz przyszło na myśl żeby zrobić sobie dwupunkt na swoją złośliwość :oops:
Rozumiem wzmiankę o tym etapie i powiem szczerze, że podjęłam ten temat z prostej przyczyny - u mnie trwał długo i zostawił najwięcej bałaganu - dlatego musiałam się pochwalić że mam to już za sobą :haha: Wiesz... coś na zasadzie "uderz w stół..." :D
Także jeszcze raz proszę, nie omijaj moich pytań, tylko pamiętaj, że w porównaniu z Tobą ja w tych tematach dopiero raczkuję (mimo iż chwilami wydaje mi się że już fruwam) i zdania które pisze moje EGO traktuj z przymrużeniem oka :D <33
Trzysódemki777

Postprzez Scarlett » 3 gru 2018, o 19:54

:przytul:
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Dominika » 3 gru 2018, o 19:59

Zaczęłam dużo czytać o dwupunkcie i jakiś tydzień temu poczułam się gotowa aby go sobie zrobić. W trakcie absolutnie nic się u mnie nie zadziało i spokojnie poszłam spac, a jak w nocy dopadły mnie bóle choroba i zle samopoczucie tak trzyma mnie do dziś. Cieszy mnie to bo to już jest jakaś zmiana a właśnie tego chciałam ale czy da się to jakoś zatrzymać? Potrzebuje wyjść już z łóżka :lol:
Dominika

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP