Matryca energetyczna, DWUPUNKT

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Matryca energetyczna, DWUPUNKT

Postprzez evva111 » 24 paź 2018, o 11:21

Dziękuję cabochard za odpowiedź.
Do mnie jakoś bardziej przemawia Kasia i Piotr. Na żywo nie miałam okazji spotkać żadnej z osób, która prowadzi szkolenia z dwupunktu, ale z materiałów w necie zdecydowałam, że będzie to Kasia i Piotr.
evva111

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez violet_vill » 3 lis 2018, o 09:54

cabochard napisał(a):Byłam na warsztatach u Anny Kubicy i hmmm... chyba jednak bym polecała Kasię i Piotra, no ale komu tam co się podoba.

Ja właśnie zastanawiam się nad warsztatami u Anny Kubicy... Czemu nie polecasz?
violet_vill

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Scarlett » 3 lis 2018, o 11:11

Zastanawiasz się bo jest tańsza?
Ja nie byłam, ale ze względu na to, że to Kasia i Piotr przywieźli dwupunkt do Polski, a każdy inny nauczyciel jest ich absolwentem, to wybrałabym ich.

A no i u Anny nie znajdziesz większości procesów, które robione są u Kasi i Piotra. Ze względu na prawa autorskie. Dlatego np. ja ich nie opisuję na forum.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 465 razy
Otrzymał podziękowań: 1704 razy

Postprzez violet_vill » 3 lis 2018, o 11:38

Scarlett napisał(a):Zastanawiasz się bo jest tańsza?
Ja nie byłam, ale ze względu na to, że to Kasia i Piotr przywieźli dwupunkt do Polski, a każdy inny nauczyciel jest ich absolwentem, to wybrałabym ich.

A no i u Anny nie znajdziesz większości procesów, które robione są u Kasi i Piotra. Ze względu na prawa autorskie. Dlatego np. ja ich nie opisuję na forum.

Nie dlatego, że jest tańsza ;) Raczej dlatego, że ma warsztaty jeszcze w tym roku :) Ale skoro u niej jest mniej procesów to chyba odpuszczę ten kurs. Dzięki za odpowiedź :)
violet_vill

Postprzez Scarlett » 3 lis 2018, o 11:43

Ale ja nie byłam więc jak dokładnie jest to sama nie wiem. Ale też chętnie poznam opinie cabochard, w końcu warto się tym dzielić tak jak opiniami o wykładowcach Silvy. Ja wiem na pewno to, co napisałam wyżej. Kiedyś się zastanawiałam nad nią bo była tańsza, ale potem nastąpił splot wydarzeń i wybrałam SKiSK.
Jeśli chodzi o warsztaty to nie ma się co śpieszyć. Czasem warto czekać.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez violet_vill » 3 lis 2018, o 12:08

Nie spieszy mi się :) Szczerze mówiąc, nie wiem czy to metoda dla mnie, ale chciałabym się jej nauczyć ;)
violet_vill

Postprzez Scarlett » 3 lis 2018, o 12:13

Jak Ci się nie śpieszy to poczekaj na Kasię i Piotra ;) ale przecież z YT możesz się nauczyć klasycznego dwupunktu. Będziesz wiedziała czy czujesz to i czy jest to dla ciebie czy nie. I przynajmniej nie będziesz żałować pieniędzy jeśli Ci się nie spodoba.

A procesami się nie kieruj, bo każdy proces bazuje na podstawowym dwupunkcie więc jesli go nie czujesz to nie poczujesz też procesów. Najpierw trzeba ten dwupunkt opanować, co można zrobić z YT, bo sama się tak uczyłam (na kurs czekałam ok 3 miesięcy). Porób go sobie, poucz się. Zgodnie z zasadami oczywiście (bez chciejstwa, czekania itp.). Wtedy najlepiej będziesz wiedziała czy to jest. Ja sporo metod tak przetestowałam i część z nich odpadło w przedbiegach.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez cabochard » 3 lis 2018, o 16:01

Wybrałam kurs u Anny Kubicy, bo nikt inny nie robił w Lublinie. Wcześniej oglądałam jej filmy o dwupunkcie na YT i w sumie podobało mi się to, co mówiła, przemawiało to do mnie. Na żywo jednak odniosłam trochę inne wrażenie. Ogólnie nie ma szału, nie ma tragedii, jest poprawnie. Tłumaczy wszystko, dzięki warsztatom poczułam o co chodzi w 2P. Także nie mogę nie powiedzieć, że nie polecam, ale drugi raz poszłabym do kogoś innego. No i wielki minus, że nie daje żadnych zaświadczeń, dyplomów, nic. Mi akurat na tym zależało. Szczerze mówiąc, gdyby Kasia i Piotr robili warsztaty w Lublinie to wolałabym zapłacić więcej i pójść do nich. Jak ktoś chce coś więcej zapytać to pisać na PW.

Nie wiem, czy Kasia i Piotr polecają uziemianie się przed 2P, Anna o tym nie mówiła, spotkałam się z tym jedynie w książce Laury Berman "Kwantowa Miłość" i od tej pory zawsze się uziemiam zanim wejdę w pole serca. Mam wrażenie, że dwupunkt jest wtedy bardziej energetyczny.
każdemu według jego przekonań
cabochard

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez domi » 4 lis 2018, o 11:01

cabochard napisał(a):Nie wiem, czy Kasia i Piotr polecają uziemianie się przed 2P, Anna o tym nie mówiła, spotkałam się z tym jedynie w książce Laury Berman "Kwantowa Miłość" i od tej pory zawsze się uziemiam zanim wejdę w pole serca. Mam wrażenie, że dwupunkt jest wtedy bardziej energetyczny.

Powiesz coś więcej o tym? Mam tę książkę, jednakże w tej chwili czytam co innego i nie wiem kiedy się za nią wezmę :D
domi

Podziękował : 176 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Postprzez cabochard » 4 lis 2018, o 11:35

Czytałam tę książkę fragmentami, autorka robi uziemianie tak, że wyobraża sobie korzenie biegnące do ziemi, tak jakby była drzewem.
A co czytasz?
każdemu według jego przekonań
cabochard

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP