Matryca energetyczna, DWUPUNKT

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Matryca energetyczna, DWUPUNKT

Postprzez Kim111 » 26 wrz 2018, o 10:58

Wybiera sie ktos na warsztaty do Kasi i Piotra w Krakowie 04-05.10?
Kim111

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez cabochard » 2 paź 2018, o 15:27

Wczoraj wybiłam palec, zrobiłam 2P i dziś palec jak nowy :D
fake it till you make it
cabochard

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez Scarlett » 6 paź 2018, o 21:14

http://stansiezmiana.pl/swiadomosc-serc ... oherencji/
Już jutro się skomunikujemy :bear
Niektórzy pytali jak "łączę się" z Wami w procesach - właśnie tak jak przedstawiono w artykule wyżej. Wyrażacie zgodę więc wchodzę z intencjami w Wasze Pola (potem nie dziwne, że mamy ze sobą już jakieś połączenia morficzne), a następnie rozpoczynam wybrany proces. Zanik wypowiadam intencję, mam swoje formułki dzięki którym lepiej czuję inne Pola, łączę się z nimi. W tym wypadku dzieje się on na nas wszystkich a nie np. tylko na mnie. Dlatego też często po prostu Was widzę. Dlatego widziałam jaki kolor był Wam bliższy przy dwupunkcie na czakrę serca (był różowy i zielony) albo też wiele innych podwupunktowych spraw. Albo nawet po procesach wyczuwam, że np. coś u Was nie tak i piszę do Was z pytaniem co słychać ;>
Za 24h sobie popracujemy <33
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 1677 razy

Postprzez believe » 7 paź 2018, o 16:35

Mam takie pytanie.. czy sny po dwupunkcie maja jakieś znaczenie? Czy mogą być potwierdzeniem np, ze dwupunkt został poprawnie wykonany ?
believe

Postprzez Scarlett » 7 paź 2018, o 16:41

Moim zdaniem sny zawsze mają jakieś znaczenie. Nawet jeżeli śni nam się to o czym często myślimy. To dobrze, że nasza podświadomość pracuje. Sny są bardzo ważne i warto im się przyglądać niezależnie od tego czy co nam się śni po dwupunkcie, po Silvie, w trakcie nocnej sugestii, programowania itp.

Dwupunkt wykonałaś poprawnie - nie musisz się nad tym zastanawiać. A jeżeli zaczniesz się nad tym zastanawiać, szukać znaków, wskazówek, efektów, poszukiwać odpowiedzi, to zupełnie tak jakbyś zrobiła dwupunktem dwa kroki naprzód, a tym analizowaniem dwa kroki w tył. A co to oznacza? Stanie w miejscu ;) rób swoje i nie analizuj. Będziesz wiedziała co ma a co nie ma znaczenia. W dwupunkcie liczy się CZUCIE.
Po Dwupunkcie wszystko ma znaczenie. Każde odstepstwo od normy w postaci Twojego samopoczucia, myśli, przekonań. Dosłownie wszystko. ale nie można na to liczyć, czekać na to i szukać tego. Nie możesz włączyć oczekiwania. Włącz Pole Serca, wyłącz umysł. Nie ma czegoś takiego jak potwierdzenie poprawności. Jeżeli teraz zaczniesz się czegoś doszukiwać to tak jakbyś nie robiła nic. I dopiero jak o tym zapomnisz to zauważysz zmiany. Wielu ludzi na siłę wyostrza zmysły by dostrzec "znaki" albo dostać potwierdzenie zrobienia czegoś dobrze, a jak nie dostaje to mówi, że "nie działa". Następnie o tym zapomni (szczerze, autentycznie - bo są też tacy co starają się zapomnieć na siłę) to wtedy dwupunkt może w pełni zadziałać. To jest metoda całkowitej wolności i otwarcia.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
sol
Scarlett

Postprzez Scarlett » 7 paź 2018, o 16:49

Jeszcze mi się coś przypomniało. Dużo internetowych instrukcji dwupunktu zawiera w sobie takie zdanie: "Obserwuj swoje myśli. Przyglądaj im się jak kot obserwujący mysią dziurę". to samo powinniśmy robić właśnie po dwupunkcie. Obserwować. Ale nie na siłę, tylko właśni jak ten kot - widzisz jakieś odstępstwo, ruch, zmianę - obserwujesz. Bez analizy. Obserwujesz, przyjrzysz się temu, podążasz za tym z otwartością.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez believe » 8 paź 2018, o 12:40

Dziękuje za odpowiedz ! :sun
Na pewno w miejscu stać nie chce tylko iść na przód wiec wlacze tryb obserwatora i porzucę wszelkie pytania dotyczące poprawności mojego dwupunktu :wstydnis
believe

Postprzez believe » 8 paź 2018, o 13:12

A wybiera się ktoś może na warsztaty 1,2 grudnia we Wrocławiu prowadzone przez Anne Kubicka? :)
believe

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP