Matryca energetyczna, DWUPUNKT

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Matryca energetyczna, technika DWUPUNKTU

Postprzez California » 9 gru 2016, o 23:39

A ja tak ostatnio zainteresowałam się metodą dwupunktu i przeszła mi przez głowę taka myśl - "ciekawe co sądzi o tym Scarlett?" :D

Z Twojego postu wnioskuję, iż weszłaś w pole serca, ale na kursie nie byłaś. Trudno Ci to przyszło? :)
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Earl Nightingale
California

Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez Scarlett » 9 gru 2016, o 23:51

California napisał(a):A ja tak ostatnio zainteresowałam się metodą dwupunktu i przeszła mi przez głowę taka myśl - "ciekawe co sądzi o tym Scarlett?" :D

Z Twojego postu wnioskuję, iż weszłaś w pole serca, ale na kursie nie byłaś. Trudno Ci to przyszło? :)

Przyciągnęłaś mnie urwisie! Mówisz - masz :lol:

Ogólnie dwupunkt nie jest jakiś skomplikowany, wręcz banalny i każdy może się go nauczyć (jak mówi pani z filmiku Dreama - "nawet dziecko"). "Problem" polega na tym, że wielu ludzi w trakcie jakichkolwiek ćwiczeń, czy to dwupunkt czy to coś z Silvy, ZASTANAWIA się czy już osiągnęło TEN właściwy stan. Np. czy już ktoś jest w alfie albo czy już jest w polu serca. Wykonując tego typu ćwiczenia, sygnałem oznaczającym, że osiągnęliśmy ten stan jest brak myśli. Dlatego w dwupunkcie, zanim wejdzie się w pole serca, powinno się te myśli zatrzymać (polecam filmiki Pauliny Napory i stronę twojaprzemiana.pl :sun ). Kiedy z kolei myśli wrócą w trakcie, znów należy zastosować zatrzymanie myśli.
Wydaje mi się, że za pierwszym razem weszłam w pole serca. Na początku myślałam, że nie, bo nie działo się ze mną nic WOW - nie kołysało mną, nie leciałam do przodu ani do tyłu.
Wczoraj podczas wykonywania dwupunktu, kiedy już skończyłam sesję, usłyszałam głos ukochanego i właśnie wtedy nadeszła najczystsza, pełna miłości energia w polu serca, jakiej wcześniej nigdy nie czułam. Po prostu ciepło, miłość, czułam jakby to wszystko emanowało ze mnie.
Nie ma co za dużo się zastanawiać po prostu robić. A po zrobieniu nie szukać i nie oczekiwać. Płynąć z prądem i stosować się do podstawowych, abrahamowskich zasad PP :)
Na kurs wybieram się w marcu (jest we Wrocławiu, reflektujesz? :lol: ), dla umocnienia, pogłębienie, kwalifikacji i przede wszystkim dlatego, że mi się to podoba :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 1709 razy

Postprzez California » 10 gru 2016, o 00:18

Co do zastanawiania się czy to już jest ten stan - ja mam tak baaaardzo często. Pracuję nad tym, ale różne efekty tego są. Najbardziej pomaga mi to co było w Hicks'ach - skupiam się na oddechu. Wtedy bardzo często odlatuję :D
Paulinę Naporę właśnie oglądałam ostatnio, bardzo fajne wszystko omawia i instruuje.
Jak tak opisujesz ten stan z pola serca to piękne to jest...taka bijąca miłość, chcę to przeżyć! :sun
Jestem zainteresowana tym kursem w marcu we Wrocku! A orientujesz się jak to cenowo wygląda? :)
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Earl Nightingale
California

Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez Scarlett » 10 gru 2016, o 00:20

Właśnie ostatnio kupiłam też książki o dwupunkcie i w ogóle kwantach :sun:
Już smaruję PW :*

PS Coś mi się pokiełbasiło - w lutym jest kurs :D Ale im szybciej tym dla mnie lepiej :D
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez MagdaLooney » 10 gru 2016, o 01:22

Scarlett <3 <3 <3
" If you can dream it, you can do it! "

Za ten post autor MagdaLooney otrzymał podziękowania - 2
FractalWarrior, Scarlett
MagdaLooney

Podziękował : 293 razy
Otrzymał podziękowań: 450 razy

Postprzez faith » 10 gru 2016, o 01:29

Scarlett napisał(a):Właśnie ostatnio kupiłam też książki o dwupunkcie i w ogóle kwantach :sun:

Można prosić o tytuły książek? <3
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 121 razy

Postprzez Renata » 10 gru 2016, o 10:49

Scarlett, a możesz napisać coś więcej na temat tego, jak Ty wykonujesz dwupunkt? Oprócz wchodzenia w przestrzeń serca (co wg mnie jest dość proste) jest jeszcze druga część która może sprawiać trudności. Szczerze to sama kiedyś to ćwiczyłam ale wydawało mi się, że albo źle to robię albo ta technika jest nie dla mnie.
Opisz proszę najprościej jak się da, jak to wygląda u Ciebie i jakie emocje czy uczucia temu towarzyszą :sun
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Postprzez Scarlett » 10 gru 2016, o 20:17

Reniu moja kochana już Ci piszę :)
Najczęściej wykonuję dwupunkt metodą, którą zaproponowała Paulina Napora:

Na swoim kanale ma też trzy ćwiczenia ćwiczenia: jak zatrzymać myśli, jak wejść w pole serca i jak skupić się na obu dłoniach jednocześnie. Przede wszystkim radzi żeby najpierw przyswoić sobie te ćwiczenia, nauczyć się tych metod a potem zabrać się za dwupunkt. I to jest chyba ważne bo przyznam, że ja z moim dość rozbieganym umysłem i problemem ze skupieniem się, potrzebowałam tego żeby uśpić umysł. W ogóle mam tak, że do jakichkolwiek praktyk wymagających stanu relaksacji, muszę mieć spokój i ciszę. Albo wykonuje dwupunkt kiedy wszyscy śpią albo wtedy kiedy jestem sama albo zakładam stopery do uszu bo nawet szczekanie psa za oknem mnie rozproszy i....dupa. Zresztą to samo z ćwiczeniami z Silvy.
Niżej dodałam też zdjęcie z instrukcją wykonywania dwupunktu w wersji najprostszej, czyli ręce spoczywają spokojnie na kolanach, nie musimy ich unosić ani łączyć - wszystko odbywa się w naszym umyśle. Jest to prostsze dla tych, którzy mają problem ze skupieniem się na obu dłoniach jednocześnie (nie ukrywam, że czasem czuję jak mi ramię drętwieje).
Mniejszym problemem było dla mnie odczucie obu dłoni niż pola serca. Nie potrafiłam tego odczuć, nie wiedziałam jak ja mam to odczuć, zwykłe czucie bicia serca mi nie wystarczyło. Raz w życiu odczułam naprawdę efekt WOW z polem serca i to było właśnie kiedy usłyszałam głos swojego mężczyzny. To było stymulacja do najprawdziwszego wybuchu ciepła z mojego serca i rozlania się na wszystkie strony świata.

Wydaje mi się, że to kwestia treningów i nie zrażania się. Pamiętam, że tak miałam z Silvą. Nie osiągałam efektów jakie chciałam, alfa tak średnio na jeża wychodziła albo wcale, ale nie zrażałam się, bo coś mnie pociągało w tej metodzie i voila! Ukończyłam kursy. Rzecz w tym żeby odczuć tę metodę, znaleźć w niej TO COŚ, ćwiczyć a może i zrobić sobie kurs - to naprawdę pomaga i nawet jakbym była już nie wiem jak wprawiona to i tak ciekawość i spotęgowane efekty, które daje kurs, przygnałyby mnie na niego.
Reniu, poćwicz może z tym nagraniem, które zamieściła Paulina na swoim kanale :)
Z góry też powiem, że nie ma u mnie tych przewracań do tyłu, raz tylko poleciałam do przodu i raz opadła mi do tyłu głowa, ale nigdy nie analizowałam tego. Grunt to też nie szukanie efektów, porzucenie oczekiwań, podążanie za inspiracją. Dwupunkt ma na celu najszybsze przejście do tego upragnionego wariantu.
Mnie najbardziej spodobał się sposób Pauliny Napory, ale kurs będę robiła prawdopodobnie z Anną Kubicą. Chociaż California napisała mi, że tydzień później we Wrocławiu kursy mają Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński (sprowadzili dwupunkt do Polski) więc szczerze? Zastanawiam się gdzie pójść :D
Warsztat to nie tylko nauka samego dwupunktu, ale też zdejmowanie blokad z głowy, przekonań i szereg innych fajnych spraw do zaliczenia :D
Tutaj jeszcze bardzo fajny filmik od absolwenta warsztatów :)

Przy okazji - widzę, że zszokowało niektórych, że jestem znów. Jestem, bo tak jak napisałam w poście, zainteresowałam się głębiej dwupunktem i postanowiłam zobaczyć czy na forum są o nim jakieś informacje. "Przypadkiem" dream odświeżył temat i właściwie weszłam i od razu miałam wątek przed oczami :) Nie jestem osobą, która będzie podczytywać z anonima, jak weszłam to weszłam :lol: nic się u mnie złego nie dzieje, gra gitara. Jak wspominałam trzy miesiące temu - chcę się rozwijać i dwupunkt jest takim kolejnym krokiem, pochłonął mnie jak Silva.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 3
Kala, noname, Renata
Scarlett

Postprzez Renata » 10 gru 2016, o 20:24

Dziękuję Ci, przyjrzę się temu dokładniej.
Wiesz Scarlett, jesteś jak burza :lol: Odeszłaś z piorunami, wracasz znienacka jak taka letnia burzyczka i znów forum tętni życiem :sun
Fajnie, że dzielisz się z nami dwupunktem. Może dzięki temu inni też coś dobrego z tego wyniosą <3

Przyznam że mnie też łatwo rozproszyć. Mam podobne jak Ty, że do wszelkich tego typu praktyk potrzebuję absolutnej ciszy. A o nią nie zawsze łatwo ;)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Postprzez Born1975 » 14 gru 2016, o 00:57

Na fejsie jest grupa dotycząca dwupunktu. Zgadnijcie kto jest tam adminem.
Tu macie link do tej grupy: https://www.facebook.com/groups/6722838 ... 5/?fref=ts
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 836 razy
Otrzymał podziękowań: 588 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP