Matryca energetyczna, DWUPUNKT

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Matryca energetyczna, DWUPUNKT

Postprzez Scarlett » 31 paź 2017, o 21:57

Lepiej mieć coś zrobione. Nawet Silva.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Postprzez Kushina » 1 lis 2017, o 19:56

Cześć :) To mój pierwszy post na forum.

Mam prośbę o pomoc. Czy moglibyście doradzić, od której książki zacząć naukę dwupunktu?
Myślałam o "Matrycy energetycznej" albo "Fizyce cudów" Barletta.
Kushina

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 1 lis 2017, o 19:57

Jeśli masz na myśli stricte dwupunkt to polecam Melissę Joy - "Metoda dwupunktowa w praktyce" :)
A jesli chodzi o całą "otoczkę" to te, które napisałaś jak najbardziej są OK :)
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
domi, Kushina
Scarlett

Postprzez domi » 1 lis 2017, o 20:00

Kushina napisał(a):Cześć :) To mój pierwszy post na forum.

Mam prośbę o pomoc. Czy moglibyście doradzić, od której książki zacząć naukę dwupunktu?
Myślałam o "Matrycy energetycznej" albo "Fizyce cudów" Barletta.

Ja polecam albo "Matrycę energetyczną" Bartletta albo "Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca" Melissy Joy Jonsson. Bardziej podobała mi się pozycja Bartletta.

Za ten post autor domi otrzymał podziękowanie od
Kushina
domi

Podziękował : 117 razy
Otrzymał podziękowań: 54 razy

Postprzez kejt8 » 1 lis 2017, o 20:21

Czy ktoś ma polecane wyżej książki w wersji pdf?
kejt8

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Scarlett » 3 lis 2017, o 21:43

UWAGA!
Dostaję sporo pytań o platformy.
Otóż platformy to nie technika ani metoda. Za to nawet nie ma dyplomów ani specjalnych umiejętności. To po prostu dzień spędzony na wspinaniu się po po tzw. "platformach" do innego wymiaru ;) Oczywiście w domu też można wejść sobie na te platformy po warsztacie, ale w momencie kiedy potrafi się świadomie wchodzić w Pole Serca ;)
To tyle na ten temat :)

Kolejna sprawa - Silva a Dwupunkt to dwie różne sprawy. Silva to jeden rodzaj kursów, Dwupunkt to warsztat dotyczący czegoś innego i już o wiele bardziej zaawansowany niż Silva. Oczywiście niż Silva podstawowy. Bo na zaawansowanym kursie ULTRA też podchodzi się pod fizykę kwantową i matrycę energetyczną. Ale ULTRA jest ostatnim poziomem Silvy ;)

Dla wahających się polecam odsłuchać:
SZKOLENIA, WARSZTATY, KURSY - KIEDY TAK, A KIEDY NIE?
https://soundcloud.com/aleksandra-16127 ... -kiedy-nie
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Scarlett » 3 lis 2017, o 22:24

Kolejna sprawa...
Wiecie, że ja chodzę na kursy i warsztaty z potrzeby rozwijania się i poszerzania horyzontów. Nie dlatego, że czegoś nie umiem, że sobie nie radzę albo że chcę coś przyciągnąć. I to najlepszy powód do chodzenia na tego typu wydarzenia. Cała reszta to skutek uboczny, wierzcie mi ;) Choć dla tych, którzy chcą podszlifować jakieś umiejętności to też bardzo dobra opcja - zwłaszcza kurs, o którym za chwilę wspomnę.
Wiem też, że po każdym kursie z którego jestem zadowolona i który obszernie zrelacjonuję (zazwyczaj pozytywnie, bo starannie wybieram na co przeznaczam pieniądze), spora grupa osób zaczyna się interesować tematem, potem szukać kursów, czekać, pytać...
W związku z tym już informuję, że 3 marca 2018 we Wrocławiu odbędzie się kurs Twórczej Wizualizacji z Elementami Wizualizacji Medycznych prowadzony przez Krystynę Królicką (tak, od TEGO Królickiego) w którym będę brała udział.
Oto link i dokładny opis: http://www.atn.edu.pl/?page=kurs&id=18

Dlatego lojalnie informuję, że takie wydarzenie będzie miało miejsce i ja w nim na pewno będę brała udział.
Kto jest zainteresowany, warto rozważyć, gdyż kurs ten nie odbywa się specjalnie często. Cena niewygórowana moim zdaniem.

Wizualizacja jest potężnym narzędziem. Uwielbiam się nią bawić, a 5 ćwiczeń, które mieliśmy na seminarium ULTRA Silvy, bardzo mi się spodobały. Naprawdę poruszyły wszystkie zmysły, a efekt tej zabawy zobaczyłam już następnego dnia. Poza tym wizualizacja medyczna jest prawdziwym fenomenem, co doświadczyłam ja i moja koleżanka (wyleczenie guzka - w tydzień bodajże). Bardzo mi się to podobało więc od razu wyszukałam ten kurs, bo pamiętam, że był właśnie w ATN we Wrocławiu. Myślę, że kurs wizualizacji to może być naprawdę świetna zabawa, doświadczenie i trening. Poza tym wiem, że sporo osób ma, wbrew pozorom, spory kłopot z wizualizacją, co można zauważyć z postów czy PW. Ponadto wytworzyło się sporo mitów, takich jak np. to, że rzekomo nie można wizualizować z perspektywy osób trzecich po spełni się to komuś innemu (bzdura na resorach - np. Silva bazuje na wizualizacji dysocjacyjnej, czyli zewnętrznej!). Potem wytworzyły się niektórym przekonania i voila! "Nieszczęście" gotowe ;)
Nie wiem jak będzie wyglądał kurs, bo nigdy na nim nie byłam, ale na pewno będzie tam powiedziane sporo teorii i będzie sporo ćwiczeń. Ponieważ wizualizacja (w przeciwieństwie do prostej wyobraźni) jest poruszeniem wszystkich zmysłów, na pewno będzie to trenowane.
Oczywiście piszę co mi się wydaje, bo nigdy wcześniej tam nie byłam. Bazuję na tym co przeczytałam w ofercie kursu oraz na tym co robiłam na Silvie.
Wspomniam jednak o tym kursie zanim się tam wybiorę, aby osoby, które są zainteresowane mogły ten kurs rozważyć. Jest to typowy warsztat szlifujący umiejętności więc można iść tam z chciejstwem i bez chciejstwa.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
California
Scarlett

Postprzez soma » 12 lis 2017, o 19:47

Kilka lat temu przeczytalam ksiazke "Fizyka cudow", ale jakos ten dwupunkt mi nie wychodzil wiec odlozylam to do lamusa. Teraz czytajac Wasze posty nabieram innego zrozumienia, niektore posty otwieraja mi wrecz jakis nowy swiat. I tak dwa razy wyprobowalam dwupunkt, w sposob jaki polecila Nicky.
Nie wysilalam sie za duzo, zrobilam to troche jak od niechcenia. Zlozylam rece, wypowiedzialam intencje i zlamalam fale.
Za pierwszym razem nie moglam spac cala noc. Nogi mnie bolaly, jakby wszystkie zablokowania chcialy z nich wyjsc na sile, po prostu chcialy ekspolodowac.
Wczoraj zrobilam podobnie (nie pamietam intencji) a dzisiaj w brzuchu zaaktywowaly mi sie duze niepokoje i musialam sie temu przyjrzec. Pokazal mi sie ciekawy temat dotyczacy Pelni.
Czlowiek jest doslownie przepolowiony (meska i zenska strona) i zamiast sie scalac, samemu sie dopelniac to jak oszalaly szuka partnera na zewnatrz. Partner na zewnatrz powinien byc jedynie bonusem, a nie srodkiem na zapelnianie pustki.

W kazdym razie ten dwupunkt byl bardzo owocny, bo dal mi mozliwosc zobaczenia i czesciowo uleczenia tego co do tej pory nie widzialam, chociaz podgryzalam to wiele razy.
Teraz czuje sie super, takiego glebokiego spokoju juz dawno nie czulam.
soma

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy

Postprzez Scarlett » 14 lis 2017, o 10:28

Absolwenci warsztatów kwantowych!
Przypominam, że 12-13 grudnia w Warszawie, odbędą się warsztaty III i IV stopnia.
Warsztaty odbywają się tylko raz w roku (jest to zazwyczaj grudzień).
Warsztat trwa dwa dni, koszt 600 zł :)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP