Matryca energetyczna, DWUPUNKT

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Matryca energetyczna, DWUPUNKT

Postprzez wolves » 14 lip 2017, o 13:21

Dla mnie najważniejsze jest to, że po 2P czuję się wspaniale, przepełnia mnie czysta radość, wibracje skaczą do góry. I naprawdę potrafię odpuścić. Mam dużo zaufania i wiem, że cokolwiek będzie, będzie to dla mnie najlepsze. Czasami ego próbuje krzyczeć, że chciałoby tak i tak, ale wiadomo, nad tym da się zapanować, praktyka czyni mistrza :)
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy

Postprzez Dwukryształkowa » 14 lip 2017, o 17:58

Pięknie piszecie o Dwupunkcie♡Samo już otwarcie czakry serca działa cuda i same wspaniałości:)
Coś o mnie:) Do pozbywania się programów i ograniczeń podchodzę technicznie. Czuję zaufanie do siebie i Stwórcy co do realizacji moich celów i najwyższego dobra. Pozwalam na zaistnienie pozytywnym uczuciom we mnie, które sprzyjają moim materializacjom
Dwukryształkowa

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Postprzez Slonce » 19 lip 2017, o 10:15

W ostatnim czasie zauważyłam, że coraz lepiej rozumiem się z Polem. Dostrzegam jak mnie prowadzi, pojawiają się różne drogowskazy na mojej drodze, elementy, które przeżywam i okazuje się, że one były potrzebne, bo razem tworzą moje kolejne doświadczenie. Choć umysł nie zawsze ocenia je jako te pozytywne. Cóż i dołki są czasem potrzebne, by wzbić się jeszcze wyżej ;) Zauważyłam też, że coś pcha mnie, żeby wychodzić ze swojej strefy komfortu i to mnie bardzo cieszy, bo mimo, że czasem czuję dyskomfort to wiem, że ze skoku na tą głęboką wodę będę miała więcej korzyści niż z dogadywań umysłu, który najchętniej siedziałby w czarnej dziurze :D
Czytam książkę Kasi Świstelnickiej, jest wspaniała. Kasia pisze o wygaszeniu kontroli. Czasami bywało tak, że poczucie kontroli dawało mi złudzenie "pewności". Ale w końcu puściłam to wszystko, bez żalu, bez ciśnienia. Wolność od kontrolowania daje niesamowitą ulgę.
Nie wiem, co będzie, co się wydarzy. Ale jakoś tak nie potrzebuję mieć z góry określonego planu na przyszłość. Ufam Polu, że ułoży wszystko tak jak ma być dla mnie najlepiej. I to jest chyba jedno z najlepszych uczuć.

Wiem, że już wielokrotnie o tym pisaliśmy, ale jedną z większych pułapek jest próbowanie Dwupunktu, technik tylko po to, żeby coś przyciągnąć. Bo odzywa się w nas chciejstwo i chęć posiadania. Dlatego też takie rzeczy się nie manifestują lub urzeczywistniają się, ale i tak je tracimy. Sama nieraz wpadłam w takie sidła. W naszym rozwoju bardzo kluczowy jest czas. Nie zawsze od razu jesteśmy gotowi na zmiany, na transformację. Dlatego też wielu ludzi jest sfrustrowanych, że nie ma efektów ich działań. Nie ma efektów, gdy ktoś jeszcze pozostaje na brzegu PP, bo od teorii do praktyki jest jeszcze jakaś droga. Czasami po prostu potrzebujemy czasu na to rozszerzenie naszej świadomości. I to nie jest złe.

Nie wiem, czy ktoś z Was tak miał, ale ja ostatnio mam sporo doświadczeń - egzaminów z miłości do siebie. Tak jakby Pole sprawdzało jak zachowam się w danych sytuacjach. I pisze mi scenariusz podobnego zdarzenia tylko, ja już inaczej odgrywam swoją rolę. Ostatnio naszła mnie taka refleksja, te sprawdziany, nie zawsze są komfortowe - ale dobre. Bo to doświadczenia. Pokazują mi, że zaszły zmiany, że to wszystko ma głębszy sens. Kiedyś tupnełabym nogą niczym mała dziewczynka i rozkazującym tonem zażądała konkretnej rzeczy, ale teraz? Wszystkiego, co stare powoli odchodzi. Obserwuję to i choć czasem pojawia się lekki żal to wiem, że to wszystko ma swój sens <3
Slonce

Podziękował : 125 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy

Postprzez enn » 19 lip 2017, o 10:47

Nie jestem w stanie dokończyć dwupunktu na cierpliwość :roll: wykonuję go regularnie, nie zastanawiając się specjalnie nad wynikami, jest to dla mnie piękna medytacja i prawie zawsze swobodnie zatrzymuję myśli. Ostatnio jednak dominuje u mnie pragnienie namacalnych zmian i myślę, że tworzę przez to opór. Chcę go zlikwidować, zabierałam się już kilka razy za dwupunkt w intencji nabrania cierpliwości w oczekiwaniu na zmiany... i nic. Myśli kłębią się jak szalone, każdy szmer słyszę 10 razy wyraźniej i w końcu zniechęcona przerywam wszystko. Miałam tak już ze 3-4 razy. Co o tym sądzić? Wskażcie mi błędy w rozumowaniu ;)
enn

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez sol » 19 lip 2017, o 11:33

Witam :sun
Najczęściej przy dwupunkcie, mam jakieś napady płaczu. Wyję i wyję... Czuję,że przepełnia mnie wdzięczność,ale czasami to już sama nie wiem, czy może to też z tęsknoty za czymś ?
I ziewam... jak stary krokodyl :devil
Trochę spraw ruszyło, po czym stanęło w miejscu. Przy wysokich wibracjach ( unosiłam się niby nad ziemią ), schrzaniłam chyba znajomość :thinking
na której mi bardzo zależało ( zależy ).
Dwupunktuję na pozbycie się blokad ,ale ... albo marnie mi idzie, albo za dużo ich mam, albo znowu za bardzo zakorzenione ?
Bo ja taka obrzydliwie racjonalna jestem ( bywam ) w niektórych sprawach. :mur:

Scarlett ( o ile mnie pamięć nie myli ), Ty robiłaś 2p na swojego kiciusia, który wyszedł z poważnej choroby ?
Czy mogłabym Ciebie prosić na pw na przykład, o 2 p na moje zwierzątko ?
sol

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez wolves » 19 lip 2017, o 19:23

Ech... powiem Wam, że pierwszy raz odkąd odkryłam 2P, po zrobieniu go wczoraj, nie zadziało się kompletnie nic. A dzisiaj w sprawie na której mi zależało, sprawy potoczyły się dla mnie odwrotnie niż byłoby dla mnie dobrze.. chodzi o naukę i rozwój, więc nie wiem skąd taka "decyzja" Pola.
Trochę jest mi przykro i trochę jestem skołowana. Wiem, że zawsze ja tu ludzi zbieram do pionu żeby nie tracili wiary, ale teraz ja potrzebuję kopa :? nie miałam za specjalnych oczekiwań, oporów, jak zwykle zresztą..
wolves

Postprzez Slonce » 19 lip 2017, o 19:55

wolves Kochana- wiem, że jest Ci przykro, ale postaraj się uciszać głos umysłu, który szydzi, że miało być inaczej. Skąd wiesz do czego pięknego doprowadzi Cię scenariusz Pola? Przecież dobrze wiesz, że wszystko dzieje się dla Twojego dobra, tak więc puść to i zobaczysz, że jeszcze napiszesz tu post o tym jak to się dobrze potoczyło. Pamiętaj też, że jest wiele wariantów i jeśli na początku coś nie idzie "po naszej myśli" to nie znaczy, że już wszystko pozamiatane. Zrób coś fajnego dla siebie, oddal na razie tą sprawę. Może na poziomie podświadomym miałaś jakieś oczekiwania lub wątpliwości, a może właśnie dzięki temu, że tak się stało czegoś niekorzystnego uniknęłaś? A wiesz dobrze, że Pole się nie myli ;)
<3

Za ten post autor Slonce otrzymał podziękowanie od
wolves
Slonce

Postprzez wolves » 19 lip 2017, o 20:37

Dziękuję za dobre słowa Słońce <33 no właśnie też przyszło mi do głowy, że pokrętnymi drogami wszystko się ułoży..a może za bardzo byłam przekonana o tym, że działa od razu, i tym razem dostałam prztyczka w nos.. no nic, jakby co napiszę co się dalej zadziało, i czy coś w ogóle :)
wolves

Postprzez Slonce » 20 lip 2017, o 08:08

wolves napisał(a):Dziękuję za dobre słowa Słońce <33 no właśnie też przyszło mi do głowy, że pokrętnymi drogami wszystko się ułoży..a może za bardzo byłam przekonana o tym, że działa od razu, i tym razem dostałam prztyczka w nos.. no nic, jakby co napiszę co się dalej zadziało, i czy coś w ogóle :)

Przyszło mi jeszcze coś do głowy. Kiedyś do końca nie wiedziałam, co tak dokładnie znaczy to całe obserwowanie. Bez oceniania, bez oporu. Teraz wiem, że obserwowanie to po prostu przyglądanie się rzeczom bez emocji. To tak jakbyś mówiła do Pola: "Ok, stało się tak i tak. Ale co to dla mnie oznacza, jakie korzyści osiągnę dzięki tej sytuacji?" Możesz sobie pomóc pytaniami kwantowymi i jeśli tylko będziesz uważna to dostrzeżesz odpowiedź. Niedawno czytałam o takiej historii, pewna osoba została zdradzona po kilkunastu latach małżeństwa przez partnerkę, która zawsze miała żelazne zasady w kwestii wierności. Owszem było jej przykro, ale zawsze podtrzymywała ten pogląd, że widocznie ta sytuacja jest nową szansą, że Pole daje jej możliwości. Nie była zła, nie obraziła się na cały świat i nie stwierdziła, że całe to PP nie działa. I to jest piękny przykład na zaufanie do Pola, na odpuszcznie, na brak oporu. Bo ta osoba otwarcie mówiła, że tak, czy tak będzie szczęśliwa. To podobny przykład do tego, który kiedyś Scarlett opisywała po rozstaniu ze swoim partnerem. Tak sobie myślę, że gdy człowiek poczuje to zaufanie do Pola, w każdej cząsteczce swojego ciała, ducha i nawet umysłu to właśnie wtedy otwiera się brama tych wszystkich cudownych zdarzeń <3
Slonce

Postprzez wolves » 20 lip 2017, o 15:06

Zawsze miałam zaufanie, na chwilę je straciłam, ale... cóż, chyba jest lepiej. Pomyślałam sobie jeszcze, że może nie powinno się "zmieniać zdania". W sensie jak najpierw robię 2P na coś, po czym robię za jakiś czas 2P w tej samej dziedzinie, ale już chcę innego rezultatu, to może ta pierwsza wersja jest utrzymywana? :lol:

jak na razie 2P zrobił mi rewolucję w dziedzinie pracy :sun
wolves

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP