Matryca energetyczna, DWUPUNKT

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Matryca energetyczna, DWUPUNKT

Postprzez Karoca » 15 lut 2020, o 22:32

Pani wykonywała dwupunkt każdemu dwa razy. Na karteczce pisało się max. 5 intencji i ona podchodzila do każdego z osobna na ok 3,4 min.w między czasie by podgrzać atmosferę mówiła by wejść w bańke miłosci/cofanie się do dzieciństwa, ja tego nie uznaję ale to działa na ludzi, którzy dopiero się ogarniają/. Jak pisałam bylo nas ok 20 więc ona musiała coś mówić przez te 2h. Stąd projekcje nt. przyszłosci i ludzi którzy nas tam zbawią....to już takie bajery były niepotrzebne. Po całym dwupunkcie była godzinna medytacja. I tam powtórka z teorii z pierwszej części. Wybaczanie, projektowanie ehhh. Nie wiem. Z mojej strony nigdy więcej :) To było takie i wszystko i nic.Ps. byłam tam bardzo gadatliwa, miałam wrażenie, że zbyt oświecona/przeszkadzająca :sun

Za ten post autor Karoca otrzymał podziękowanie od
Dream Walker
Karoca

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez violet_vill » 16 lut 2020, o 19:10

Myślę, że w moim przypadku nie chodzi o brak gotowości bo jestem gotowa na zmiany, ale może za bardzo ich szukam i oczekuję. Dwupunkt wydawał mi się idealny właśnie dlatego, że przynosi najlepsze rozwiązania, no ale mimo wszystko te oczekiwania rzeczywiście były.
violet_vill

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez mrO » 16 lut 2020, o 23:10

@violet_vill
Szukanie czy oczekiwanie to właśnie przeciwieństwo "bycia gotowym na zmiany", tak samo jako przekonanie że coś jest "idealne bo przynosi najlepsze rozwiązania"
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Świetlista
mrO

Podziękował : 136 razy
Otrzymał podziękowań: 446 razy

Postprzez niebieskie piórko » 24 mar 2020, o 20:03

Wiatm na forum :)
Z ciekawości chciałem zapytać, czy ktoś z was podczas robienia dwupunktu zareagował śmiechem? :bigsmile
Ostatnio skusiłem się na tą formę techniki, dwupunkt prowadzony (film z yt) i wiecie poszła intencja, wizualizacja kamyczka wpadającego do wody, rozchodzące się fale itp. i się zaczęło.... nie mogłem się uspokoić taki miałem ubaw do tego ciepło/mrowienie w klatce piersiowej i w sercu bardzo miłe uczucie i głęboki spokój.... :sun .
Wiecie myślałem że zareaguje jakimś płaczem, westchnieniem, lub w ogóle nic nie poczuje, a tu taki myk.
Było to jakiś tydzień temu, żadnych objawów później typu: ból głowy, brzucha, gardła jak tu u znacznej większości nie miałem, w ogóle nie analizuje tego czy coś się "wydarzyło" po dwupunkcie, tylko stawiam się w postaci obserwatora.
niebieskie piórko

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Nathalie » 24 mar 2020, o 20:57

to normalne
BE STRONGER than YOUR STRONGEST excuse <3
Nathalie

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Postprzez Dream Walker » 25 mar 2020, o 16:32

O ile pamietam ja tez sie smialam podczas jednego z dwupunktow. Z nietypowych odczuc, mialam tez wrazenie, ze dotykaja mnie dodatkowe rece.
Dream Walker

Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez Scarlett » 3 kwi 2020, o 15:25

Chciałabym podzielić się dziś z Wami moim ulubionym dźwiękiem przy którym wykonuje wszelkiego rodzaju osobiste dwupunkty, medytacje i inne kwantowe metody. Bardzo go lubię, bo jest w nim bicie serca, które dodatkowo potęguje cały proces jeżeli wczujemy się, że to bicie to bicie naszego serca. Lepiej wczuć się, że jest się w sercu i jest się sercem. Moim zdaniem utwór idealnie pasujący do dwupunktu - sam obraz do nagrania to kosmos (ja tak zawsze widzę cały proces).
Mam nadzieję, że Wam również się spodoba :)
Nie polecam natomiast ciężarnym jeśli chcą się połączyć ze swoim dzieckiem - dźwięk bicia serca w utworze jest dopasowany do bicia serca dorosłego człowieka. Dzieciom w brzuszku serce bije szybciej, zwłaszcza na samym początku.

Kolejną rzecz jaką chciałabym pokazać to fragment filmu "Doktor Sen" (kontynuacja "Lśnienia"). Film jest horrorem, ale scena z moją ulubioną bohaterką - Rose the Hat - idealnie pokazała proces dwupunktu. Przyjrzyjcie się jak przygotowuje się do "podróży" i jak wygląda ta "podróż". Ona w swojej głowie przemierza przez kosmos, przez miasta, sunie w powietrzu. W kinie ta scena wywołała u mnie ciarki, bo ja tak przechodzę każdy proces, a przy kwantowych sobotach właśnie tak widziałam różne sytuacje, jak np. ona kiedy trafia ostatecznie tam gdzie chciała. W tle słychać muzykę z biciem serca. Założę się, że twórca jest kwantowy, nie ma opcji, że nie! Nikt inny by tego tak nie wymyślił.
Od początku do 4:45.
Potem jest pokazana jej projekcja typowa z horroru (Rose była antagonistą), natomiast tak czy siak pokazuje ile rzeczy można zrobić i widzieć tylko w swojej głowie, a jednak doświadczyć ich w "prawdziwym życiu".
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
Anka12, domi
Scarlett

Podziękował : 494 razy
Otrzymał podziękowań: 1972 razy

Postprzez Nathalie » 3 kwi 2020, o 23:20

Czy jest jeszcze szansa na kwantowe soboty? :)
BE STRONGER than YOUR STRONGEST excuse <3

Za ten post autor Nathalie otrzymał podziękowanie od
Świetlista
Nathalie

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Postprzez Scarlett » 4 kwi 2020, o 19:01

Myślałam o tym w styczniu, nawet miałam zarys, ale ostatecznie się nie zdecydowałam.
Bardziej skłaniam się ku nagraniom, bo widzę jeszcze parę rzeczy nie przerobionych.
Ogólnie nie wiem, nie chcę się wychylać. Pół roku dałam odpocząć od siebie ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 494 razy
Otrzymał podziękowań: 1972 razy

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP